Paweł Szakiewicz

Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony żeni się z Martyną już w tę sobotę! ZDJĘCIE

Paweł Szakiewicz

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony" żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Kiedy ślub? Już w tę sobotę 25 czerwca w Braniewie. Na ślubie będzie jego wybrana z Rolnik szuka żony  Natalia Wodzianowska. Powód? Bo to przyjaciółka Martyny. Cztery lata młodsza od Pawła, Martyna jest z wykształcenia psychologiem i już za trzy dni zostanie żoną rolnika :).

 

Martyna pochwaliła się nawet na Facebooku wspólnym zdjęciem.

 

Na ślubie Pawła i Martyny będą oczywiście rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na weselu kolegi z programu. Adam Kraśko jest już o 30 kilo chudszy niż w programie i, jak się dowiedzieliśmy, zaprezentuje na weselu nową piosenkę ze swojego repertuaru.

 

Paweł Szakiewicz będzie trzecim rolnikiem, który znalazł żonę i jest szczęśliwy. Gratulujemy!

 

Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" zaręczył się! Wiemy, kim jest wybranka uczestnika pierwszej edycji programu!

 

Paweł Szakiewicz po programie Rolnik szuka żony, jako jedyny kontynuował znajomość z Natalią, którą wybrał w programie. Para rozmawiała nawet o ślubie, ale nic z tego nie wyszło.

Paweł Szakiewicz z Natalią

 

Paweł Szakiewicz to przedsiębiorczy rolnik, ciągle wymyśla nowe inwestycje.

Paweł Szakiewicz, Rolnik szuka żony
Facebook

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00