Rolnik szuka żony: Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki
Mat. prasowe/TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki! Jak zareagowały dziewczyny?

A jednak sprawdziły się przypuszczenia fanów "Rolnik szuka żony" i Stanisław rzeczywiście nie wybrał żadnej z kandydatek. Dlaczego podjął taką decyzję i jaka była reakcja dziewczyn?

Na decyzję Stanisława z niecierpliwością czekali wszyscy fani "Rolnik szuka żony". I w końcu wszystko stało się jasne - rolnik odprawił do domu wszystkie trzy kandydatki! Tym samym Stanisław stał się jedynym uczestnikiem 8. edycji show, który nie zdecydował się nawet na to, aby chociaż spróbować pogłębić relację z którąkolwiek z pań. Jak Stanisław przekazał swoją decyzję Teresie, Roksanie i Oli? Jak one na to zareagowały? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8" : Roksana komentuje grill u Stanisława! "Pakuj wszystko"

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

"Rolnik szuka żony": Roksana, Ola i Teresa opuszczają gospodarstwo Stanisława!

Nie pomogły spotkania sam na sam, wspólny grill, ani inne zajęcia na gospodarstwie Stanisława z "Rolnik szuka żony". Rolnik nie poczuł nic więcej do żadnej z kandydatek, o czym poinformował jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem decyzji, Martę Manowską.

- Mówiliśmy o tej iskierce, kiedy wiem, że to jest to. Ten moment po prostu nie nastąpił tutaj. [...] Muszę im powiedzieć, że zostaniemy przyjaciółmi - przyznał Stanisław w rozmowie z Martą Manowską.

Rolnik szuka żony: Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki
Mat. prasowe/TVP

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Teresa wbija szpilę Stanisławowi?! Pokazała wymowne zdjęcie...

Dziewczyny tuż przed ogłoszeniem decyzji rolnika były wyraźnie zestresowane, jednak wzajemnie się wspierały. Ola przeczuwała, że Stanisław może nie wybrać żadnej z nich, z kolei Roksana podejrzewała, że wybór padnie na Teresę. W końcu jednak przyszedł czas, aby dziewczyny usłyszały, jaka jest prawda.

- Dziewczyny. Bardzo Wam dziękuję za to, że napisałyście, że przyjechałyście. Uważam, że lepszej trójki nie mogłem wybrać. Myślę, że bardzo się polubiliśmy i fajnie spędziliśmy czas. Naprawdę mam wrażenie, że bardzo dobrze Was poznałem, jednak zabrakło mi czegoś, co zadziałoby się w sercu. I proponuję, żebyśmy zostali przyjaciółmi po programie - powiedział do dziewczyn Stanisław.

Rolnik szuka żony: Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki
Mat. prasowe/TVP

Teresa, Ola i Roksana przyjęły decyzję Stanisława z pokorą i każda z nich bardzo ładnie pożegnała się z rolnikiem. Wszystkie panie opowiedziały przed kamerami, jak odebrały decyzję rolnika. 

- Nie jestem zawiedziona, bo nie odbierałam sygnałów z jego strony, że coś by mogło być - powiedziała Ola. 

- To nie jest łatwy moment dla nikogo. Na pewno Stasiu też miał ciężko, żeby podjąć taką decyzję. A jak ja się czuje... Myślę o przyszłości - dodała z kolei Teresa. 

Decyzję Stanisława najbardziej przeżyła Roksana, która nie mogła powtrzymać łez. Mimo to, dziewczyna pozytywnie patrzy w przyszłość.

- Teraz skupię się na pewno... nie wiem, może coś los przyniesie i zostanę pozytywnie zaskoczona, więc będę czekać cierpliwie. Z roku na rok jestem coraz bardziej cierpliwą osobą, więc zobaczymy jak to będzie, jak to się potoczy - stwierdziła Roksana.

Rolnik szuka żony: Roksana
Mat. prasowe/TVP1

A jak czuł się Stanisław po ogłoszeniu decyzji?

- Czuję przede wszystkim duże zmęczenie psychiczne. Te pięć dni były dosyć ciężkie. Myślę, że dobrze to wyszło. Może sposób trochę nietypowy. Myślę, że inaczej byśmy rozmawiali, gdyby była ta osoba, która to uczucie by wzbudziła. [...] Spróbowałem i zdaję sobie sprawę z tego, że poza programem też byłbym w stanie kogoś poznać, jednak pomyślałem - a dlaczego by nie spróbować w ten sposób? Też jest to ciekawym doświadczeniem, jakąś przygodą.

Trzeba przyznać, że widzowie 8. edycji "Rolnik szuka żony" mieli słuszne spostrzeżenia i już od pewnego czasu podejrzewali, że Stanisław nie wybierze żadnej z dziewczyn. A wy, co myślicie o tej sytuacji? Czy rolnik podjął słuszną decyzję?

Stanisław Rolnik szuka żony 8
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

"Rolnik szuka żony": Stanisław ciągle nie wybrał kandydatki
Mat. promocyjne, TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony" Fani podzieleni "wyborem" Stanisława: "U niego przegrać to tak jak wygrać"
To jeden z najmocniej komentowanych wątków 8. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie programu mocno podzielili się w sprawie wyboru, a dokładnie braku wyboru u Stanisława. Niektóre komentarze są bezlitosne.

Na decyzję Stanisława fani "Rolnik szuka żony" czekali najdłużej. Podczas, gdy u innych uczestników rodziła się miłość, trzy kandydatki rolnika nie odbierały od niego żadnych konkretnych sygnałów. W końcu, w ostatnim wyemitowanym odcinku, Stanisław obwieścił swoją decyzję.  - Mówiliśmy o tej iskierce, kiedy wiem, że to jest to. Ten moment po prostu nie nastąpił tutaj. (...) Muszę im powiedzieć, że zostaniemy przyjaciółmi - mówił Marcie Manowskiej. I tak też zrobił. Brak wyboru wydawał się w jego przypadku dość prawdopodobną opcją. I tak jednak pod postami na ten temat pojawiły się setki komentarzy. Choć niektórzy bronią prawa rolnika do takiej decyzji, wielu fanów programu mocno go krytykuje.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki! Jak zareagowały dziewczyny? Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej kandydatki W ostatnią niedzielę w 8. edycji "Rolnik szuka żony" mieliśmy okazję przekonać się w końcu, jakiego wyboru dokonał Stanisław. Po słynnym grillu w poprzednim odcinku , przypominającym bardziej stypę, czekały na to również zestresowane dziewczyny. Roksana podejrzewała, że wybór padnie na Teresę, Ola zaś jak się okazuje słusznie przeczuwała, że Stanisław może nie wybrać żadnej z nich. - Dziewczyny. Bardzo Wam dziękuję za to, że napisałyście, że przyjechałyście. Uważam, że lepszej trójki nie mogłem wybrać. Myślę, że bardzo się polubiliśmy i fajnie spędziliśmy czas. Naprawdę mam wrażenie, że bardzo dobrze Was poznałem, jednak zabrakło mi czegoś, co zadziałoby się w sercu. I proponuję, żebyśmy zostali przyjaciółmi po programie - powiedział im rolnik. Panie przyjęły decyzję Stanisława raczej ze zrozumieniem....

Roksana i Adam z "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Roksana, kandydatka Stanisława pisze o Adamie od Kamili! Odpowiedział
Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek. Tymczasem jedna z nich pokazała zdjęcie innego uczestnika...

Nie znalazła szczęścia w pałacu Stanisława, czy znajdzie je gdzie indziej? Roksana z 8. edycji "Rolnik szuka żony" została w ostatnią niedzielę odprawiona wraz z pozostałymi kandydatkami z domu jednego z najbardziej kontrowersyjnych rolników tej edycji. I jako jedyna uroniła z tego powodu łzę. Teraz pokazuje jednak w swoich mediach społecznościowych innego kandydata - Adama od Kamili. I komplementuje go publicznie. Zobaczcie! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Teresa wbija szpilę Stanisławowi?! Pokazała wymowne zdjęcie... Roksana od Stanisława pokazała zdjęcie Adama od Kamili Roksana, wraz z Teresą i Aleksandrą spędziły kilka dni w pałacu u Stanisława. W 8. edycji "Rolnik szuka żony" oglądaliśmy "męki" całej czwórki, czego najlepszym chyba zobrazowaniem był grill uczestnika z dziewczynami, porównywany przez niektórych do stypy. W wyemitowanym w ostatnią niedzielę odcinku potwierdziło się to, co wielu przypuszczało od dawna - 26-latek z miejscowości Złotniki Wielkie nie wybrał żadnej z dziewcząt i wszystkie odesłał do domu . - Dziewczyny. Bardzo Wam dziękuję za to, że napisałyście, że przyjechałyście. Uważam, że lepszej trójki nie mogłem wybrać. Myślę, że bardzo się polubiliśmy i fajnie spędziliśmy czas. Naprawdę mam wrażenie, że bardzo dobrze Was poznałem, jednak zabrakło mi czegoś, co zadziałoby się w sercu. I proponuję, żebyśmy zostali przyjaciółmi po programie - powiedział  Stanisław. Same panie chyba spodziewały się takiego rozwoju wypadków. Bardziej emocjonalnie zareagowała jedynie Roksana, która po oświadczeniu Stanisława nie mogła powstrzymać łez. Jak wynika z tego, co zamieszcza w mediach społecznościowych, Roksana - podobnie jak miliony widzów w Polsce - niedzielny wieczór...

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 tłumaczy się z rozbieganego wzroku
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8" : Roksana komentuje grill u Stanisława! "Pakuj wszystko"
Grill u Stanisława z "Rolnik szuka żony" wywołał w sieci niemałe kontrowersje. Po Aleksandrze i Teresie do głośnej sytuacji odniosła się Roksana! Rolnik faktycznie spakował swoim kandydatkom zapasy do domu!?

Kandydatki Stanisława z  "Rolnik szuka żony" przerywają milczenie i coraz odważniej komentują to, co działo się w gospodarstwie rolnika. Okazuje się, że ich punkt widzenia nieco rozmija się z tym, co możemy zobaczyć na ekranie. Najwięcej emocji wywołał tekst o "kiełbaskach", które rolnik miał zapakować po grillu swoim kandydatkom na drogę. Sytuację najpierw skomentowała Aleksandra i Teresa , a teraz odniosła się to tego Roksana! Wygląda na to, że humor nie opuszcza ekipy Stanisława... Roksana z "Rolnik szuka żony" komentuje grill u Stanisława! Stanisław z "Rolnik szuka żony" najwyraźniej miał poważny problem z decyzją , bo w ostatnim odcinku jako jedyny nie poinformował swoich kandydatek o wyborze, jakiego dokonał i ma to zrobić dopiero w odcinku z rewizytami. Małomówny, zamyślony i poważny rolnik, jakiego widzowie zobaczyli w ostatnim kłóci się z obrazem, jaki Stanisław pokazuje w mediach społecznościowych , a teraz rownież jego kandydatki żartują ze scen pokazanych w programie i widać, że humor im dopisuje!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Teresa wbija szpilę Stanisławowi?! Pokazała wymowne zdjęcie... Tym razem to Roksana żartobliwie odpowiedziała na wpis Stanisława dotyczący "kiełbasek na drogę" i napisała: Pakuj - ilość wszystko Na wpis zareagował nie Stanisław, ale Ola i dodała:  Dorzuciłby nam ta skrzynkę cebuli co wybierałyśmy Czyżby kandydatki Stanisława teraz już otwarcie żartowały z jego zachowania? To nie wszystko! Roksana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z pozostałymi kandydatkami, na którym są bardzo roześmiane. Takich uśmiechów do tej pory widzowie nie mieli okazji oglądać w programie. Czyżby poza kamerami faktycznie u...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik