Mariusz Smaga, uczestnik drugiej edycji Rolnik szuka żony, ma już nową dziewczynę? W programie zakochał się w rolniczce Ani, a nawet jej się oświadczył, ale ta relacja nie przetrwała próby czasu. Po programie szybko zakochał się w Ani z Wrocławia, która okazała się fanką programu. Ale niedawno Mariuszowi zrobiono zdjęcia z inną blondynką w centrum Warszawy. Okazało się, że to wokalistka, która prowadzi swój kanał na YouTube, Iwona Kompała.

Reklama

Z relacji świadków wynika, że dobrze się czuli w swoim towarzystwie i dobrze im się rozmawiało. Czy to nowa miłość Mariusza? Jak się dowiedział Fakt24.pl - to tylko znajomość zawodowa!

To było jedynie towarzyskie spotkanie. Z Iwoną łączą mnie sprawy zawodowe, o których na razie nie mogę rozmawiać. Nadal jestem z Anną i niczego nie planuję zmieniać w tej kwestii... - skomentował dla Fakt24.pl Mariusz Smaga.

Mariusz Smaga w Rolnik szuka żony był kandydatem do serca Anny Michalskiej. Para miała się ku sobie, ale po programie ich związek szybko się rozpadł. Anna uważała, że Mariusz to maminsynek, który nie umie podjąć męskich decyzji. Z kolei Mariusz uważał, że Anna ma zbyt mocną osobowość, żeby być z kimś. Po programie Mariusz związał się z inną Anną.

Zobacz także: Były facet sfinansował jej wielki dom? Ania z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała i skomentowała plotki!

Zobacz także

Mariusz niedawno spotkał się z Iwoną w jednaj z warszawskich restauracji.

Facebook
Reklama

Mariusz w programie Rolnik szuka żony nawet oświadczył się Ani Michalskiej. Jednak nic z tego związku nie wyszło.

Reklama
Reklama
Reklama