Siostry Godlewskie w Pytaniu na  śniadanie

Siostry Godlewskie w "Pytaniu na śniadanie"! Jedna śpiewała, a druga? "To było tak piękne, że aż muszę popić wodą". Zobaczcie reakcję Zamachowskiej!

Siostry Godlewskie w Pytaniu na  śniadanie

Siostry Godlewskie debiutują w... "Pytaniu na śniadanie". Śpiewające siostry są coraz popularniejsze, a piosenki w ich wykonaniu rządzą w sieci! Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej pojawiają się też w programach śniadaniowych - najpierw w "DDTVN", teraz w "PnŚ", co nie do końca podoba się widzom. 
 

Zobacz: Siostry Godlewskie w "Dzień Dobry TVN" zapowiedziały podbój muzycznego rynku! "Mamy w planach branżę muzyczną". Nagrają płytę?

 

Siostry Godlewskie w "Pytaniu na Śniadanie" - śpiewa jedna z nich, druga...

 

Dwie z nich, Małgorzata oraz Esmeralda (trzecia, Magdalena, chce się od nich odłączyć), zasiadły na kanapach śniadaniowego programu i opowiadały m.in. o swoim fenomenie w sieci. Ponadto, Gosia (niestety) postanowiła dać próbkę swoich "umiejętności wokalnych" i zaśpiewała fragment utworu Edyty Górniak "Kolorowy Wiatr". Co ciekawe, Esmeralda postanowiła jej przerwać i sięgnęła po wodę, mówiąc:

To było tak piękne, że aż muszę popić wodą - powiedziała.

Zabrzmiało to dość pogardliwie - spójrzcie również na reakcję Moniki Zamachowskiej, ale Gosia nie dawała za wygraną - tak się wczuła, że nie patrząc na resztę, śpiewała dalej... W sumie szacun. 

 

Zobacz: Kim są Małgorzata Godlewska i jej siostry?

 

Esmeralda do występu namówić się nie dała, swoją niedyspozycję wyjaśniła brakiem rozśpiewania, bo wstała 20 minut przed programem. Dziękujemy!

 

Zobaczcie sami, jak siostry Godlewskie wypadły w PnŚ!

 

Zobacz także:  Siostry Godlewskie nie urwały się z choinki! Od lat zabiegają o medialną sławę!

 

 

Podobał się Wam występ sióstr? 

Siostry Godlewskie w PNŚ

 

Widzowie programu na Facebooku są wściekli, że TVP je promuje. Czy jednak zdobyłyby taką popularność, gdyby nikt nie chciał ich oglądać? ;) 

Hej na siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie
Facebook

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29