Aleksandra z Rolnik szuka żony to królowa metamorfoz
Mat.pras.
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Aleksandra to królowa metamorfoz! Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać!

Kandydatka Stanisława z "Rolnik szuka żony" najwyraźniej lubi eksperymentować ze swoim wyglądem! Kilkukrotnie przechodziła spektakularne metamorfozy, a my mamy jej zdjęcia sprzed lat! Poznalibyście ją?

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca, jednak emocji wokół show wciąż nie brakuje! Choć już wiadomo, że jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników, Stanisław, nie zdecydował się na zbudowanie relacji z żadną ze swoich kandydatek, to jednak widzowie wciąż chętnie śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jak się okazało, Aleksandra, która była kandydatką Stanisława, prowadzi konto na Instagramie, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądała kilka lat temu. Te zdjęcia Was z pewnością zaskoczą, bo Aleksandra naprawdę lubiła eksperymentować ze swoim wyglądem. Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Produkcja o Stanisławie: "Nie ma potrzeby brania udziału w programie"

"Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta komentuje relację Marty Manowskiej z Robertem Bodziannym. "Zasługuje jak mało kto"

"Rolnik szuka żony": Spektakularne metamorfozy Aleksandry, kandydatki Stanisława!

Aleksandra wystąpiła w ósmej edycji "Rolnik szuka żony", w której razem z Teresą i Roksaną, walczyła o serce Stanisława. Jak jednak wiadomo, żadnej z nich nie udało się zaskarbić uczuć rolnika, który po kilku dniach od zaproszenia dziewczyn na swoje gospodarstwo, postanowił odesłać je wszystkie do domu! Wygląda jednak na to, że żadna z pań nie żywi do Stanisława urazy, bo od czasu do czasu w ich mediach społecznościowych pojawiają się wpisy, z których wynika, że do dziś przyjaźnią się z rolnikiem!

Uśmiechnięty Stanisław z Rolnik szuka żony ze swoimi kandydatkami
Instagram @pytlarzsta

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław zaskoczył widzów: "Ten uśmiech mówi wszystko"

Aleksandra zyskała ogromną sympatię widzów "Rolnik szuka żony", którzy teraz chętnie śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Kandydatka Stanisława prowadzi swój profil już od dłuższego czasu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wyglądała kilka lat temu! Patrząc na jej stare zdjęcia nie ulega wątpliwości, że Aleksandra lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Kiedyś nosiła o wiele dłuższe włosy, a nawet miała grzywkę! Z kolei na innych zdjęciach widzimy już Aleksandrę w dużo jaśniejszym odcieniu włosów. Sami spójrzcie, jak kandydatka Stanisława wyglądała kilka lat temu!

Aleksandra z Rolnik szuka żony to królowa metamorfoz
Instagram/aleksandracio

I co wy na to? Poznalibyście ją na starych zdjęciach? Choć różnica jest naprawdę spora, to jednak nie ulega wątpliwości, że Aleksandra zarówno teraz, jak i kiedyś, wyglądała wspaniale! A wy, którą kandydatkę Stanisława polubiliście najbardziej?

Rolnik szuka żony: Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki
Mat. prasowe/TVP

Roksana i Stanisław z Rolnik szuka żony w finale
screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Aleksandra komentuje nowy związek Stanisława i zdradza imię partnerki rolnika
Po emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" Stanisław pokazał zdjęcie ze swoją partnerką i zareagował na przytyki Aleksandry w programie. Teraz była kandydatka rolnika odpowiedziała! "Przepraszam, ale to znak..."

Aleksandra z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories udostępniła zdjęcie Stanisława i skomentowała jego nowy związek! Co była kandydatka rolnika sądzi o jego relacji z nową partnerką? Zobaczcie zaskakujący wpis Aleksandry. Uczestniczka ósmej edycji programu Telewizyjnej Jedynki  zdradziła imię ukochanej Stanisława! Aleksandra z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej partnerce Stanisława Ósma edycja "Rolnik szuka żony" przeszła do historii. W minioną niedzielę widzowie zobaczyli ostatni odcinek programu, w którym tym razem miłości szukali: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. W finałowym odcinku rolniczki i rolnicy opowiedzieli, jak potoczyły się ich dalsze losy i zdradzili, czy dziś są w związkach. W minioną niedzielę fani "Rolnik szuka żony" dowiedzieli się, że Stanisław, który nie wybrał żadnej z kandydatek, znalazł miłość poza programem.  Nie wracałem do listów, raczej myślałem o tym czy podjąłem dobry wybór, nie wybierając nikogo. Późniejsze doświadczenia, bo pojawiła się nowa osoba w moim życiu, utwierdziły mnie, że to był dobry wybór- zdradził Stanisław. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Stanisław wspomina o ślubie z nową partnerką! Fani: "Cel osiągniety" W programie Stanisław znów spotkał się ze swoimi kandydatkami z programu. Kobiety żartowały z rolnika, a Aleksandra przy przywitaniu zwróciła mu uwagę, że przytył.  Przytyłeś! Powodzi ci się!- powiedziała do rolnika. Po emisji odcinka Stanisław odpowiedział Aleksandrze publikując w sieci nowe zdjęcie. Dzięki @aleksandracio. #Najpierw masa potem rzeźba- napisał Stanisław. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław pokazał nową dziewczynę!...

Teresa oschle o Stanisławie z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zaskakujący wpis Teresy o Stanisławie! „Gdzie ja miałam oczy"
Stanisław z "Rolnik szuka żony" żartuje z Teresy, a jego kandydatka zdecydowała się na mocną ripostę. To koniec dobrych stosunków?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" zapewnia, że ma dobry kontakt z kobietami, które zaprosił do swojego gospodarstwa, jednak drobne złośliwości, jakimi się wymieniają w mediach społecznościowych świadczą o czymś innym. Niedawno to Aleksandra wbiła szpilę Stanisławowi, mówiąc w finale 8. edycji "Rolnik szuka żony", że przytył, na co rolnik odpowiedział. A teraz Stanisław zażartował z Teresy i otrzymał odpowiedź, której zupełnie się nie spodziewał! Żarty Stanisława i Teresy z "Rolnik szuka żony". Kandydatka rolnika zabawnie podsumowała jej pobyt w gospodarstwie  Stanisław przez całą ósmą edycję "Rolnik szuka żony" wzbudzał ogromne kontrowersje. W programie został pokazany jako nudny i zdystansowany wobec kandydatek, z czym się zupełnie nie zgadza i pisze o tym otwarcie na swoim instagramowym koncie . Jakiś czas temu Stanisław odpowiedział Aleksandrze na żarty z jego wagi , a teraz został zapytany przez fana podczas Q&A o uroczy wrok Teresy: Widziałeś oczy Tereski? - zapytał Stanisława jeden z internautów.  Stanisław z nutą złośliwości odpowiedział i jednocześnie, próbował wytłumaczyć się przed Teresą: Tak, zabrała je ze soba na te 5 dni pobytu - napisał Stanisław i dodał: Sorry @tesijka musiałem Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Stanisław nie zamieszka w dworku, jak idzie remont jego mieszkania? Odpowiedział  Co ciekawe Teresa szybko zareagowała na żarty Stanisława i zaskoczyła mocną ripostą. W ten sposób dała do zrozumienia rolnikowi, że delikatnie przesadził? I teraz już nie mogę powiedzieć "gdzie ja miała oczy?" @pytlarzsta też musiałam - napisała wprost Teresa Kandydatki Stanisława już w finale "Rolnik szuka żony" otwarcie żartowały z...

Stanisław z Olą w Rolnik szuka żony 8
Mat. promocyjne
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Aleksandra i Stanisław utrzymują kontakt po programie? Jest szczera odpowiedź!
Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej z kandydatek, jednak nie brakuje plotek, że rolnik znalazł miłość. Teraz Aleksandra postanowiła skomentować spekulacje na temat jej kontaktów ze Stanisławem!

Stanisław, z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników. Jak wiadomo, rolnik pożegnał wszystkie kandydatki i nie chciał tworzyć z żadną z nich bliższej relacji. Czy jednak po programie coś się zmieniło? Aleksandra, czyli jedna z kandydatek rolnika, postanowiła w swoich mediach społecznościowych odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania w tym temacie!  "Rolnik szuka żony": Aleksandra ma nadal kontakt ze Stanisławem?  Początkowa sympatia do Stanisława z 8. edycji "Rolnik szuka żony", z czasem zaczęła słabnąć. Niektórzy fani stwierdzili, że Stanisław jest zimny i nieprzystępny , inni pytali nawet  "co te dziewczyny w nim widzą" . Wielu widzów zarzucało mu również, że nie potrafił stworzyć miłej atmosfery dla swoich kandydatek, czego przykładem był pamiętny grill, podczas którego panowała iście "grobowa" atmosfera. Ostatecznie w dniu decyzji, Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki i stwierdził, że może im zaproponować tylko przyjaźń . Jednak, czy może po zakończeniu nagrań do randkowego show coś się zmieniło? Na Instagramie uczestnicy chętnie odpowiadają na pytania fanów, a tym razem Ola powiedziała, co tak naprawdę łączy ją dziś ze Stanisławem!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony: Roksana i Stanisław dalej mają ze sobą kontakt?   Aleksandra zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań od fanów. Jedni pytali o pracę, wzrost czy znak zodiaku, inni o relacje, które udało się zbudować w programie. Jak zatem dziś wygląda jej relacja ze Stanisławem? - Czy masz kontakt ze Stanisławem? - zapytał fan.  - Tak, Stanisław to kiedy następny grill? - odpowiedziała. Przy okazji zachęciła również...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner