Mamy ZDJĘCIE dziewczyny, z którą Adam Kraśko bawił się na weselu Pawła Szakiewicza. A co sprezentował parze młodej?

Wczoraj, 25 czerwca, Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji Rolnik szuka żony ożenił się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. A na weselu bawili się rolnicy z pierwszej edycji show, w tym Adam Kraśko, który pojawił się na ślubie z ... dziewczyną. Jak nam się udało ustalić, tajemnicza blondynka ma na imię Ela i jest to koleżanka i znajoma Adama Kraśki jeszcze z dzieciństwa. Zobaczcie, ładnie razem wyglądali?

 

Adam Kraśko z dziewczyną Elą

 

Przed ślubem Szakiewicza Kraśko wybrał się też do Warszawy, aby znaleźć idealną kreacje na ślub i wesele. A co dał parze młodej? Sprzęt myjący Lavor warty ok. 1500 zł. Waszym zdaniem widać, że rolnik zrzucił ostatnio 30 kg? Kraśko opowiadał niedawno o kuracji odchudzającej jaką przeszedł w ośrodku Waldtour Revita w Gołubiu. Adamowi zależało, żeby na tym weselu prezentować się bardzo dobrze. Po zaślubinach  rolnik z partnerką pojechali z resztą gości do Spichlerza Mariackiego na wielkie wesele.

 

Paweł Szakiewicz z żoną Martyną

 

Jak udało nam się dowiedzieć, żona Pawła Szakiewicza nie jest przyjaciółką Natalii Wodzianowskiej, którą Paweł wybrał w Rolnik szuka żony na swoją partnerkę. Dlatego Natalii jednak nie było na ślubie. Paweł i Martyna Szakiewiczowie oprócz Adama Kraśko gościli na weselu Zbyszka Klawikowskiego, Grzegorza Ogielskiego, a także Martę Manowską, która pokazała zdjęcie jak wybiera się na kolejny, już trzeci, rolniczy ślub.

 

Marta Manowska w czerownej sukience

 

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i czekamy na kolejne śluby :) Po Ani i Grzegorzu Bardowskich oraz Agnieszce i Robercie Filochowskich czekamy na zdjęcia ze ślubu Paweła z Martyny Szakiewiczów.

Zobacz także: "I ślubuję ci..." Najnowsze zdjęcia ze ślubu kościelnego Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59