Na gospodarstwie Kamila z "Rolnik szuka żony 8" są powody do radości ale również ogromnego smutku. Rolnik już na tym etapie zdecydował, że to z Joanną chciałby rozwijać relację. Postanowił podziękować Izie, chociaż zdawał sobie sprawę, że to będzie dla niego okrutnie trudna rozmowa. Uczestniczka załamała się decyzją Kamila i zalała się łzami. Jej smutne wyznanie porusza:

Reklama

Iza, co Ty chciałaś, ze jakiś chłopak nagle tak? Ty? Wiedziałam... - mówiła o sobie...

Kamil mógł ją jedynie przytulić, ale nie zmienił zdania.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Kamil pociesza zalaną łzami Izę. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

"Rolnik szuka żony": Iza płacze po decyzji Kamila

Na gospodarstwie Kamila z "Rolnik szuka żony" została już tylko jedna uczestniczka. Na początku rolnik dał szansę trzem dziewczynom. Faworytką wydawała się być Justyna, jednak bardzo szybko okazało się, że nie odnajduje się w życiu na gospodarstwie i zdecydowała o rezygnacji z programu. Kolejną trudną decyzję podjął już Kamil. Zaprosił na randkę Joannę i jeszcze przed spotkaniem wyznał przed kamerami, że to co się na niej wydarzy zadecyduje o jego dalszych krokach. Joanna okazała się być równie zauroczona Kamilem, jak on nią i wyznał jej, że to właśnie z nią chce dalej budować relację.

Wiem, że jestem zauroczona i chciałabym to kontynuować i myślę.. że mam chłopaka - mówiła szczęśliwa Joanna.

Jednak radość Joanny wiązała się z... rozpaczą Izy. Dziewczyna jeszcze przed randką Kamila z Joanną obawiała się, że nie dostanie szansy na walkę o jego serce. Kamil jednak musiał przeprowadzić z nią poważną rozmowę i poinformować, że to koniec jej przygody w programie:

Zobacz także

- Nie będzie mi to łatwo powiedzieć... Dokonałem już wyboru i chciałbym dalej poznawać się z Asią. Fajna z ciebie dziewczyna i nie przeżywaj... Malutka pełna energii...
- Ale mogę z tobą jeszcze pogadać? Tak czułam.
- Wiem, że to nie jest łatwy temat.
- Ja wiem, że są łzy, trudno
- Nie przejmuj się, ja wiem, że jest trudno... - próbował ją pocieszyć rolnik.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Mocne komentarze na temat Kasi: "Atak zazdrości"

Iza nie potrafiła zapanować nad emocjami. W relacji z Kamilem z "Rolnik szuka żony" pokładała ogromne nadzieje:

Bardzo chciałam mieć z tym Kamilem czas i tego będę może bardzo żałować.

Również Joannie trudno było cieszyć się decyzją Kamila, gdy widziała jak bardzo załamana jest jej koleżanka:

Źle się czuje, nie lubię takich sytuacji. byłam świadoma, że ona może tak zareagować ale nie myślałam, że aż tak...

Mat. prasowe

Izabela z "Rolnik szuka żony" zalała się łzami. Jednocześnie próbując zapanować nad szlochem przeprosiła Kamila za histeryczną reakcję:

Przepraszam, że aż tak zareagowałam, bo może myślisz, że nie wiem, co ja sobie tam pomyślałam ale ja chodziłam teraz po domu i sobie myślałam: "Iza, co Ty chciałaś, że jakiś chłopak nagle, tak? Ty?!" Wiedziałam.. Asia jest ze wsi, ja jestem z miasta...

Uczestniczka przyznała, że niepowodzenie w programie z pewnością nie przekreśli jej dalszych marzeń o założeniu rodziny:

Dalej będę szukać miłości. Moje marzenie, żeby założyć rodzinę i mieć męża i dzieci na pewno nie umiera.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamil jest w szczęśliwym związku? Media piszą, kogo wybierze rolnik!

Izabela przyznała, że trzyma kciuki za związek Joanny i Kamila z "Rolnik szuka żony", jednak dodaje, że może być im trudno podtrzymać tę relację ze względu na dzielące ich kilometry:

Ja im życzę jak najlepiej. Asia to bardzo wartościowa dziewczyna, mają wiele wspólnego, podobne poczucie humoru. Jedne co mogę powiedzieć, z mojego doświadczenia, jedyne zagrożenie dla nich to może być odległość. Oni nie mają do siebie pięciu minut. Ja byłam w związku na odległość i wiem, że to jest trudne.

Reklama

Kto wie, być może Joanna zdecyduje się w krótkim czasie przeprowadzić do rolnika. W mediach już zaczynają pojawiać się pierwsze informacje, że Joanna i Kamil zaręczyli się. Czy plotki okażą się prawdą?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama