Związek Julii i Tomasza z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi wielkie emocje wśród fanów eksperymentu. Jak wiadomo, para w ostatnim czasie przestała się już dogadywać - nie pomogły nawet rozmowy z ekspertami, czy ostatnia wizyta Tomasza w domu Julii. Małżeństwo pożegnało się w dość posępnych nastrojach i wiele wskazywało na to, że szans na porozumienie ta dwójka już nie ma.

Reklama

Jednak czyżby po rozmowach z przyjaciółmi, w Julii odżyły uczucia do Tomasza? W minionym, przedfinałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dziewczyna przyznała, że tęskni za mężem! Co dokładnie teraz o nim myśli? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostra kłótnia Julii i Tomasza! "Nie wyobrażam sobie życia z taką osobą"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia jednak da szansę Tomaszowi?

Julia i Tomasz z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawali się być na początku dobrze dobraną parą. Niestety, wszystko zmieniło się w momencie, gdy Tomasz zaczął wprost mówić swoje uwagi na temat wyglądu żony. Zasugerował jej nawet, że jeśli schudnie, to ich relacja z pewnością polepszy się. Julia początkowo dzielnie znosiła niefortunne uwagi męża, jednak w pewnym momencie już coś po prostu w niej pękło. Podjęła nawet nagłą decyzję o wyjeździe od Tomka i wróciła do swojego rodzinnego Ciechanowa.

Screen/Player.pl

Po tych wszystkich nieporozumieniach i wymianach zdań wydawało się, że ta relacja nie ma już szans na poprawę. Ale czyżby teraz pojawiło się światełko w tunelu i Julia jednak zdecyduje się powiedzieć "tak" małżeństwu z Tomaszem podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? W minionym odcinku programu mogliśmy usłyszeć zaskakujące wyznanie Julii. Dziewczyna po spotkaniu z przyjaciółmi przyznała, że... tęskni za mężem!

Zobacz także

- Ciężko mi się o tym mówiło. Czułam się taka zażenowana, trochę taka zawstydzona. Potrzebowałam takiego wyjścia, takiego o matko, gdzie o niczym się nie myśli, gdzie jest po prostu chwila, gdzie jest po prostu impreza, gdzie jest ten moment... [...] To nie jest takie permanentne, ale mam takie uczucie, że mam momenty takiego zatęsknienia za Tomkiem. Nie wiem skąd się to bierze, ale mam coś takiego - przyznała Julia przed kamerami.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Paweł żałuje, że został połączony w parę z Kasią?

Julia wyznała nawet, że czasami zdarza się, iż myśli o tym jakby to było, gdyby Tomek był jednak obok niej...

- Są takie momenty, to jest mega dziwne, bo nie brałam tego pod uwagę, ale jak tak myślę o tym Tomku, tak sobie myślę, że fajnie jakby był teraz obok, żebyśmy się tam położyli razem. No, są takie myśli - dodała.

Reklama

Myślicie, że pomimo wielu nieporozumień, Julia i Tomek jednak dadzą sobie szansę i zdecydują się kontynuować swoje małżeństwo? Już nie możemy doczekać się wielkiego finału 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", aby się o tym przekonać!

Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama