Paweł Szakiewicz z Natalią

Rolnik szuka żony: Znamy szczegóły ślubu Pawła Szakiewicza! Na weselu będzie Natalia!

Paweł Szakiewicz z Natalią

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony" żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Ale co ciekawe, rolnik poznał Martynę właśnie dzięki swojej wybrance z programu Natalii Wodzianowskiej.

Okazuje się, że 4 lata młodsza od niego Martyna to psycholog z wykształcenia i przyjaciółka Natalii. A że mieszka w tej samej okolicy, wpadła w oko Pawłowi.

A kiedy zaczęli się z Martyną spotykać na poważnie? Na pewno kiedy Paweł już nie był z Natalią.

We wrześniu zeszłego roku zacząłem spotykać się z Martyną - powiedział Szakiewicz Rewii. - Zaręczyliśmy się w Walentynki, ale bez udziału rodziny. To były romantyczne chwile tylko dla nas. Poprosiłem Martynkę o rękę i zostałem przyjęty - dodał rolnik.

Ślub Pawła i Martyny zaplanowany jest już na czerwiec. I oczywiście są zaproszeni rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na wesele kolegi z programu i ma też nadzieję, że pozna tam jakieś fajne, wolne dziewczyny.

- Zaprosiliśmy z Martyną wolne dziewczyny więc kto wie, może Adam znajdzie swoją połówkę - powiedział Rewii Paweł Szakiewicz, szczęśliwy przyszły pan młody.

Będzie to trzeci ślub jednego z uczestników show Rolnik szuka żony po dwóch edycjach programu. Wcześniej Ślub wziął Robert z Agnieszką i Grzegorz z Anią, tyle że oni ożenili się z wybrankami, które poznali w programie.

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł i Natalia postanowili, że ślubu jednak nie będzie! Co się stało?

 

Paweł Szakiewicz z kolegami rolnikami z pierwszej edycji Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony - skargi na program do KRRiT

 

Paweł Szakiewicz wybrał po programie Natalię, jednak mimo rozmów o ślubie nic z tego nie wyszło.

Paweł Szakiewicz w koszulce w paski i Natalia w czarnej kurtce i czerwonych spodniach na planie Rolnik szuka żony
Facebook

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17