Kasia i Tomasz po trudnej rozmowie rolnika z Zuzanną podzielili się swoim szczęściem i nie tylko poinformowali, że są razem, ale wyznali sobie miłość przed milionami widzów randkowego hitu TVP. Para nie ukrywa, że droga do uczucia nie była łatwa, ale ostatecznie są razem i cieszą się, że dali sobie drugą szansę. Jak na wyznanie pary zareagowała Zuzanna, która nie wiedziała, że po rozstaniu z nią Tomasz spotyka się z Kasią? Padły mocne słowa!

Reklama

Kasia i Tomasz w finale "Rolnik szuka żony" 9 opowiedzieli o swojej drodze do miłości

Kasia i Tomasz to jedna z par, które przetrwały i w finale "Rolnik szuka żony" 9 podzieliły się swoim szczęściem. Emocji nie brakowało ze względu na obecność Zuzanny, która nie ukrywa, że relacja pary była dla niej dużym zaskoczeniem i zabolało ją to, że Tomasz tak szybko zmienił obiekt uczuć.

Zabolało mnie to nie powiem, bo ja jednak tak szybko tych swoich uczuć nie zmieniam, ale każdy żyje własnym życiem, każdy ma własne sumienie.

Tymczasem Kasia i Tomek już podczas indywidualnej rozmowy z Martą Manowską zdradzili, że między nimi padły już te dwa wyjątkowe słowa. Chodziło oczywiście o wyznanie miłości: Były, były - odpowiedziała para zgodnie, a Kasia zdradziła, kto wypowiedział je pierwszy:

Tomek pierwszy powiedział: Kocham Cię.

Para jednogłośnie stwierdziła też, że warto dać sobie drugi raz szansę. A Kasia na koniec powiedziała:

Tego szukałam. To jest miłość

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 9: Napięta atmosfera między Tomaszem z Zuzą w finale. "Nie mam sobie nic do zarzucenia"

Zobacz także
screen Rolnik szuka żony 9

Tomasz o trudnej drodze do relacji z Kasią!

Tomasz z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że ich relacja nie była łatwa, ale ostatecznie udało się i obecnie są razem i nie ukrywają swojego szczęścia:

I poszliśmy razem. (...) Droga nie była łatwa. Były wzloty i upadki, ale finalnie cieszę się, że się udało, że mi i Kasi się udało. - dodał Tomasz

Kasia mocno przeżyła fakt, że została odrzucona, ale jak sama mówi nie mogła zapomnieć o rolniku:

Bardzo mnie to męczyło, na początku była ta złość, bo jednak zostałam odrzucona. Starałam się, aby odszedł z moich myśli, żebym o nim nie myślała, ale po prostu się nie dało i chciałam się dowiedzieć czy idziemy razem, czy musimy kończyć.

Para odebrała gratulacje od Marty Manowskiej, która powiedziała wprost: Gratulacje. Bardzo się cieszę. A jak zareagowały Martyna i Zuzanna?

screen Rolnik szuka żony 9

Martyna i Zuzanna na ekranie obserwowały wyznanie miłości Kasi i Tomka z "Rolnik szuka żony" i doskonale widać, jakie uczucia im wtedy towarzyszyły. Martyna z uśmiechem od razu pogratulowała parze:

Widać, że są szczęśliwi i życzę im tego, że by tak było dalej. - powiedziała Martyna.

Z kolei Zuzanna dość zachowawczo powiedziała, że życzy im przede wszystkim szczerości:

Życzę im dużo szczerości w tym związku i żeby żyło im się dobrze.

Reklama

Spodziewaliście się takiego finału?

screen Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama