Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Adam Kraśko OSTRO ocenia nowe rolniczki! "Od jednej wieje chłodem, drugiej boją się mężczyźni..."

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Adam Kraśko ocenił uczestniczki 3. edycji programu "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że Adam to znawca kobiet i postanowił na łamach "Rewii" wyrazić swoje zdanie na temat Moniki i Kasi, które chcą znaleźć w programie wielką miłość. Co o nich powiedział?

Adam Kraśko o Kasi i Monice z programu Rolnik szuka żony

Kasia to inżynier środowiska, która razem z rodzicami zarządza dawnym PGR-em na Mazurach. W ogromnym gospodarstwie dogląda wszystkiego osobiście. Samotnie wychowuje 4-letnią córkę. Jej wymarzony kandydat musi mieć pasję do pracy.

Charakter to ona ma mocny - ocenia dla Rewii Adam Kraśko. - Lubi postawić na swoim, jest bezkompromisowa. Mężczyźni boją się takich kobiet. Mnie się jednak ona podoba - mówi Kraśko.

Adam Kraśko ocenił nie tylko charakter, ale też styl ubierania Kasi.

Ten strój może trochę za poważny, jak na 36 lat, to kamuflaż. Powiedziałbym o niej "cicha woda brzegi rwie". Podziwiam jej gospodarstwo, ale wiemy wszyscy, że największym bogactwem nie są hektary, maszyny, budynki, tylko prawdziwe uczucie. Musiała przeżyć ogromny zawód miłosny, brak jej iskierek w oczach.

A co sądzi o drugiej z kandydatek? Monika ma 31 lat i prowadzi gospodarstwo agroturystyczne na Dolnym Śląsku, hodowlę koni, spa dla zwierząt. Rolniczka już kiedyś zawiodła się na mężczyźnie, ale teraz jest znowu gotowa do tego, by się zakochać.

Ładna dziewczyna - mówi Rewii Adam Kraśko. - Zgrabna, szczupła, wysportowana. Twardo stąpa po ziemi i osiąga cele. To godne podziwu, jednak wieje od niej chłodem i stawia wysokie wymagania. Mam wrażenie, że mężczyzna potrzebny jej głównie do roboty. Jeśli tak, to nie dziwię się, że nie ma chłopaka. Mówi, że wybranek musi nadążyć za nią, a ja sądzę że powinien mieć inny temperament, bardziej stonowany, żeby delikatnie ją stopować. Dwie temperamentne osoby to związek możliwy, ale trudny. To, że Monika kocha zwierzęta to bardzo dobrze o niej świadczy. Czasem zwierzę lepiej zrozumie człowieka - mówi w gazecie Kraśko.

Kto by pomyślał, że Adam Kraśko to taki świetny znawca kobiet i prawdziwy psycholog. Zgadzacie się z nim?

Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!

 

Kasia z Rolnik szuka żony 3

Katarzyna z Rolnik szuka żony na planie programu
Facebook

Monika z Rolnik szuka żony 3.

Monika z Rolnik szuka żony na planie programu
Facebook

Więcej na temat Adam Kraśko Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29