Paweł Szakiewicz
TV-Show

Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony żeni się z Martyną już w tę sobotę! ZDJĘCIE

Jak wygląda jego narzeczona?

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony" żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Kiedy ślub? Już w tę sobotę 25 czerwca w Braniewie. Na ślubie będzie jego wybrana z Rolnik szuka żony  Natalia Wodzianowska. Powód? Bo to przyjaciółka Martyny. Cztery lata młodsza od Pawła, Martyna jest z wykształcenia psychologiem i już za trzy dni zostanie żoną rolnika :).

 

Martyna pochwaliła się nawet na Facebooku wspólnym zdjęciem.

 

Na ślubie Pawła i Martyny będą oczywiście rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na weselu kolegi z programu. Adam Kraśko jest już o 30 kilo chudszy niż w programie i, jak się dowiedzieliśmy, zaprezentuje na weselu nową piosenkę ze swojego repertuaru.

 

Paweł Szakiewicz będzie trzecim rolnikiem, który znalazł żonę i jest szczęśliwy. Gratulujemy!

 

Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" zaręczył się! Wiemy, kim jest wybranka uczestnika pierwszej edycji programu!

 

Paweł Szakiewicz po programie Rolnik szuka żony, jako jedyny kontynuował znajomość z Natalią, którą wybrał w programie. Para rozmawiała nawet o ślubie, ale nic z tego nie wyszło.

Paweł Szakiewicz z Natalią

 

Paweł Szakiewicz to przedsiębiorczy rolnik, ciągle wymyśla nowe inwestycje.

Paweł Szakiewicz, Rolnik szuka żony
Facebook

 

Mariusz Smaga z Rolnik szuka żony pierwszy raz na salonach
ONS
Newsy
Mariusz z Rolnik szuka żony na salonach z nową partnerką. Zobacz, jak wygląda jego dziewczyna!
Mariusz z Rolnik szuka żony na salonach z nową partnerką. Zobacz, jak wygląda jego dziewczyna!

Mamy ich zdjęcia!

Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Grzesiek i Zbyszek z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" też są zakochani! Jak wyglądają ich dziewczyny? ZDJĘCIA
Są bardzo ładne!

Adam Kraśko na ślub Pawła Szakiewicza z Rolnik szuka żony przyszedł z pewną blondynką - Elą. Ale okazuje się, że nie tylko on bawił się w damskim towarzystwie. Grzegorz i Zbyszek z pierwszej edycji show przyszli na wesele ze swoimi dziewczynami. Zobacz zdjęcie zakochanych rolników z wesela Pawła Szakiewicza. Prawda, że fajne dziewczyny?     Adam Kraśko bawił się z Elą, dziewczyną ze swojego sąsiedztwa, którą zna od dzieciństwa. Czy z tego wyjdzie coś poważnego? Pożyjemy, zobaczymy.  Adam Kraśko zrobił sobie też zdjęcia z kolegami z Rolnik szuka żony już po weselu Pawła, który znalazł szczęście u boku sąsiadki Martyny. Teraz już Szakiewicz. Na weselu brakowało tylko rolnika Stanisława.     Paweł Szakiewicz w programie nie znalazł ukochanej, ale dzięki niemu odnalazł kogoś, kto był blisko niego cały czas :). Czy tak będzie też z Adamem?   Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" wziął ślub! Jego żona Martyna miała piękną suknię! ZDJĘCIA

Paweł Szakiewicz z Natalią
TV-Show
Rolnik szuka żony: Znamy szczegóły ślubu Pawła Szakiewicza! Na weselu będzie Natalia!
Ślub już w czerwcu!

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony"  żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Ale co ciekawe, rolnik poznał Martynę właśnie dzięki swojej wybrance z programu Natalii Wodzianowskiej . Okazuje się, że 4 lata młodsza od niego Martyna to psycholog z wykształcenia i przyjaciółka Natalii. A że mieszka w tej samej okolicy, wpadła w oko Pawłowi. A kiedy zaczęli się z Martyną spotykać na poważnie? Na pewno kiedy Paweł już nie był z Natalią. We wrześniu zeszłego roku zacząłem spotykać się z Martyną - powiedział Szakiewicz Rewii. -  Zaręczyliśmy się w Walentynki, ale bez udziału rodziny. To były romantyczne chwile tylko dla nas. Poprosiłem Martynkę o rękę i zostałem przyjęty - dodał rolnik. Ślub Pawła i Martyny zaplanowany jest już na czerwiec. I oczywiście są zaproszeni rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na wesele kolegi z programu i ma też nadzieję, że pozna tam jakieś fajne, wolne dziewczyny. - Zaprosiliśmy z Martyną wolne dziewczyny więc kto wie, może Adam znajdzie swoją połówkę - powiedział Rewii Paweł Szakiewicz, szczęśliwy przyszły pan młody. Będzie to trzeci ślub jednego z uczestników show Rolnik szuka żony po dwóch edycjach programu. Wcześniej Ślub wziął Robert z Agnieszką  i Grzegorz z Anią, tyle że oni ożenili się z wybrankami, które poznali w programie.   Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł i Natalia postanowili, że ślubu jednak nie będzie! Co się stało?   Paweł Szakiewicz z kolegami rolnikami z pierwszej edycji Rolnik szuka żony.   Paweł Szakiewicz wybrał po programie Natalię, jednak mimo rozmów o ślubie nic z tego nie wyszło.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner