Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się swoim szczęściem. Okazuje się, że rodzina charyzmatycznej rolniczki wkrótce znów się powiększy. Ukochana żona Pawła Borysewicza pokazała wyjątkowe zdjęcie, a w sieci posypały się gratulacje. Sprawdźcie, co napisała była uczestniczka "Rolnik szuka żony".

Reklama

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się radosną nowiną

Udział w programie "Rolnik szuka żony" okazał się dla Małgorzaty Borysewicz strzałem w dziesiątkę. Piękna rolniczka nie tylko znalazła w nim miłość swojego życia, ale też zyskała ogromną popularność. Dziś na Instagramie śledzi ją niemal 180 tys. osób, a ta liczba stale rośnie. To tam blond piękność ochoczo dzieli się kolejnymi projektami zawodowymi, uroczymi rodzinnymi kadrami, ale też makijażowymi, włosowymi i modowymi inspiracjami. Ostatnio Małgorzata Borysewicz pokazała się w modnej mini, która zawróciła w głowach jej fanom, jednak to najnowszy post rolniczki sprawił, że w sieci zawrzało.

Gwiazda miłosnego hitu TVP poinformowała, że w jej rodzinie wkrótce pojawi się kolejne dziecko. Okazuje się, że siostra Małgorzaty Borysewicz z "Rolnik szuka żony", która jakiś czas wystąpiła w "Pytaniu na śniadanie", jest w ciąży!

- Dla mnie zawsze będzie malutką, kochaną siostrzyczką ❤️ Już niedługo zostanie mamą????‍???? Czekamy na maleństwo i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie❤️ najchętniej to bym poszła z nią i trzymała ją za rękę w ciągu akcji ???? ale pewnie mnie nie wpuszczą???????? - napisała na Instagramie Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska urządza się w nowym domu. Pokazała łóżko w pokoju córki!

I choć post dopiero co pojawił się na instagramowym koncie rolniczki okazuje się, że w minioną niedzielę panie hucznie świętowały baby shower!

Zobacz także

- To była bardzo miła, babska niedziela, oby częściej takie ???? Ciekawe, która następna będzie ????bo tradycja mówi, że przy dobrym baby shower, następny dzidziuś będzie w drodze???? Buziaki - dodała.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

- Cudowne siostry, obie wyglądacie przepięknie???? Szczęśliwego rozwiązania

- Gratulacje ???? i jesteście śliczne ????

- Ale jesteście podobne. Powodzenia dziewczyny a dla siostry szybkiego, bezbolesnego rozwiązania.♥️ - czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło również sugestii, że teraz to rodzina Małgosi i Pawła z "Rolnik szuka żony" powinna się powiększyć.

- Piękne???? To czyja teraz kolej????????? - sugestywnie dopytywała jedna z fanek.

Czy płomienne nadzieje fanów niebawem się ziszczą?

Instagram @rolnikwszpilkach

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" doczekali się dwójki dzieci: syn pary - Rysio - pojawił się na świecie na w lutym 2019 roku, a córeczka - Blanka - urodziła się jesienią 2020 roku. 17 października dziewczynka będzie świętować swoje drugie urodziny.

Jak dotąd zarówno Małgosia, jak i Paweł z "Rolnik szuka żony" jednoznacznie nie potwierdzają, jak i nie zaprzeczają tego, że planują kolejne powiększenie swojej rodziny.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 6": Ilona pochwaliła się swoim partnerem! Pokazała romantyczne zdjęcie

Instagram @rolnikwszpilkach
InstagramInstagram @rolnikwszpilkach
Instagram @rolnikwszpilkach
Reklama
Reklama
Reklama