Kamil z "Rolnik szuka żony" jest zakochany? Media dotarły do zaskakujących informacji dotyczących rolnika! Według ustaleń jednego z portali, Kamil znalazł swoje szczęście w programie i dziś tworzy związek z jedną ze swoim kandydatek. Z kim związał się 23-letni uczestnik "Rolnik szuka żony"? Iza czy Joanna skradła serce rolnika?

Reklama

Kamil z "Rolnik szuka żony planuje zaręczyny?

Kamil jest jednym z uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Młody rolnik zaprosił do swojego domu trzy kandydatki: Izę, Joannę i Justynę. Od samego początku faworytką rolnika była ta ostatnia. Brunetka z burzą loków na głowie zauroczyła Kamila, który miał nadzieję, że uda im się nawiązać bliską relację. Niestety, jak już wiemy, Justyna nie odwzajemniła uczuć Kamila i postanowiła pożegnać się z programem. Dziś o serce rolnika walczą Iza i Joanna.

Czy Kamil wybierze jedną z kandydatek i będzie w szczęśliwym związku? Portal pomponik.pl informuje, że tak!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Fani gorzko o odejściu Justyny: "Po co ona poszła do tego programu"

Mat. prasowe

Według doniesień portalu pomponik.pl Kamil związał się z... Joanną i dziś tworzy z nią szczęśliwy związek! Rolnik ponoć poznał już rodzinę swojej partnerki.

Zobacz także

Złożył wizytę w jej domu i został przyjęty jako przyszły zięć! - informuje pomponik.pl.

Portal informuje, że Joanna spędziła ponoć wakacje u Kamila.

Naprawdę są zakochani - zdradza źródło portalu.

Informator portalu donosi, że Kamil i Joanna już myślą o zaręczynach...

Mat. promocyjne/TVP

Waszym zdaniem Joanna i Kamil naprawdę są parą? A może już w kolejnym odcinku rolnik powie drugiej kandydatce, że wybierze właśnie Joannę? Przypominamy, że w zwiastunie najnowszej odsłony programu Iza zalała się łzami, a Kamil ją pocieszał...

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Kamil pociesza zalaną łzami Izę. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Facebook Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama