Kasia i Tomek w finale Rolnik szuka żony 9 wyznali miłość
screen Rolnik szuka żony 9
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Kasia i Tomasz w finale wyznali sobie miłość! Zuza nie kryła zaskoczenia: "Zabolało mnie to"

Kasia i Tomasz nie ukrywają, że finał "Rolnik szuka żony" 9 był dla nich trudnym emocjonalnie wydarzeniem. Chodziło o reakcję Zuzy?

Kasia i Tomasz po trudnej rozmowie rolnika z Zuzanną podzielili się swoim szczęściem i nie tylko poinformowali, że są razem, ale wyznali sobie miłość przed milionami widzów randkowego hitu TVP. Para nie ukrywa, że droga do uczucia nie była łatwa, ale ostatecznie są razem i cieszą się, że dali sobie drugą szansę. Jak na wyznanie pary zareagowała Zuzanna, która nie wiedziała, że po rozstaniu z nią Tomasz spotyka się z Kasią? Padły mocne słowa!

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Kasia i Tomasz w finale "Rolnik szuka żony" 9 opowiedzieli o swojej drodze do miłości 

Kasia i Tomasz to jedna z par, które przetrwały i w finale "Rolnik szuka żony" 9 podzieliły się swoim szczęściem. Emocji nie brakowało ze względu na obecność Zuzanny, która nie ukrywa, że relacja pary była dla niej dużym zaskoczeniem i zabolało ją to, że Tomasz tak szybko zmienił obiekt uczuć. 

Zabolało mnie to nie powiem, bo ja jednak tak szybko tych swoich uczuć nie zmieniam, ale każdy żyje własnym życiem, każdy ma własne sumienie.

Tymczasem Kasia i Tomek już podczas indywidualnej rozmowy z Martą Manowską zdradzili, że między nimi padły już te dwa wyjątkowe słowa. Chodziło oczywiście o wyznanie miłości: Były, były - odpowiedziała para zgodnie, a Kasia zdradziła, kto wypowiedział je pierwszy: 

Tomek pierwszy powiedział: Kocham Cię. 

Para jednogłośnie stwierdziła też, że warto dać sobie drugi raz szansę. A Kasia na koniec powiedziała:

Tego szukałam. To jest miłość

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 9: Napięta atmosfera między Tomaszem z Zuzą w finale. "Nie mam sobie nic do zarzucenia" 

Tomasz i Kasia razem w finale Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Tomasz o trudnej drodze do relacji z Kasią!

Tomasz z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że ich relacja nie była łatwa, ale ostatecznie udało się i obecnie są razem i nie ukrywają swojego szczęścia:

I poszliśmy razem. (...) Droga nie była łatwa. Były wzloty i upadki, ale finalnie cieszę się, że się udało, że mi i Kasi się udało. - dodał Tomasz

Kasia mocno przeżyła fakt, że została odrzucona, ale jak sama mówi nie mogła zapomnieć o rolniku:

Bardzo mnie to męczyło, na początku była ta złość, bo jednak zostałam odrzucona. Starałam się, aby odszedł z moich myśli, żebym o nim nie myślała, ale po prostu się nie dało i chciałam się dowiedzieć czy idziemy razem, czy musimy kończyć. 

Para odebrała gratulacje od Marty Manowskiej, która powiedziała wprost: Gratulacje. Bardzo się cieszę. A jak zareagowały Martyna i Zuzanna?

Tomasz i Kasia razem w finale Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Martyna i Zuzanna na ekranie obserwowały wyznanie miłości Kasi i Tomka z "Rolnik szuka żony" i doskonale widać, jakie uczucia im wtedy towarzyszyły. Martyna z uśmiechem od razu pogratulowała parze:

Widać, że są szczęśliwi i życzę im tego, że by tak było dalej. - powiedziała Martyna.

Z kolei Zuzanna dość zachowawczo powiedziała, że życzy im przede wszystkim szczerości:

Życzę im dużo szczerości w tym związku i żeby żyło im się dobrze. 

Spodziewaliście się takiego finału?

Zuza o relacji Tomka z Kasią  z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Zuza o relacji Tomka z Kasią  z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Tomasz i Kasia razem w finale Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Kasia z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Kasia z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony 9

Kasia i Tomasz z Rolnik szuka żony 9
Instagram / rolnikszukazonytvp
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 9: Tomasz pochwalił się romantycznymi zdjęciami z Kasią! "Widać, że miłość kwitnie"
Tomasz z "Rolnik szuka żony" 9 nie ukrywa swojego szczęścia i po dłuższej przerwie pokazał zdjęcia z Kasią. Fani są zachwyceni i proszą o kolejne!

Tomasz z "Rolnik szuka żony" opublikował nowe zdjęcia z Kasią, a internauci podejrzewają, że mogą pochodzić ze świątecznego odcinka. Rolnik coraz chętniej dzieli się swoim szczęściem, a fani podsumowują, że wyglądają jak szczęśliwe małżeństwo. Co ciekawe, internauci zwrócili uwagę też na drugie zdjęcie i osobę, którą widać w tle i pytają: "czy ten tancerz odwrócony tyłem to Mateusz?" Zobaczcie sami! Kasia i Tomasz z "Rolnik szuka żony" 9 nadal są razem. Co za romantyczne zdjęcia! Kasia i Tomasz z  "Rolnik szuka żony" 9 przeszli długą drogę, ale ostatecznie zdecydowali się być razem i nie ukrywają swojego szczęścia. Choć rolnik początkowo wybrał Zuzannę, a Kasi podziękował, to szybko zmienił zdanie po pobycie u Zuzy. Po finale Kasia i Tomasz pojawili się w "Pytaniu na śniadanie" , gdzie opowiedzieli o ich relacji, mówiąc wprost, że są w sobie zakochani. Teraz Tomasz pochwalił się wyjątkowymi zdjęciami z Kasią, które mogą pochodzić ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"  I'll dance, dance, dance With my @kasia.c__ - napisał Tomasz w opisie do zdjęcia.  Sami spójrzcie na zakochaną parę i kolejne zdjęcie. To faktycznie Mateusz z "Rolnik szuka żony"?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez @swietokrzyskirolnik Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 9: Zuzanna pokazała romantyczne zdjęcie z Konradem. Miłość kwitnie! Internauci są zachwyceni wyjątkowym zdjęciem Kasi i Tomasza, na którym widać, jak para obdarza...

Tomasz z Rolnik szuka żony fb
AKPA / Niemiec
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 9: Tomasz planuje zaręczyny!? Klaudia zdradziła plany rolnika i pokazała wymowne zdjęcie
Tomasz z "Rolnik szuka żony" wkrótce podejmie ważną decyzję? Rolnik został przyłapany przed witryną sklepu jubilerskiego!

Klaudia z "Rolnik szuka żony" 9 zdradziła plany Tomasza względem Kasi? Rolniczka, która jest w związku z Valentynem, opublikowała zdjęcie Tomasza, który stoi przed sklepem z biżuterią i jest wpatrzony w witrynę z obrączkami. Czyżby Tomasz planował oświadczyć się Kasi? Zobaczcie to zdjęcie! Tomasz z "Rolnik szuka żony" 9 planuje zaręczyny? Wymowne zdjęcie! Kasia i Tomasz w programie  "Rolnik szuka żony" 9 znaleźli miłość choć ich droga nie była łatwa, a rolnik początkowo zadeklarował, że wybiera Zuzannę. Szybko okazało się, że to nie była trafna decyzja i podczas rewizyty Tomasz poinformował Zuzę, że nie planuje kolejnej randki. Ostatecznie Kasia i Tomasz z "Rolnika" w finale poinformowali, że są razem , a nawet wyznali sobie miłość. W "Pytaniu na śniadanie" para zdradziła, że święta Bożego Narodzenia spędzą razem, a teraz Klaudia opublikowała wymowne zdjęcie, na którym Tomasz z "Rolnika" stoi przed witryną sklepu jubilerskiego i wpatruje się w obrączki. Klaudia opisała zdjęcie wymownym komentarzem: - Coś się święci - napisała Klaudia, publikując zdjęcie Tomasza na swoim profilu w mediach społecznościowych.  Sądzicie, że Tomasz faktycznie myśli o zaręczynach? Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 9": Klaudia jedzie do Valentyna na święta. A Tomasz i Kasia? Duże plany W "Pytaniu na śniadanie" para deklarowała, że nie myśli jeszcze o wspólnym zamieszkaniu, a bliska odległość między ich rodzinnymi domami sprawia, że mogą się często widywać i dają sobie czas, aby się poznać. Czyżby jednak Tomasz planował zaskoczyć Kasię pierścionkiem zaręczynowym w święta?          Wyświetl ten post na Instagramie  ...

Rolnik szuka żony: Tomasz K. i Kasia
screen Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Tomasz K. i Kasia dali sobie szansę! "Nie potrafiłam przestać myśleć o Tomku" 
Zwrot akcji w "Rolnik szuka żony"! Tomasz K. po rozstaniu z Zuzanną znalazł swoje szczęście u boku kandydatki, którą wcześniej odesłał do domu. "Wiem, jak było" wyznaje Kasia.

Tomasz K.  z "Rolnik szuka żony" spotyka się z Kasią! W najnowszym, przedostatnim już odcinku randkowego hitu Telewizyjnej Jedynki okazało się, że po rozstaniu z Zuzanną rolnik spotkał się ze swoją byłą kandydatką i przyznał, że popełnił błąd odsyłając ją wcześniej do domu. Kasia, która również nie potrafiła zapomnieć o rolniku wybaczyła mu i teraz są parą.  Kasia i Tomasz z "Rolnik szuka żony" są parą Takiego zwrotu akcji w "Rolnik szuka żony" nie spodziewał się chyba nikt. Zaledwie kilka tygodni temu mogliśmy zobaczyć odcinek, w którym Tomasz odsyła do domu Kasię i decyduje, że chce stworzyć związek z Zuzanną. Niestety, szczęście pary nie trwało zbyt długo, a ich relacja zakończyła się po spotkaniu rolnika z przyjaciółmi Zuzanny. Tomasz usłyszał wówczas, że Zuza jest imprezowiczką, co kłóciło się z tym, co mówiła mu wcześniej. Rolnik nie ukrywał rozczarowania i zakończył relację ze swoją faworytką, a fani "Rolnik szuka żony" ostro skrytykowali Zuzannę za jej zachowanie po rozstaniu. W najnowszym odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że Kasia i Martyna odwiedziły Tomasza w jego domu, a później Kasia pierwsza odezwała się do rolnika! Czułam się odrzucona i było mi ciężko, jednak mimo wszystko nie potrafiłam przestać myśleć o Tomku. Nadal jednak chciałam i wiedziałam, że tam jest już definitywny koniec, może coś tam być, ale nadal to były tylko domysły. Poprosiłam go o rozmowę, rozmawialiśmy telefonicznie i właśnie wtedy wyszło, że jednak chcemy spróbować- zdradziła przed kamerami Kasia. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Joanna pokazała twarz córeczki. Podobna do niej czy do Kamila? Tomasz nie ukrywa, że cieszy się, że Kasia odważyła się do niego odezwać i dała mu drugą szansę.  Kasia...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik