Ania i Grzegorz Bardowscy Ania i Grzegorz Bardowscy Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony wzięli ślub Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony na parkiecie Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko
Ania i Grzegorz Bardowscy
Facebook
1/9
Ania i Grzegorz Bardowscy
Facebook

Ania była przestrzegana przed ślubem z Grzegorzem Bardowskim? Na Facebooku pary pojawił się wpis, który może o tym świadczyć. Ania i Grzegorz poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Szybko się w sobie zakochali i niedługo po zakończeniu show, stanęli na ślubnym kobiercu. Zaręczyli się w listopadzie 2015 roku, a ślub wzięli 16 kwietnia 2016. W ich rodzinie szybko pojawiło się dziecko, syn Jaś. Ulubieńcy widzów programu TVP chętnie dzielą się informacjami na temat swojego wspólnego życia, a przede wszystkim pracy na gospodarstwie. Na ich oficjalnym profilu pokazało się najnowsze zdjęcie z bardzo interesującym podpisem... 

 

Zobacz też: "Ślub brali nie z miłości, tylko dlatego że Ania była w ciąży". Wojna na Facebooku Grzegorza z Rolnik szuka żony!

 

Grzegorz mówi wprost, że Ania dostawała "dobre rady", by nie wychodzić za mąż za rolnika! Dlaczego? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Polecamy: Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki! Tym razem poszło o synka

2/9
Ania i Grzegorz Bardowscy
Facebook/Bardowscy

Kobiety na traktory? Ale tak na poważnie, żeby pracować? Przed zgłoszeniem do programu ktoś powiedział mojej żonie żeby nie brała się za rolnika, bo ją w polu zajedzie. A wy oszczędzacie swoje żony? - napisał Grzegorz Bardowski na Facebooku.

Oczywiście to żart! Ze zdjęć państwa Bardowskich wynika, że Ania jest bardzo szczęśliwą żoną rolnika. Chętnie pomaga w pracach w polu, ale nie wygląda na przemęczoną. ;) A pamiętacie ślubne zdjęcia tej uroczej pary? Przypominamy je na kolejnych stronach fotogalerii!

3/9
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony wzięli ślub
Facebook

Ach, co to był za ślub! Ania i Grzegorz w czasie pierwszego tańca.

4/9
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony na parkiecie
Facebook

To się nazywa prawdziwa miłość! <3

5/9
Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko
6/9
Ślub Ani i Roberta z Rolnik szuka żony
Facebook
7/9
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
8/9
Rolnik szuka żony, Ania i Grzegorz Bardowscy odc 3
9/9
Ania z Rolnik szuka żony uśmiech