Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy w przeszłości wystąpiła w innym programie telewizyjnym. Uczestniczka hitu TVN7 zareagowała również na pytanie o... dziecko!

Reklama

Sprawdźcie, co powiedziała Iga! Szczery komentarz uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Iga odpowiedziała na pytania internautów

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ruszyła już kilka tygodni temu. W najnowszej odsłonie programu bierze udział m.in. Iga, która od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Iga już na samym początku padła ofiarą okropnego hejtu, a później internauci ostro krytykowali ją za zachowanie podczas ślubu z Karolem. Teraz Iga postanowiła rozprawić się z plotkami na swój temat i podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania dotyczące jej przeszłości.

Okazuje się, że niektórzy internauci podejrzewają, że Iga ma m.in. sześcioletnie dziecko!

Właśnie słyszałam plotkę, że niby mam dziecko 6-letnie- nie kochani, absolutnie nie- mówiła Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Iga odpowiedziała również na pytania internautów, którzy uważają, że w przeszłości wystąpiła w innym programie telewizyjnym.

Zobacz także

Bardzo często czytałam, że gdzieś tam się pojawiałam- chętnie przyjmę każdy screeny z moją twarzą w tych programach bo ja nic o tym nie wiem. Byłam tylko na publiczności "You Can Dance", ale to lata temu - powiedziała Iga.

Iga zdradziła przy okazji, że nie zgłaszała się do wcześniejszych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz także: Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już nie wygląda tak jak w programie! Fani są pod wrażeniem: "Niesamowita metamorfoza"

Iga odpowiedziała na pytania internautów i zdementowała plotki na swój temat.

Instagram

Okazuje się, że niektórzy internauci myśleli, że Iga w przeszłości wystąpiła w innym programie telewizyjnym.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama