Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od pewnego czasu zapowiadali duże zmiany w swoim życiu. Ostatnio Agnieszka zdecydowała się na odważną zmianę fryzury, ale już wiemy, że to był dopiero początek wspomnianych zmian. Właśnie dowiedzieliśmy się, że para zdecydowała się na odnowienie przysięgi małżeńskiej i to dokładnie w tym samym miejscu, w którym się poznali, czyli w Przasnyszu. Ponadto Agnieszka podczas tego wydarzenia, zdecydowała się przyjąć nazwisko męża!

Reklama

Małżonkowie pochwalili się pięknymi zdjęciami z uroczystości, a do tego zdradzili, kiedy planują wziąć ślub kościelny! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ukrywali to od ponad roku! I wreszcie mogą o tym mówić

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów na ślubnym kobiercu!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najbardziej lubianych par tego programu. Małżonkowie zgromadzili grono fanów, dzięki swojej szczerości, naturalności i pozytywnego nastawienia do życia. Ich losy śledzi tysiące internautów, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio wielbiciele pary zastanawiali się, co takiego szykują Agnieszka i Wojtek, bo już od pewnego czasu wspominali o dużych zmianach w swoim życiu.

Teraz powoli dowiadujemy się, o co dokładnie chodziło małżonkom! Jak się okazało, zdecydowali się odnowić przysięgi małżeńskie! Agnieszka i Wojtek udali się do Przasnysza i przed tym samym urzędnikiem, który udzielał im ślubu, gdy brali udział w eksperymencie, znów przysięgali sobie miłość i wierność. Para podzieliła się przepięknymi zdjęciami z uroczystości, które opatrzyła wzruszającymi wpisami. Jak się okazało, tego dnia Agnieszka zdecydowała się przyjąć również nazwisko swojego męża.

Zobacz także

Przyszedł czas, by zmienić nazwisko od dziś nazywam się Łyczakowska-Janik ????
Chyba nikt, by nie przypuszczał, że burmistrz który ponad dwa lata temu udzielał Nam ślubu, stanie się naszym dobrym znajomym, u którego będziemy bawić się na weselu. Życie jest pełne niespodzianek ☺️
A my przy okazji bycia w #przasnysz postanowiliśmy odnowić przysięgę, zmienić nazwisko i móc powrócić do przeszłości, by jeszcze raz w małym % przeżyć to co 16 lutego 2019 roku - napisała Agnieszka.

Ponadto z jej wpisu dowiedzieliśmy się także, kiedy małżonkowie planują wziąć również ślub kościelny.

Ślub Kościelny też będzie, ale nie chcemy, by telewizja czy pandemia dyktowała nam jego warunki ☺️ - dodała Agnieszka.

Zobaczcie zatem zdjęcia z odnowienia przysięgi małżeńskiej Agnieszki i Wojtka! (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo)

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pochwalili się radosną nowiną! "Kolejne zmiany"

Na Instagramie Wojtka z kolei pojawiły się zdjęcia z sesji, która najwyraźniej została wykonana tuż po uroczystości.

Teraz to mi już nie ucieknie ???? można powiedzieć, że podpisałem Agę moim nazwiskiem i od teraz nosi dwa nazwiska Agnieszka Łyczakowska- Janik.
Powiem Wam, że niby taka mała zmiana, podpisanie paru dokumentów, a tyle emocji to wniosło w ten dzień. Miło było przenieść się w czasie i znów stanąć w urzędzie stanu cywilnego wraz z naszym burmistrzem. Wspomnienia wróciły, ale teraz już bez trzęsących się rąk, a co najważniejsze z kobietą, która już znam hahaha - napisał Wojtek pod pięknymi zdjęciami z Agnieszką.

Oczywiście pod wpisami Agnieszki i Wojtka, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

- Jesteście super parą, tacy radośni, szczerzy, tryska z Was dobra energia❤️❤️❤️

- Jesteście cudowni????????

- Jakby nie było wzięliście ślub raz jeszcze, przysięga i nowe nazwisko???? Przed Wami noc ponazwiskowa i miodowy urlop ???? Świętujcie każdy wspólny dzień ..... ???? na szczęście ❤️Ściskam Was mocno ????

- Drodzy Państwo JANIK❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Miliona lat w szczęściu i miłości ????????????????????????

- Serdeczne gratulacje! Cudownie, że Wam się udało! ???????????? dużo miłości dla Was ❤️ - piszą fani.

Instagram @wojciech_janik_official
Reklama

My oczywiście również dołączamy się do gratulacji dla Agnieszki i Wojtka! Życzymy dużo szczęścia, zdrowia i miłości na kolejne lata razem. I oczywiście z niecierpliwością czekamy na informacje o ślubie kościelnym!

Instagram/ Wojciech Janik
Reklama
Reklama
Reklama