TV-Show

Mamy ZDJĘCIE dziewczyny, z którą Adam Kraśko bawił się na weselu Pawła Szakiewicza. A co sprezentował parze młodej?

Mamy ZDJĘCIE dziewczyny, z którą Adam Kraśko bawił się na weselu Pawła Szakiewicza. A co sprezentował parze młodej?

Wczoraj, 25 czerwca, Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji Rolnik szuka żony ożenił się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. A na weselu bawili się rolnicy z pierwszej edycji show, w tym Adam Kraśko, który pojawił się na ślubie z ... dziewczyną. Jak nam się udało ustalić, tajemnicza blondynka ma na imię Ela i jest to koleżanka i znajoma Adama Kraśki jeszcze z dzieciństwa. Zobaczcie, ładnie razem wyglądali?

 

Adam Kraśko z dziewczyną Elą

 

Przed ślubem Szakiewicza Kraśko wybrał się też do Warszawy, aby znaleźć idealną kreacje na ślub i wesele. A co dał parze młodej? Sprzęt myjący Lavor warty ok. 1500 zł. Waszym zdaniem widać, że rolnik zrzucił ostatnio 30 kg? Kraśko opowiadał niedawno o kuracji odchudzającej jaką przeszedł w ośrodku Waldtour Revita w Gołubiu. Adamowi zależało, żeby na tym weselu prezentować się bardzo dobrze. Po zaślubinach  rolnik z partnerką pojechali z resztą gości do Spichlerza Mariackiego na wielkie wesele.

 

Paweł Szakiewicz z żoną Martyną

 

Jak udało nam się dowiedzieć, żona Pawła Szakiewicza nie jest przyjaciółką Natalii Wodzianowskiej, którą Paweł wybrał w Rolnik szuka żony na swoją partnerkę. Dlatego Natalii jednak nie było na ślubie. Paweł i Martyna Szakiewiczowie oprócz Adama Kraśko gościli na weselu Zbyszka Klawikowskiego, Grzegorza Ogielskiego, a także Martę Manowską, która pokazała zdjęcie jak wybiera się na kolejny, już trzeci, rolniczy ślub.

 

Marta Manowska w czerownej sukience

 

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i czekamy na kolejne śluby :) Po Ani i Grzegorzu Bardowskich oraz Agnieszce i Robercie Filochowskich czekamy na zdjęcia ze ślubu Paweła z Martyny Szakiewiczów.

Zobacz także: "I ślubuję ci..." Najnowsze zdjęcia ze ślubu kościelnego Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony

Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Grzesiek i Zbyszek z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" też są zakochani! Jak wyglądają ich dziewczyny? ZDJĘCIA
Są bardzo ładne!

Adam Kraśko na ślub Pawła Szakiewicza z Rolnik szuka żony przyszedł z pewną blondynką - Elą. Ale okazuje się, że nie tylko on bawił się w damskim towarzystwie. Grzegorz i Zbyszek z pierwszej edycji show przyszli na wesele ze swoimi dziewczynami. Zobacz zdjęcie zakochanych rolników z wesela Pawła Szakiewicza. Prawda, że fajne dziewczyny?     Adam Kraśko bawił się z Elą, dziewczyną ze swojego sąsiedztwa, którą zna od dzieciństwa. Czy z tego wyjdzie coś poważnego? Pożyjemy, zobaczymy.  Adam Kraśko zrobił sobie też zdjęcia z kolegami z Rolnik szuka żony już po weselu Pawła, który znalazł szczęście u boku sąsiadki Martyny. Teraz już Szakiewicz. Na weselu brakowało tylko rolnika Stanisława.     Paweł Szakiewicz w programie nie znalazł ukochanej, ale dzięki niemu odnalazł kogoś, kto był blisko niego cały czas :). Czy tak będzie też z Adamem?   Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" wziął ślub! Jego żona Martyna miała piękną suknię! ZDJĘCIA

Paweł Szakiewicz z Natalią
TV-Show
Rolnik szuka żony: Znamy szczegóły ślubu Pawła Szakiewicza! Na weselu będzie Natalia!
Ślub już w czerwcu!

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony"  żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Ale co ciekawe, rolnik poznał Martynę właśnie dzięki swojej wybrance z programu Natalii Wodzianowskiej . Okazuje się, że 4 lata młodsza od niego Martyna to psycholog z wykształcenia i przyjaciółka Natalii. A że mieszka w tej samej okolicy, wpadła w oko Pawłowi. A kiedy zaczęli się z Martyną spotykać na poważnie? Na pewno kiedy Paweł już nie był z Natalią. We wrześniu zeszłego roku zacząłem spotykać się z Martyną - powiedział Szakiewicz Rewii. -  Zaręczyliśmy się w Walentynki, ale bez udziału rodziny. To były romantyczne chwile tylko dla nas. Poprosiłem Martynkę o rękę i zostałem przyjęty - dodał rolnik. Ślub Pawła i Martyny zaplanowany jest już na czerwiec. I oczywiście są zaproszeni rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na wesele kolegi z programu i ma też nadzieję, że pozna tam jakieś fajne, wolne dziewczyny. - Zaprosiliśmy z Martyną wolne dziewczyny więc kto wie, może Adam znajdzie swoją połówkę - powiedział Rewii Paweł Szakiewicz, szczęśliwy przyszły pan młody. Będzie to trzeci ślub jednego z uczestników show Rolnik szuka żony po dwóch edycjach programu. Wcześniej Ślub wziął Robert z Agnieszką  i Grzegorz z Anią, tyle że oni ożenili się z wybrankami, które poznali w programie.   Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł i Natalia postanowili, że ślubu jednak nie będzie! Co się stało?   Paweł Szakiewicz z kolegami rolnikami z pierwszej edycji Rolnik szuka żony.   Paweł Szakiewicz wybrał po programie Natalię, jednak mimo rozmów o ślubie nic z tego nie wyszło.

Paweł Szakiewicz
TV-Show
Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony żeni się z Martyną już w tę sobotę! ZDJĘCIE
Jak wygląda jego narzeczona?

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony"   żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Kiedy ślub? Już w tę sobotę 25 czerwca w Braniewie. Na ślubie będzie jego wybrana z Rolnik szuka żony  Natalia Wodzianowska . Powód? Bo to przyjaciółka Martyny. Cztery lata młodsza od Pawła, Martyna jest z wykształcenia psychologiem i już za trzy dni zostanie żoną rolnika :).   Martyna pochwaliła się nawet na Facebooku wspólnym zdjęciem.   Na ślubie Pawła i Martyny będą oczywiście rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na weselu kolegi z programu . Adam Kraśko jest już o 30 kilo chudszy niż w programie i, jak się dowiedzieliśmy, zaprezentuje na weselu nową piosenkę ze swojego repertuaru.   Paweł Szakiewicz  będzie trzecim rolnikiem, który znalazł żonę i jest szczęśliwy. Gratulujemy!   Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" zaręczył się! Wiemy, kim jest wybranka uczestnika pierwszej edycji programu!   Paweł Szakiewicz po programie Rolnik szuka żony, jako jedyny kontynuował znajomość z Natalią, którą wybrał w programie. Para rozmawiała nawet o ślubie, ale nic z tego nie wyszło.   Paweł Szakiewicz to przedsiębiorczy rolnik, ciągle wymyśla nowe inwestycje.  

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner