Miniony odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał prawdziwą burzę wśród fanów show. A wszystko przez nietaktowne zachowanie Tomasza, który bez ogródek mówił żonie swoje uwagi na temat... jej wyglądu! Co więcej, gdy Julia zapytała się go, czy jeśli schudnie, to ich relacja się poprawi, on szczerze odpowiedział, że tak.

Reklama

Julia w całej sytuacji zachowała pełne opanowanie i tolerancję, a fani bardzo ją za to podziwiają. Jednocześnie nie szczędzą Tomaszowi krytycznych komentarzy. Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani krytykują postawę Tomasza!

Relacja Tomasza i Julii z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywała wiele wzlotów i upadków. W końcu nadszedł czas, aby poprosić o pomoc eksperta. Piotr Mosak przyjechał do małżonków, aby rozwiązać problem ich komunikacji w związku, ale niestety, ta wizyta raczej nie przebiegła po myśli eksperta. A wszystko przez to, że Tomasz szybko zaczął mówić, co mu przeszkadza w Julii. Jak się okazało, chłopak ciągle przeżywał, że jego poprzednie partnerki były w jego oczach szczupłe, a Julia w jego opinii ma nadprogramowe kilogramy.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia chce bliskości z Pawłem?! "Jakby trochę spróbował..."

Zobacz także

Tomasz mówił, że towarzyszy mu lęk związany z tym, że "Julka nie jest w jego typie wyglądu". Ponadto stwierdził, że gdy widział zdjęcia żony sprzed pięciu lat, to ta jego zdaniem wyglądała lepiej. Najgorszy jednak okazał się dialog na temat... nadwagi.

- To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być filigranowe, […] po prostu zgrabne dziewczyny, chude, które może nie mają nadwagi - mówił Tomasz.

- A ja mam nadwagę? - odparła Julia

- Nie wiem, tak mi się może wydawać - brnął dalej chłopak

- Myślisz Tomek, że będzie między nami lepiej, jak krótko mówiąc po prostu schudnę? - zapytała jego żona

- Tak - podsumował Tomasz.

Screen/Player.pl

Choć Julka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachowała pełne opanowanie podczas rozmowy z Tomaszem i ekspertem programu, to jednak później przed kamerami wyznała, że słowa męża ją dotknęły.

- Dobrze się czuje w swoim ciele, ale mam kompleksy, a Tomek jeszcze to wyolbrzymił. [...] Potrzebuję mężczyzny, który mnie zaakceptuje. Czy ja mam kilka kilo za dużo, czy ja schudnę, czy ja będę miała takie włosy, to chciałabym być akceptowana. A nie chce mieć takiego poczucia, że jeżeli coś w sobie zmienię, to będzie lepiej - podsumowała Julia.

Mat. prasowe/Screen Player.pl

Po emisji odcinka, fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ruszyli do komentowania tej sytuacji. Wielu z nich nie może wręcz uwierzyć, że Tomasz zachował się tak nietaktownie. Chłopak otrzymał wiele krytycznych komentarzy, a z kolei Julia - słowa wsparcia.

- Julka powinna dostać jakąś specjalną nagrodę po tym programie za swoje opanowanie i tolerancję tego człowieka naprawdę. Może produkcja to przemyśli

Nie jedna na bank słysząc dzisiejsze słowa by zareagowała zdecydowanie konkretniej

- Tomasz - do Top Model, tam Ci pokażą lustro. Julka - uciekaj

- Tomek dzisiaj przegiął zdecydowanie swoimi tekstami do Julii. Takich rzeczy się po prostu nie mówi!

- Tomasz takiego braku taktu dawno nie widziałam, totalny kosmos

- Tomka wczoraj poniosło... Myśli, że on Adonisem jest???

- Biedna Julka. Taka fajna, śliczna, a trafiła takiego buca. Czy ten Tomek widział się w lustrze? - piszą fani.

Reklama

A Wy, co myślicie o tej sytuacji? Czy po tym wszystkim Julii i Tomaszowi uda się jeszcze naprawić relację?

Screen Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama