Uczestniczki Stanisława z Rolnik szuka żony o wyborze rolnika
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Teresa i Aleksandra żartują z pobytu u Stanisława! "Tym razem stypa bez..."

Kandydatki Stanisława z "Rolnik szuka żony" są już zmęczone jego brakiem decyzji? Aleksandra opublikowała wymowny wpis, który komentuje Teresa... Rolnik nie będzie zadowolony!

W ostanim odcinku Stanisław jako jedyny z uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony" nie podjął decyzji i widzowie poznają ją dopiero w odcinku z rewizytami. W oczekiwaniu na wybór rolnika jedna z jego kandydatek żartobliwie skomentowała to, co wydarzyło się ostatnio. Ola z "Rolnik szuka żony" napisała, że nadal czekają na decyzję i dodała emotikonę... króla! Czyżby kandydatki rolnika podobnie, jak internauci nazywali rolnika "królem Stanisławem"? To nie wszystko! Zobaczcie, co dodała Teresa...

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Teresa i Aleksandra z "Rolnik szuka żony" żartują z pobytu u Stanisława!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdecydowanie jest najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem 8. edycji. Jego randki z kandydatkami były uznane przez internautów za najnudniejsze w historii programu, a spotkanie ze znajomymi, które zamieniło się w kameralnego grilla, okrzyknięto "stypą". Z kolei tekst o "kiełbaskach", które rolnik zapakuje kandydatkom na drogę przejdzie do historii. 

Teraz Ola z "Rolnik szuka żony" opublikowała ich wspólne zdjęcie i żartuje, że nadal są u Stanisława i... czekają na decyzję!

Jak widać my nadal w Złotnikach, czekamy na decyzję Stasia - napisała Aleksandra i dodała wymowną emotikonę króla.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław zachwycił internautów! "Który to prawdziwy Stanisław"? 

Na zdjęciu widać, że zarówno kandydatki Stanisława, jak i sam rolnik są w doskonałych nastrojach i ten obrazek ma niewiele wspólnego z tym, co zostało pokazane w programie. Czyżby podejrzenia niektórych internautów dotyczące Stanisława okazały się słuszne? Fani piszą wprost, że rolnik nie chciał ujawniać wszystkiego przed kamerami, a obecność wielu osób mogła go mocno stresować, dlatego w ten sposób został pokazany w programie...

Aleksandra z Rolnik szuka żony o Stanisławie
Instagram / sleksandracio

Wygląda na to, że dobry humor nie opuszcza kandydatek rolnika, choć w programie tego nie zobaczyliśmy. Wcześniej Stanisław z uśmiechem skomentował krytyczne komentarze na swój temat, a Teresa zdecydowała się udostępnić wpis Oli i dodała żartobliwie: 

Stypa tym razem bez kiełbaski

Teresa  z Rolnik szuka żony o Stanisławie
Instagram/ tesijka

Ponury nastrój na grillu u Stanisława wywołał lawinę komentarzy w sieci. Internauci krytykują zachowanie rolnika i piszą wprost, że mają wątpliwości co do jego intencji. Czy faktycznie poszukiwał miłości w programie? 

Mat. promocyjne, TVP

 

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 tłumaczy się z rozbieganego wzroku
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8" : Roksana komentuje grill u Stanisława! "Pakuj wszystko"
Grill u Stanisława z "Rolnik szuka żony" wywołał w sieci niemałe kontrowersje. Po Aleksandrze i Teresie do głośnej sytuacji odniosła się Roksana! Rolnik faktycznie spakował swoim kandydatkom zapasy do domu!?

Kandydatki Stanisława z  "Rolnik szuka żony" przerywają milczenie i coraz odważniej komentują to, co działo się w gospodarstwie rolnika. Okazuje się, że ich punkt widzenia nieco rozmija się z tym, co możemy zobaczyć na ekranie. Najwięcej emocji wywołał tekst o "kiełbaskach", które rolnik miał zapakować po grillu swoim kandydatkom na drogę. Sytuację najpierw skomentowała Aleksandra i Teresa , a teraz odniosła się to tego Roksana! Wygląda na to, że humor nie opuszcza ekipy Stanisława... Roksana z "Rolnik szuka żony" komentuje grill u Stanisława! Stanisław z "Rolnik szuka żony" najwyraźniej miał poważny problem z decyzją , bo w ostatnim odcinku jako jedyny nie poinformował swoich kandydatek o wyborze, jakiego dokonał i ma to zrobić dopiero w odcinku z rewizytami. Małomówny, zamyślony i poważny rolnik, jakiego widzowie zobaczyli w ostatnim kłóci się z obrazem, jaki Stanisław pokazuje w mediach społecznościowych , a teraz rownież jego kandydatki żartują ze scen pokazanych w programie i widać, że humor im dopisuje!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Teresa wbija szpilę Stanisławowi?! Pokazała wymowne zdjęcie... Tym razem to Roksana żartobliwie odpowiedziała na wpis Stanisława dotyczący "kiełbasek na drogę" i napisała: Pakuj - ilość wszystko Na wpis zareagował nie Stanisław, ale Ola i dodała:  Dorzuciłby nam ta skrzynkę cebuli co wybierałyśmy Czyżby kandydatki Stanisława teraz już otwarcie żartowały z jego zachowania? To nie wszystko! Roksana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z pozostałymi kandydatkami, na którym są bardzo roześmiane. Takich uśmiechów do tej pory widzowie nie mieli okazji oglądać w programie. Czyżby poza kamerami faktycznie u...

Stanisław odpowiada Aleksandrze po finale Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław odpowiada na przytyki Aleksandry w finale. Wymowne zdjęcie!
Aleksandra w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" wbiła szpilę rolnikowi, mówiąc: "Przytyłeś"! Teraz Stanisław odpowiada i pokazuje wymowne zdjęcie. Udowodnił, że jednak ma poczucie humoru?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" po finale 8. edycji odniósł się do przytyków Aleksandry, która nie szczędziła mu ich w ostatnim odcinku sezonu. Rolnik opublikował na Instastory wymowne zdjęcie i żartobliwie podszedł do tematu. To nie wszystko! Stanisław pokazał też swoje pierwsze zdjęcie z partnerką. Wyglądają na bardzo zakochanych... Kandydatki Stanisława żartowały z niego w finale "Rolnik szuka żony". Jest jego odpowiedź! Finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudził mnóstwo emocji. Elżbieta potwierdziła swoje rozstanie z Markiem i wspomniała o przykrych słowach, jakie od niego usłyszała. Kamil oświadczył się Joannie na antenie , a Justyna zdradziła, że żałowała odejścia z programu. Z kolei kandydatki Stanisława mówiły wprost, że nie mają żalu do rolnika, ale jego dystans wobec nich nie do końca im się podobał. Teresa zdradziła, że nawet miała sama zrezygnować z pobytu w gospodarstwie rolnika. Roksana, Aleksandra i Teresa, które zaprzyjaźniły się w programie w finałowym odcinku wprost żartowały ze Stanisława , a Ola swoje powitanie z rolnikiem zaczęła od słów: Przytyłeś! Powodzi ci się! - powiedziała wprost do rolnika. Przed kamerami dodała jeszcze: Zmienił się, przytył, opalił się na wakacjach był to znaczy, że dobrze. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Kandydatki Stanisława żartują z rolnika w finale! "Przytyłeś!"  Stanisław odniósł się do słów Aleksandry i w relacji na Instastory opublikował wymowne zdjęcie z uśmiechem na twarzy i napisał: Dzięki @aleksandracio. #Najpierw masa potem rzeźba  W ten sposób po raz kolejny Stanisław udowadnia, że ma poczucie humoru i prywatnie nie jest tak poważnym i zdystanowanym człowiekiem, jak został pokazany w programie....

Teresa oschle o Stanisławie z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zaskakujący wpis Teresy o Stanisławie! „Gdzie ja miałam oczy"
Stanisław z "Rolnik szuka żony" żartuje z Teresy, a jego kandydatka zdecydowała się na mocną ripostę. To koniec dobrych stosunków?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" zapewnia, że ma dobry kontakt z kobietami, które zaprosił do swojego gospodarstwa, jednak drobne złośliwości, jakimi się wymieniają w mediach społecznościowych świadczą o czymś innym. Niedawno to Aleksandra wbiła szpilę Stanisławowi, mówiąc w finale 8. edycji "Rolnik szuka żony", że przytył, na co rolnik odpowiedział. A teraz Stanisław zażartował z Teresy i otrzymał odpowiedź, której zupełnie się nie spodziewał! Żarty Stanisława i Teresy z "Rolnik szuka żony". Kandydatka rolnika zabawnie podsumowała jej pobyt w gospodarstwie  Stanisław przez całą ósmą edycję "Rolnik szuka żony" wzbudzał ogromne kontrowersje. W programie został pokazany jako nudny i zdystansowany wobec kandydatek, z czym się zupełnie nie zgadza i pisze o tym otwarcie na swoim instagramowym koncie . Jakiś czas temu Stanisław odpowiedział Aleksandrze na żarty z jego wagi , a teraz został zapytany przez fana podczas Q&A o uroczy wrok Teresy: Widziałeś oczy Tereski? - zapytał Stanisława jeden z internautów.  Stanisław z nutą złośliwości odpowiedział i jednocześnie, próbował wytłumaczyć się przed Teresą: Tak, zabrała je ze soba na te 5 dni pobytu - napisał Stanisław i dodał: Sorry @tesijka musiałem Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Stanisław nie zamieszka w dworku, jak idzie remont jego mieszkania? Odpowiedział  Co ciekawe Teresa szybko zareagowała na żarty Stanisława i zaskoczyła mocną ripostą. W ten sposób dała do zrozumienia rolnikowi, że delikatnie przesadził? I teraz już nie mogę powiedzieć "gdzie ja miała oczy?" @pytlarzsta też musiałam - napisała wprost Teresa Kandydatki Stanisława już w finale "Rolnik szuka żony" otwarcie żartowały z...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik