Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert rozstali się?! Zaskakujący komentarz uczestniczki
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert rozstali się? Zaskakujący komentarz uczestniczki

W mediach społecznościowych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się zaskakujące wpisy! Aneta i Robert zdradzili za dużo? Nie są razem po programie?!

Uczestnicy szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzają coraz większe emocje, a widzowie już mają swoich faworytów. Niezaprzeczalnie, jednymi z ich ulubieńców są Aneta i Robert. Ta dwójka nie mogła się nagadać już podczas ich pierwszego spotkania i wszyscy mieli wrażenie, że już na ślubie pojawiły się między nimi pierwsze iskry. Fani miłosnego eksperymentu mocno trzymają za nich kciuki, a aby dowiedzieć się nieco więcej o związku uczestników, śledzą życie ich również w mediach społecznościowych.

Co ciekawe właśnie tam pojawiły się wpisy, które niekoniecznie mogą sugerować coś dobrego... Aneta pod najnowszym zdjęciem zamieściła naprawdę dwuznaczny komentarz, a post, który na swoim profilu na Instagramie opublikował Robert, stawia wiele pytań. Czyżby uczestnicy 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie "ogłosili" rozstanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się po programie?!

Aneta i Robert to zdecydowanie ta z par szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w której fani show pokładają największe nadzieje. Uczestnicy mają podobne poczucie humoru i świetnie się dogadują, na co trudno nie zwrócić uwagi. Co więcej, ostatnio byliśmy świadkami tego, jak Aneta i Robert wymieniają pierwsze czułości i to po pierwszej wspólnej nocy! Czyżby jednak była to jedynie cisza przed burzą i parę czekają ciężkie chwile? Już we wtorek widzowie miłosnego eksperymentu TVN 7 zobaczą podróż poślubną tej dwójki i choć ostatnio Aneta pokazała zaskakujące nagranie, będące - zdaniem niektórych - dowodem na to, że ona i Robert są razem po programie, jej nowy wpis rzuca nieco inne światło na całą sprawę.

Aneta to prawdziwy wulkan energii, a posty, które wrzuca do sieci budzą naprawdę spore zainteresowanie. W końcu uczestniczkę kontrowersyjnego show śledzi już niemal 30 tysięcy internautów, w nadziei, że dziewczynie podwinie się noga i zdradzi za dużo. Czyżby właśnie zdradziła? Kiedy ciemnowłosa piękność opublikowała nowe zdjęcie tuż po treningu, jej wpis skomentowała inna uczestniczka show - Kasia! Dziewczyna nagrodziła ją brawami, na które Aneta odpowiedziała w dość dwuznaczny sposób.

rozładowuje już 'przed wtorkowe' napięcie 😂😂😉😉 - napisała Aneta.

Czyżby uczestniczka aż tak bardzo obawiała się kolejnego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i właśnie dała znać, że wydarzy się w nim coś naprawdę mocnego? Czyżby jedna z - zdaniem widzów - najlepiej dobranych par musiała mierzyć się z kryzysem? Aż w końcu, czy Aneta i Robert są razem po programie? Jak się okazuje, post stricte dotyczący swojego udziału w programie opublikował również mężczyzna!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil wrócili do siebie? Jest komentarz! 

Robert Żuchowski od samego początku szóstej edycji "Ślubu do pierwszego wejrzenia" dał poznać się widzom jako niezwykle uśmiechnięty, zabawny, otwarty i rozgadany mężczyzna. Czy jednak w jego przypadku udział w miłosnym eksperymencie jest tak samo udany, jak wydaje się fanom show? Uczestnik opublikował zdjęcie z dnia ślubu, jednak to jego opis budzi najwięcej wątpliwości.

Prawie cała moja ślubna ekipa!🤵
Co by się nie działo to dziękuję że byliście i jesteście! 💪 - napisał.

Czyżby Robert również dał znać, że niebawem pomiędzy nim a Anetą przestanie być tak kolorowo? Pod zdjęciami obojga uczestników, nie zabrakło komentarzy, w których internauci podkreślili, jak bardzo im kibicują. Co więcej, niektóre pary widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już zdążyli przekreślić - zdaniem fanów Kasia rozstała się z Pawłem i wróciła do swojego byłego. Myślicie, że niebawem równie sensacyjnie wieści usłyszymy o Anecie i Robercie?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert
Screen/Player.pl

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek uchylił rąbka tajemnicy przed finałem eksperymentu! To ostateczny dowód na jego szczęście z Agnieszką?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek uchylił rąbka tajemnicy przed finałem eksperymentu! To ostateczny dowód na jego szczęście z Agnieszką?

Już w najbliższy piątek 22 maja na antenie TVN7 zostanie wyemitowany finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . To właśnie wtedy oficjalnie dowiemy się, kto pozostał w małżeństwie, a kto być może zdecydował się na rozwód. Fani, którzy uważnie śledzą profile społecznościowe uczestników dostrzegli, że Wojtek pochwalił się na swoim InstaStory zdjęciem z Agnieszką, na którym obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych! Zobaczcie! Zobacz także:  Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć! "Ślub od pierwszego wejrzenia": czy Wojtek i Agnieszka pozostali w małżeństwie? To zdjęcie na to wskazuje! Przez 13 ostatnich tygodni mogliśmy śledzić losy uczestników 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W tym sezonie niewątpliwie największe zainteresowanie i sympatię fanów wzbudzili Agnieszka i Wojtek! Zdaniem internautów to właśnie oni są pewniakami do pozostania w małżeństwie. Oczywiście czy tak naprawdę będzie dowiemy się dopiero po obejrzeniu wielkiego finału, jednak sygnały, które wysyłają uczestnicy niewątpliwie dają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie!  Na InstaStory Wojtka pojawiło się zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć z Agnieszką właśnie podczas finału eksperymentu. Obydwoje wyglądają na niezwykle szczęśliwych i chyba nie ma wątpliwości, że w tak dobrych humorach raczej nie powinni powiedzieć "nie" swojemu związkowi. Wojtek dodał do swojego postu również odliczanie, więc wygląda na to, że już nie może się doczekać na finałowy odcinek! Czyżby to był już ostateczny dowód, że para jest dalej razem? Co więcej na Instagramie firmy EarlGrey film, która współpracuje przy produkcji programu pojawił się...

Joanna i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z Marcinem. Uczestnik drugiej edycji odpowiada!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z uczestnikiem drugiej edycji! Mężczyzna tajemniczo odpowiada! 

Finał czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołał mnóstwo kontrowersji. Zachowanie Adama i sposób w jaki potraktował Joannę rozwścieczyło internautów. Fani programu wspierają uczestniczkę jak tylko mogą, znaleźli jej nawet... nowego partnera! Widzowie uważają, że Joanna i Marcin Wichrowski z drugiego sezonu stworzyliby idealną parę. Uczestnik odniósł się do tych rozmyślań.  Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Marcin i Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą parą?  Joanna pomimo smutnego finału eksperymentu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie załamała się. Ostatni odcinek show oglądała w gronie nowych przyjaciół. Towarzyszyli jej Agnieszka i Wojtek oraz uczestnicy poprzednich edycji show. Widzowie nie mogą pogodzić się z finałem eksperymentu i zachowaniem Adama. Uważają, że nigdy nie zasługiwał na taką kobietę jak Joanna. Z kolei dla niej znaleźli nowego kandydata! Nieśmiało zasugerowali, że to właśnie z Marcinem Wichrowskim mogłaby stworzyć udaną parę, a już szczególnie dlatego, że darzą się sympatią:  - Może wśród przyjaciół znajdziesz męża? 🥰 - Pasowałaby Asia idealnie do Marcina 😍😍 - To samo pomyślałam. @marcin.wichrowski @samosia_zosia33 nie wiem dlaczego, ale i wizualnie i spokojem, który macie w sobie, osobowością pasowalibyście do siebie najbardziej ze wszystkich osób ze wszystkich edycji. ❤️ Marcin Wichrowski postanowił skomentować te sugestie i zaznaczył, że z Asią łączy go tylko przyjaźń:  Dobra jest z Asi koleżanka i tak pozostanie, a miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, nie szuka poklasku, nie pamięta złego...😊 Od...

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz pochwalił się wyjątkowym nagraniem z wesela! Jego opis brzmi jednak dwuznacznie
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nagraniem z wesela. Jednak opis pod filmem brzmi bardzo dwuznacznie

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która niewątpliwie wzbudza największe emocje wśród widzów programu! Część z nich uważa, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje, a z kolei inni twierdzą, że Oliwia zdominuje cichego i spokojnego Łukasza. Teraz w mediach społecznościowych uczestnika eksperymentu pojawiło się nagranie z wesela, którego nie widzieliśmy w programie. Jednak jego opis pod filmem brzmi dwuznacznie. Sprawdźcie o co chodzi!  Zobacz także:  Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać Łukasz pochwalił się nagraniem z wesela, jednak opis pod filmem daje do myślenia Łukasz i Oliwia to najmłodsi uczestnicy 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż dziewczyna ma dopiero 24 lata, to jednak udało jej się przekonać ekspertów do tego, że jest już gotowa na małżeństwo. Kiedy para spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, większość fanów programu twierdziła, że ta dwójka została dobrana idealnie. Jednak szybko okazało się, że Oliwia to stanowcza i konkretna kobieta, a Łukasz należy raczej do grona cichych i spokojnych osób. Wtedy też internauci zaczęli obawiać się, że dziewczyna zdominuje chłopaka.  Obecnie w programie możemy obserwować podróże poślubne uczestników. Jednak teraz Łukasz  na swoim Instagramie zdecydował się pochwalić nagraniem z wesela. Film opatrzył jednak bardzo wymownym komentarzem.  Wesele na pełnej! 🕺🏻 Impreza, którą na pewno zapamiętam do końca życia. Kto wie, może uda się powtórzyć.😎 - napisał Łukasz pod filmem.  Fani od razu zaczęli spekulować o co chodzi. Czyżby Łukasz w ten sposób chciał dać znać, że jego związek z Oliwią to przeszłość? A...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner