Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Znamy pary nowej edycji: Wizualnie to nie jest mój ty faceta
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto wszystkie pary 6. edycji! 

Pary dobrane przez ekspertów 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu się poznały! Jak zareagowali na siebie uczestnicy? Kogo poślubiły Kasia, Aneta i Julia?

To już szósty raz, kiedy polscy widzowie są świadkami telewizyjnego, miłosnego eksperymentu. Czy tym razem eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dokonali trafnych wyborów? Uczestnicy kontrowersyjnego programu w końcu poznali się, stając razem przed przedstawicielką Urzędu Stanu Cywilnego. Czyją żoną została Julia, Aneta, a czyją Katarzyna? W końcu poznaliśmy pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Te ceremonie z pewnością zapamiętamy na długo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz pierwszy raz o rozwodzie z Oliwią: "Zostały tylko formalności"

Pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Julia, Aneta, Katarzyna, Robert, Tomasz i Paweł - ta szóstka odważnych postanowiła znaleźć swoją drugą połówkę, biorąc udział w miłosnym eksperymencie, który okazał się hitem stacji TVN! Po przyjrzeniu się uczestnikom 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", których już mogliśmy poznać w poprzednich odcinkach, eksperci programu - psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski, dobrali ich w pary, które po raz pierwszy zobaczyły się na chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej. Kto z kim wziął ślub? Poznajcie małżonków "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"! Kto po miesiącu będzie chciał kontynuować wspólną drogę, a kto zdecyduje się na szybki rozwód?

Julia i Tomasz wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia

Choć 6. edycja "Ślubu do pierwszego wejrzenia" dopiero się zaczęła, ta piękność już wzbudza zainteresowanie internautów. Ostatnio na Instagramie Julia zdradziła kulisy swojego ślubu, przyznając, że - jeżeli chodzi o sukienkę - była to miłość od pierwszego wejrzenia! Fakt, w swoim wielkim dniu uczestniczka miłosnego eksperymentu wyglądała przepięknie, na co od razu zwrócił uwagę jej przyszły mąż - Tomasz! Jak przyszli małżonkowie na siebie zareagowali?

- Zwróciłam uwagę na jego ciemne oczy, takie głębokie ciemne oczy - mówiła Julia. - Wizualnie to nie jest mój ty faceta, zupełnie nie. Ja zawsze oglądałam się za innymi mężczyznami, mój typ jest zupełnie inny - stwierdziła.

- Na pewno nie było czegoś takiego "o rany". Czułem taki spokój, że może nie było bum, ale był ten spokój. Moje poprzednie dziewczyny miały inną sylwetkę, takie drobne były, no ale mówię, ja nie oceniam po wyglądzie. Podoba mi się, oczywiście, że mi się podoba - podsumował Tomasz.

Sądzicie, że ta dwójka ma szanse na prawdziwą miłość? Tomasz zdecydowanie zaplusował, dając Julii prezent - naszyjnik z serduszkiem. Uczestniczka nie ukrywała, że bardzo ją tym rozczulił. Za to Julia zaimponowała Tomkowi szerokim uśmiechem!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary 6. edycji. Julia i Tomasz
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Radosna nowina w życiu Anity i Adriana. „Ogłaszamy zmiany”!

Aneta i Robert wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Aneta wzbudza emocje wśród fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od kilku tygodni! Najpierw Aneta pochwaliła się zdjęciem przez które internauci stwierdzili, że w jej przypadku miłosny eksperyment nie zakończył się powodzeniem (pozowała bez obrączki), a następnie zamieściła szczery wpis o przygotowaniach do ślubu. Czyżby tylko podpuszczała widzów? Kiedy Aneta stanęła obok swojego przyszłego męża - Roberta, była zachwycona!

- Nie spodziewałam się, nie spodziewałam się, że będzie tak fajny - stwierdziła. 
- No patrzę, urodziwe dziewczę. Kulturalnie się przywitałem, wizualnie jest na duży plus - podsumował Robert.

Podczas tej ceremonii zdecydowanie nie brakowało śmiechu, a przyszli małżonkowie co chwilę próbowali ze sobą rozmawiać. Jak się okazuje, tę dwójkę sporo łączy. Aneta i Robert nie tylko są w tym samym wieku, ale oboje wyróżniają się poczuciem humoru i zdecydowanie - na pierwszy rzut oka - nadają na tych samych falach. Co więcej oboje stwierdzili, że się sobie podobają. Będzie z tego miłość?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary 6. edycji. Robert i Aneta
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura szykują się do ślubu? Pokazał zaskakujące zdjęcie!

Katarzyna i Paweł wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Na ślubie Kasi i Pawła nie brakowało elementu zaskoczenia. Co więcej, kiedy Katarzyna zobaczyła męża jeszcze stojącego tyłem, już była zachwycona, a później było tylko lepiej!

Chciałam wyższego ode mnie, mówię to już jest fajnie. Jak się odezwał, to nogi mi się ugięły. Nie miałam odwagi na niego zerknąć, byłam zawstydzona - stwierdziła.

Do tego wszystkiego okazało się, że Katarzyna i Paweł mieszkają niedaleko siebie i mają nawet wspólnych znajomych! Przypadek, a może jednak przeznaczenie? Na to wygląda. Dodatkowo Kasia stwierdziła, że właśnie o takiego męża jej chłodziło - uśmiechniętego i wesołego. Co więcej, na Pawle zrobiła równie piorunujące wrażenie.

Przychodzi moja żona, patrzę na nią i wiedziałem, że to będzie strzał w 10 - stwierdził. - Widziałem to szczęście w jej oczach, myślę, że ona widziała to samo u mnie - przyznał Paweł.

Czy ich dalsze losy okażą się równie kolorowe i owocne jak pierwsze spotkanie? Z pewnością będziemy to bacznie śledzić.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary 6. edycji. Katarzyna i Paweł
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl

Joanna i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z Marcinem. Uczestnik drugiej edycji odpowiada!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z uczestnikiem drugiej edycji! Mężczyzna tajemniczo odpowiada! 

Finał czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołał mnóstwo kontrowersji. Zachowanie Adama i sposób w jaki potraktował Joannę rozwścieczyło internautów. Fani programu wspierają uczestniczkę jak tylko mogą, znaleźli jej nawet... nowego partnera! Widzowie uważają, że Joanna i Marcin Wichrowski z drugiego sezonu stworzyliby idealną parę. Uczestnik odniósł się do tych rozmyślań.  Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Marcin i Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą parą?  Joanna pomimo smutnego finału eksperymentu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie załamała się. Ostatni odcinek show oglądała w gronie nowych przyjaciół. Towarzyszyli jej Agnieszka i Wojtek oraz uczestnicy poprzednich edycji show. Widzowie nie mogą pogodzić się z finałem eksperymentu i zachowaniem Adama. Uważają, że nigdy nie zasługiwał na taką kobietę jak Joanna. Z kolei dla niej znaleźli nowego kandydata! Nieśmiało zasugerowali, że to właśnie z Marcinem Wichrowskim mogłaby stworzyć udaną parę, a już szczególnie dlatego, że darzą się sympatią:  - Może wśród przyjaciół znajdziesz męża? 🥰 - Pasowałaby Asia idealnie do Marcina 😍😍 - To samo pomyślałam. @marcin.wichrowski @samosia_zosia33 nie wiem dlaczego, ale i wizualnie i spokojem, który macie w sobie, osobowością pasowalibyście do siebie najbardziej ze wszystkich osób ze wszystkich edycji. ❤️ Marcin Wichrowski postanowił skomentować te sugestie i zaznaczył, że z Asią łączy go tylko przyjaźń:  Dobra jest z Asi koleżanka i tak pozostanie, a miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, nie szuka poklasku, nie pamięta złego...😊 Od...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

Finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. Stacja TVN7 podjęła jednak decyzję o ważnej zmianie dotyczącej emisji ostatniego odcinka eksperymentu. Każdy fan, który nie chce przegapić finału, powinien o tym wiedzieć! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki! Zmiana dotycząca finałowego odcinka eksperymentu! W piątek 22 maja dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Fani nie mają wątpliwości, że największe szanse na szczęśliwe wspólne życie mają Agnieszka i Wojtek, a z kolei Joanna i Adam zdaniem internautów najprawdopodobniej podejmą decyzję o rozwodzie. Jednak o tym czy tak naprawdę się stanie, dowiemy się dopiero w piątek.  Ta edycja zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów! Nic więc dziwnego, że finał eksperymentu jest przez nich tak oczekiwany. Stacja jednak podjęła decyzję o przesunięciu ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pół godziny wcześniej! Oznacza to, że finał programu zostanie wyemitowany na antenie TVN7 o godzinie 20:00! Przez kilka dni trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Dotychczas będąc subskrybentem na platformie Player.pl można było obejrzeć przedpremierowo odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia', który w telewizji był emitowany tydzień później. Jednak finałowy odcinek nie został udostępniony na platformie i zobaczymy go dopiero w piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Jak myślicie, kto pozostanie w małżeństwie, a kto jednak zdecyduje się na rozwód?  Finałowy odcinek eksperymentu już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Wiadomo...

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka we wtorek 26 maja. To najpiękniejszy prezent, jaki Oliwia mogła dostać w Dniu Matki! Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta wzięli ślub w programie TVN7, ale czy od początku oczywiste było, że zostaną razem już na zawsze? Przeczytajcie, jak zaczęła się i jak później potoczyła historia ich miłości! Gdy Oliwia Ciesiółka zobaczyła pierwszy raz Łukasza Kuchtę - swojego przyszłego męża w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", pomyślała, że jest on typem podrywacza, co nie do końca się jej podobało. Łukasz natomiast od razu się ucieszył, stwierdził że Oliwia to piękna blondynka i coś z tego może wyjść. Rodzina, a nawet internauci od początku zgodnie stwierdzili, że para pasuje do siebie wizualnie. Zobacz także:  Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! Tak Oliwia wyglądała w dniu ślubu z Łukaszem. Nic dziwnego, że Łukasz się zauroczył w niej od pierwszego wejrzenia! Chociaż Oliwia ma dopiero 24 lata, udało się jej przekonać ekspertów do tego, że jest już gotowa na małżeństwo. Kiedy para spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, większość fanów programu twierdziła, że ta dwójka została dobrana idealnie. Jednak szybko okazało się, że Oliwia to stanowcza i konkretna kobieta, a Łukasz należy raczej do grona cichych i spokojnych osób. Podczas podróży poślubnej pomiędzy uczestnikami dochodziło do małych spięć, ale mimo to oboje wydawali się być zadowoleni z zaproponowanego przez ekspertów partnera. Zobacz także:  Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać Co ciekawe, prawdziwa relacja Łukasza i Oliwii zaczęła się rozwijać dopiero po...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner