Robert i Aneta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Idylla w małżeństwie Roberta i Anety! "Jest jakaś chemia"

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie spodziewali się, że ich związek tak szybko się rozwinie. Para spędziła swoją podróż poślubną wyjątkowo romantycznie.

Aneta i Robert podeszli do swojego udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" z bardzo dużym luzem. Oboje przyznali, że nie stresowali się uroczystością z nieznajomym, a byli raczej ciekawi tego, co czeka ich w trakcie eksperymentu. Nikt z nich jednak nie spodziewał się, że tak szybko się na siebie otworzą, a między nimi pojawi się prawdziwe uczucie. Podróż poślubna małżeństwa zaskoczyła nawet ich samych: "To było jak randka".

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert zachowują się jak zakochani! 

Aneta i Robert od samego początku poczuli, że z tego związku może być coś więcej. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachowywali się niemal tak samo, a ich pierwsza rozmowa była pełna humoru i ogromnego zaskoczenia tym, jak świetnie się rozumieją. Przez cały ślub i wesele uczestnicy żartowali i pomału się poznawali, nie pozwalając sobie na przesadne czułości. Pierwszy wspólny ranek zaskoczył małżeństwo, bo tuż po przebudzeniu, zaczęli się do siebie przytulać i robić sobie wspólne zdjęcia. Widać, że między nimi bardzo zaiskrzyło!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert
Screen/Player.pl

Pierwszą weryfikacją tej znajomości miał być pierwszy wspólny wyjazd. Para wybrała się w podróż poślubną do pięknego domku, położonego w górskim miasteczku. Oboje zachwycali się niezwykłymi widokami, a romantyczna i intymna aura pomogła parze jeszcze bardziej się na siebie otworzyć. Aneta i Robert w przeciwieństwie do innych par, nie mają kłopotu, by okazywać sobie czułość, by się przytulić i być ze sobą blisko.

Rober wykorzystał ten fakt, i przygotował wodę w zewnętrznej bali, gdzie zaprosił swoją żonę do wspólnej kąpieli pod niebem pełnym gwiazd. Małżeństwo napiło się szampana z kieliszków i nie mogło oderwać od siebie wzroku. Tę uroczą randkę Aneta skwitowała:

To było coś jak randka. Bo było miło, trochę romantycznie, bo ten cały klimat na zewnątrz, gwiazdki na niebie nad nami, szampan się leje, także bardzo przyjemnie - opowiadała nie bez błysku w oku Aneta. 

Z kolei Robert zwrócił uwagę, że wspólna kąpiel w bani, w kostiumach kąpielowych, ani trochę nie zawstydzała pary:

Już między nami jest jakaś chemia i bliskość też, więc ani jedno ani drugie nie krępowało się przed sobą. Czuliśmy się dobrze w swoim towarzystwie. 

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia kąpią się w bali
screen/Player.pl

Para faktycznie nie kryła swojej radości. Podczas wspólnego telefonu do mamy Anety, Robert nawet zaryzykował żart i powiedział do swojej teściowej per "mamo". Aneta nieco się tym skrępowała, ale jak przyznała później, zrobiło jej się bardzo miło, że Robert tak powiedział. 

Wygląda na to, że małżeństwo naprawdę się w sobie zakochuje i oboje dostrzegają ogromny potencjał w tym związku. 

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia rozmawiają
screen/Player.pl

Aneta i Robert ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta i Robert już się w sobie zakochali? "To jest magiczne"
Aneta i Robert sami są zaskoczeni tym, jak przebiegła ich podróż poślubna. Para nie szczędziła sobie pocałunków i dotyku. Czy między nimi doszło czegoś więcej?

Aneta i Robert do swoich małżeństw podchodzili bardzo otwarcie, jednak z dystansem. Oboje wiedzieli, czego oczekują po swoim udziale w programie, dlatego, gdy okazało się, że są do siebie bardzo podobni, dość szybko zaczęli się do siebie zbliżać, a ich wyjazd w podróż poślubną był pełen romantycznych chwil i radości z tego, że spędzają wspólnie czas. Widzowie byli zaskoczeni tym, jak para szybko się w sobie zakochuje, jednak nikt nie spodziewał się, że to uczucie jest tak silne. W najnowszym odcinku, małżeństwo zdecydowanie nie zachowuje się, jakby znało się kilka dni. Między tym duetem jest ogromna chemia i chęć tworzenia wspólnej przyszłości. Pytanie tylko, czy te piękne dni naprawdę przyniosą im gwarancję udanego związku i czy Aneta nie zrazi się tak dużym zaangażowaniem swojego męża? "Ślub od pierwszego wejrzenia" Robert przygotował dla Anety niespodziankę. To dla niej za dużo? Aneta i Robert zdecydowanie nie dali się poznać widzom programu jako romantycy. Oboje są rzeczowi, lubią konkrety, a stres przekuwają w żarty i pewność siebie. Dla tego małżeństwa tym większym szokiem było to, w jaki sposób potoczyła się ich relacja. Pierwszy wspólny poranek był już dla nich pełen czułości, zaś każdy kolejny dzień tylko ich do siebie przybliżał. Para wspólnie jadła, spędzała czas, spacerowała, żartując i będąc blisko jak naprawdę udane małżeństwo. Zachwycona Aneta dała się ponieść wszystkiemu, co zaproponował jej mąż. Para wykąpała się w gorącej bali pod niebem pełnym gwiazd, spacerowała po górach, bo Aneta uwielbia wspinaczkę i trasy górskie. Co prawda Robert nie był tak rozentuzjazmowany na wspólną wycieczkę w góry, ale z myślą o ukochanej nie pisnął nawet słowa skargi.  Później para czytała wspólnie wiersze. Robert, który...

Ślub od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert na wakacjach
Instagram/anetaczajkowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert spełnili pierwsze wspólne marzenie 
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się kolejnymi wspomnieniami związanymi z Robertem. Fani są zauroczeni

Uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" do wielkiego finału, nie mogli informować fanów, czy ich związki przetrwały. Przez niecały rok musieli trzymać w wielkiej tajemnicy, jak potoczyły się ich losy. Od 14. grudnia, wiemy, kto zdecydował się kontynuować małżeństwo, a kto wybrał rozwód. Aneta i Robert jako jedyni kontynuują swoją relację i chętnie dzielą się niepublikowanymi zdjęciami, dokumentującymi ich miłość. Aneta właśnie przyznała, że razem z Robertem spełnili swoje pierwsze wspólne marzenie.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta o relacji z Robertem: "Nie wiedziałam, jak potoczą się nasze losy" Aneta i Robert to ulubiona para widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskarbili sobie ogromną sympatię swoją otwartością, szczerością oraz naturalnością. Podczas emisji odcinków, fani cały czas podejrzewali, że para zdecydowała się na pozostanie w małżeństwie. 14 grudnia, dowiedzieliśmy się, że przypuszczenia okazały się prawdą. W czasie emisji finałowego odcinka dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się na rozwód. Julia i Tomasz, byli zgodni, że nie chcą kontynuować relacji . Kasia i Paweł początkowo chcieli dać sobie szansę, jednak później okazało się, że kobieta nie jest gotowa na poważny związek i chciałaby się rozwieść. Po programie Paweł poinformował, że jego serce jest już zajęte , a miłość znalazł po programie.   Jedyną parą, która zdecydowała się na wspólne życie byli Aneta i Robert. W programie widać było, że oboje są otwarci na miłość, a ich charaktery są do siebie dopasowane. Między tą dwójką było widać chemie od pierwszego spotkania. Do 14. grudnia trzymali nas w niepewności, nie odpowiadając na zaczepki fanów. Na szczęście po ostatnim z...

Niespodzianka dla Anety i Roberta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, screen ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Na Anetę i Roberta czekała w domu niespodzianka: "Nie wierzę"
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogli spodziewać się takiego przywitania po powrocie z podróży poślubnej.

Robert i Aneta są ulubieńcami widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wygląda na to, że małżonkowie dogadują się ze sobą coraz lepiej, chociaż na samym początku mało kto wierzył w ich relacje. Bardzo szybko okazało się jednak, że Aneta i Robert mają wiele wspólnego, a w ich związku pojawiło się sporo romantyzmu. W końcu przyszedł czas na powrót do domu. Gdy państwo młodzi weszli do mieszkania Roberta, czekała na nich przepiękna niespodzianka!  Powiem szczerze, że ja sam nie wiedziałam co się dzieje - powiedział Robert.  Z pewnością zapamiętają to na długo!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Wyjechała z Robertem? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Romantyczna niespodzianka dla Anety i Roberta Aneta i Robert poznali się na planie 6. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ".  Para od początku złapała świetny kontakt  a pierwsze czułości między nimi pojawiły się już pierwszego poranka po ślubie. Okazuje się, że małżonkowie mają podobne poczucie humoru i oboje są pozytywnie nastawieni do życia. Pan młody wykazał się romantyzmem i nieocenioną opiekuńczością wobec swojej żony. Niestety ich podróż poślubna skończyła się nieprzyjemnym akcentem, czyli złym samopoczuciem Anety. Robert stanął jednak na wysokości zadania i otoczył swoją żonę opieką.  Wczoraj leżałam i myślałam, że mój wielki, gruby mur, który wszyscy mówią, że przede mną stoi, to Robert nie to, że tak szybko go zburzył tylko, nie wiem kim on jest, ale znalazł sposób na obejście tego muru.  Wracając z podróży poślubnej do domu Roberta jeszcze raz pojechali na zamek w Ogrodzieńcu, gdzie tydzień wcześniej zawarli związek małżeński i zobaczyli się po raz...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik