To już szósty raz, kiedy polscy widzowie są świadkami telewizyjnego, miłosnego eksperymentu. Czy tym razem eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dokonali trafnych wyborów? Uczestnicy kontrowersyjnego programu w końcu poznali się, stając razem przed przedstawicielką Urzędu Stanu Cywilnego. Czyją żoną została Julia, Aneta, a czyją Katarzyna? W końcu poznaliśmy pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Te ceremonie z pewnością zapamiętamy na długo.

Reklama

Pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Julia, Aneta, Katarzyna, Robert, Tomasz i Paweł - ta szóstka odważnych postanowiła znaleźć swoją drugą połówkę, biorąc udział w miłosnym eksperymencie, który okazał się hitem stacji TVN! Po przyjrzeniu się uczestnikom 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", których już mogliśmy poznać w poprzednich odcinkach, eksperci programu - psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski, dobrali ich w pary, które po raz pierwszy zobaczyły się na chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej. Kto z kim wziął ślub? Poznajcie małżonków "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"! Kto po miesiącu będzie chciał kontynuować wspólną drogę, a kto zdecyduje się na szybki rozwód?

Julia i Tomasz wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia

Choć 6. edycja "Ślubu do pierwszego wejrzenia" dopiero się zaczęła, ta piękność już wzbudza zainteresowanie internautów. Ostatnio na Instagramie Julia zdradziła kulisy swojego ślubu, przyznając, że - jeżeli chodzi o sukienkę - była to miłość od pierwszego wejrzenia! Fakt, w swoim wielkim dniu uczestniczka miłosnego eksperymentu wyglądała przepięknie, na co od razu zwrócił uwagę jej przyszły mąż - Tomasz! Jak przyszli małżonkowie na siebie zareagowali?

- Zwróciłam uwagę na jego ciemne oczy, takie głębokie ciemne oczy - mówiła Julia. - Wizualnie to nie jest mój ty faceta, zupełnie nie. Ja zawsze oglądałam się za innymi mężczyznami, mój typ jest zupełnie inny - stwierdziła.

- Na pewno nie było czegoś takiego "o rany". Czułem taki spokój, że może nie było bum, ale był ten spokój. Moje poprzednie dziewczyny miały inną sylwetkę, takie drobne były, no ale mówię, ja nie oceniam po wyglądzie. Podoba mi się, oczywiście, że mi się podoba - podsumował Tomasz.

Sądzicie, że ta dwójka ma szanse na prawdziwą miłość? Tomasz zdecydowanie zaplusował, dając Julii prezent - naszyjnik z serduszkiem. Uczestniczka nie ukrywała, że bardzo ją tym rozczulił. Za to Julia zaimponowała Tomkowi szerokim uśmiechem!

Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Radosna nowina w życiu Anity i Adriana. „Ogłaszamy zmiany”!

Zobacz także

Aneta i Robert wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Aneta wzbudza emocje wśród fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od kilku tygodni! Najpierw Aneta pochwaliła się zdjęciem przez które internauci stwierdzili, że w jej przypadku miłosny eksperyment nie zakończył się powodzeniem (pozowała bez obrączki), a następnie zamieściła szczery wpis o przygotowaniach do ślubu. Czyżby tylko podpuszczała widzów? Kiedy Aneta stanęła obok swojego przyszłego męża - Roberta, była zachwycona!

- Nie spodziewałam się, nie spodziewałam się, że będzie tak fajny - stwierdziła.
- No patrzę, urodziwe dziewczę. Kulturalnie się przywitałem, wizualnie jest na duży plus - podsumował Robert.

Podczas tej ceremonii zdecydowanie nie brakowało śmiechu, a przyszli małżonkowie co chwilę próbowali ze sobą rozmawiać. Jak się okazuje, tę dwójkę sporo łączy. Aneta i Robert nie tylko są w tym samym wieku, ale oboje wyróżniają się poczuciem humoru i zdecydowanie - na pierwszy rzut oka - nadają na tych samych falach. Co więcej oboje stwierdzili, że się sobie podobają. Będzie z tego miłość?

Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura szykują się do ślubu? Pokazał zaskakujące zdjęcie!

Katarzyna i Paweł wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Na ślubie Kasi i Pawła nie brakowało elementu zaskoczenia. Co więcej, kiedy Katarzyna zobaczyła męża jeszcze stojącego tyłem, już była zachwycona, a później było tylko lepiej!

Chciałam wyższego ode mnie, mówię to już jest fajnie. Jak się odezwał, to nogi mi się ugięły. Nie miałam odwagi na niego zerknąć, byłam zawstydzona - stwierdziła.

Do tego wszystkiego okazało się, że Katarzyna i Paweł mieszkają niedaleko siebie i mają nawet wspólnych znajomych! Przypadek, a może jednak przeznaczenie? Na to wygląda. Dodatkowo Kasia stwierdziła, że właśnie o takiego męża jej chłodziło - uśmiechniętego i wesołego. Co więcej, na Pawle zrobiła równie piorunujące wrażenie.

Przychodzi moja żona, patrzę na nią i wiedziałem, że to będzie strzał w 10 - stwierdził. - Widziałem to szczęście w jej oczach, myślę, że ona widziała to samo u mnie - przyznał Paweł.

Reklama

Czy ich dalsze losy okażą się równie kolorowe i owocne jak pierwsze spotkanie? Z pewnością będziemy to bacznie śledzić.

Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama