Zuza i Tomasz K. w finale Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Napięta atmosfera między Tomaszem a Zuzą: "Nie mam sobie nic do zarzucenia"

Wyjaśnienia Zuzy w finale "Rolnik szuka żony 9" zaskoczyły nawet samą Martę Manowską! "Trochę to wyglądało, jakby oni to wyśmiali, jaką Ty poznałeś osobę" - powiedziała wprost prowadząca. Emocje u Tomasza wzięły górę!

Finał 9. edycji "Rolnik szuka żony" za nami i jako pierwszy o swojej relacji z Kasią i kontrowersyjnym rozstaniu z Zuzanną opowiedział Tomasz. Podczas tej napiętej rozmowy emocji nie brakowało, a ostatecznie Zuza przyznała, że nie ma sobie nic do zarzucenia i nie odebrała źle rozmowy z przyjaciółmi, po której Tomasz K. ostatecznie zdecydował, że nie będzie kontynuował tej relacji. Jak Zuza zareagowała na wiadomość, że Tomasz spotyka się z Kasię? 

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Trudna rozmowa Tomasza i Zuzy w finale "Rolnik szuka żony" 9!

W finałowym odcinku 9. edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska najpierw zaprosiła do rozmowy Tomasza K. i wszystkie jego kandydatki. Rolnik najpierw podziękował za udział w programie Martynie, potem Kasi, która nie kryła łez wspominając moment, kiedy wybrał Zuzę i powiedziała:

To był ten moment, kiedy chciałam dać temu szansę i wszystko zostało skreślone – powiedziała Kasia, a emocje wzięły górę i popłynęły łzy na wspomnienie tych wydarzeń. 

Tomasz wytłumaczył się i powiedział wprost, że była to decyzja pod wpływem emocji i nie ukrywa, że popełnił błąd!

To była moja decyzja, gdzie ja byłem już jakby dobity tym całym zastanawianiem się i dałem się ponieść emocji i tak ryzyk-fizyk. To był mój błąd. 

Kandydatki Tomasza z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Tomasz z łatwością zapomniał o Zuzi dla Kasi. Widzowie: "Jego serce błądzi"

Potem przyszedł czas na rozmowę z Zuzanną. Kandydatka Tomasza z "Rolnika" już na wstępie zaznaczyła przed kamerami, że nie ma sobie nic do zarzucenia i powiedziała:

Fajnie nam było razem, nawet jakby tak sobie posiedzieć i nacieszyć się tą chwilą

Tomasz był jednak innego zdania i powiedział wprost, że przejrzał na oczy i dlatego podziękował swojej wybrance:

Było w porządku, tak. Do momentu, kiedy trwał program, ale jednak te oczy się otwierają i z dnia na dzień coraz więcej się widzi i w pewnym momencie ma się całkowity obraz

A jak jest naprawdę? - zapytała wprost Marta Manowska. Zuza po obejrzeniu wspomnień ze spotkania z przyjaciółmi otworzyła się i powiedziała wprost:

No nie byłam sobą w tym programie, byłam tam wyciszona i za bardzo nie chciałam mówić tam, byłam wycofana lekko, co Tomek też zauważył, bo ja nie jestem taką osobą, która tak od razu pokazuje swoje uczucia, takie wnętrze swoje. Te słowa moich przyjaciół tutaj wpłynęły na to wszystko. 

Zuza kandydatka Tomasza w finale Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony

Zuza z "Rolnik szuka żony" ma żal do znajomych i siostry, że postawili ją trudnej sytuacji?

Zuzanna odpowiedziała na pytanie Marty Manowskiej: czy ma żal do siostry, że coś takiego powiedziała i zaprzeczyła, co wzbudziło śmiech ze strony Tomasza, który nie do końca dowierzał w to, co słyszy.

To było w formie żartu. My nie mamy żadnych spięć. Może było takie jedno spięcie, ale wiadomo ona się o mnie martwi, troszczy.

Trochę to wyglądało, jakby oni to wyśmiali, jaką Ty poznałeś osobę - powiedziała wprost Marta Manowska, a Tomasz natychmiast zgodził się z tym spostrzeżeniem i dodał: Ja mówię, że jest taka i taka, a oni mi się śmieją prosto w twarz. Prowadząca "Rolnik szuka żony" zwróciła się do Zuzy i powiedziała, że jest naprawdę zaskoczona tym, że kandydatka Tomasza tego nie dostrzega. "Nie boli Cię to jak widzisz te miny"? - zapytała Manowska. 

Nie, bo ja mam zupełnie inne odczucia tego, że ja byłam trochę wycofana, bo bałam się pokazać tak stuprocentowo tych moich uczuć. Chciałam, żeby ta relacja się rozwinęła i tak rozwijała się powoli. Te moje uczucia się jakby zatrzymały, bo chciałam zobaczyć czy to jest na pewno to. 

Tomasz z Rolnik szuka żony 9 w finale 2.jpg
screen Rolnik szuka żony

Tomasz z "Rolnik szuka żony" 9 szczerze o zakończeniu relacji z Zuzą!

Tomasz z "Rolnik szuka żony" 9 nie ukrywa, że na podstawie zachowania Zuzanny podejrzewał, że jej nie zależy na tej relacji i w porę się wycofał.

Zdałem sobie sprawę z tego, że jej po prostu nie zależy. Sporo jak już wiedziałem, podejrzewałem, a po rewizycie zostałem w tym upewniony, to ja też nie chciałem w tym tkwić, bo to jest niezdrowe, tak się nie robi

Zuza na koniec powiedziała wprost, że żałuje jedynie tego, że obawiała się bardziej otworzyć i dodaje, że dla niej to zamknięty rozdział!

Żałuję tego, że nie pokazywałam tych swoich uczuć, że bałam się tego pokazać, bo nie chciałam takiej kolejnej sytuacji, gdzie zaangażuje się w kolejną relację i ona się skończy. Dla mnie to jest zamknięty rozdział i nie chcę tego za bardzo rozpamiętywać. Nie mam Ci nic za złe. Po prostu się nie dogadaliśmy i życzę Ci dużo szczęścia. Nie żyję tą przeszłością i zostawiłam ją za sobą. - powiedziała wprost Zuza.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Roksana, kandydatka Stanisława, jest w ciąży. Pokazała brzuszek

Zuza kandydatka Tomasza w finale Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony

Marta Manowska z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony

Tomasz z Rolnik szuka żony 9 w finale 2.jpg
screen Rolnik szuka żony

Tomasz z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony

Kandydatki Tomasza z Rolnik szuka żony 9 w finale
screen Rolnik szuka żony

Zuza kandydatka Tomasza w finale Rolnik szuka żony 9
screen Rolnik szuka żony

Zuza kandydatka Tomasza z Rolnik szuka żony odpowiada na krytykę
Instagram / rolnikszukazonytvp
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Zuzia, kandydatka Tomasza K. reaguje na krytykę po rozstaniu. Wymowny wpis!
Kandydatka Tomasza R. z "Rolnik szuka żony" po ich nieoczekiwanym rozstaniu spotkała się z falą krytyki. Zuzanna postanowiła zareagować! Co napisała?

Zuzanna i Tomasz R. z "Rolnik szuka żony" po spotkaniu ze znajomymi kandydatki rozstali się. Rolnik powiedział wprost: "chciałbym wrócić do domu sam i chcę zostać sam" i choć Zuza zapewniała, że jej przykro, to internauci zwrócili uwagę na jej uśmiech i zupełny brak emocji. Fani programu sugerowali, że Zuzannie zależało jedynie na popularności, a teraz kandydatka Tomasza R. zamieściła wymowny wpis! Zuzanna z "Rolnik szuka żony" reaguje na hejt po tym, jak Tomasz zakończył ich relację! Zuzanna z "Rolnik szuka żony" przed kamerami zapewniała, że poważnie myśli o przyszłości i już snuła plany budowy wspólnego domu z Tomaszem. Tymczasem rolnik zdradził, że jego kandydatka zupełnie inaczej zachowywała się przed kamerami, a inaczej, kiedy spędzali czas sam na sam. Ostatecznie Tomasz R. z "Rolnika" powiedział wprost, że nie planuje już kolejnej randki z Zuzanną, a internauci mają wątpliwości, czy intencje Zuzy były szczere i faktycznie chciała związać się z rolnikiem: Dziewczyna chciała się tylko pobawić w pseudo związek, a raczej liczyła na lans i sławę...zachowanie bardzo dziecinne i niedojrzałe... Trick stary jak świat, zniechęcasz zamiast rzucać Kandydatka Tomasza R. z "Rolnik szuka żony" zareagowała na krytykę dotyczącą jej osoby i w relacji na Instastory Zuza zamieściła wymowny cytat : Bez względu na to, co robisz ludzie i tak będą Cię oceniać. Dlatego wyluzuj i rób swoje i tak wszystkich nie zadowolisz - taki cytat opublikowała Zuzanna w mediach społecznościowych.  Czyżby zupełnie nie przejęła się krytycznymi uwagami od widzów programu? Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 9": Internauci zszokowani zachowaniem Zuzy! "Liczyła na lans i sławę" Internauci są zaskoczeni, ale i zadowoleni z decyzji...

Tomasz odrzuca Zuzę z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Zuza oszukała Tomasza? Znajomi: "Niespodzianka, ktoś tu kłamie" 
Znajomi Zuzy obnażyli jej kłamstwa przed Tomaszem z "Rolnik szuka żony". "Chciałbym wrócić do domu sam i chcę zostać sam".

Zuza obawiała się konfrontacji Tomasza z "Rolnik szuka żony" ze swoimi znajomymi. I słusznie. Okazało się, że jednak rozmowa wystarczyła, by przekreślili wszystko, co zbudowali między sobą na gospodarstwie rolnika.  A to niespodzianka. Ktoś tu kłamie - usłyszał Tomasz od bliskich Zuzy.  Gdy rolnik zdał sobie sprawę, że obraz idealnej partnerki może być złudny, postanowił nie kontynuować dalej tej relacji:  Ja w tym momencie boję się zaryzykować kolejną randką. Ja nie chcę. Zobaczcie, co wydarzyło się w odcinku!  "Rolnik szuka żony 9": Zuza okłamywała Tomasza? "Ktoś tu kłamie" Tomasz z "Rolnik szuka żony" zdecydował, że chce kontynuować swoją znajomość z Zuzią. Rodzina Tomasza z "Rolnik szuka żony" nie była zachwycona jego wyborem.  Ich faworytką była Kasia, która zalała się łzami, gdy okazało się, że rolnik wybrał jej rywalkę.  Tomasz i Zuza z "Rolnik szuka żony" wydawali się być w sobie zauroczeni. Nie bali się nawet głośno mówić o ślubie i budowie wspólnego domu. Babcia rolnika próbowała przemówić wnukowi do rozsądku, przypominając mu, że kilka dni to zdecydowanie za mało, by dobrze poznać drugą osobę. Podczas rewizyty Zuza ponownie zabrała rolnika na teren, gdzie odbyła się ich pierwsza randka, a przechodząc obok kapliczki wizualizowali siebie jako parę młodą. Niestety czar prysł podczas spotkania Tomasza z "Rolnik szuka żony" z przyjaciółmi Zuzy.  Jednocześnie rolnik zauważył zmianę zachowania dziewczyny na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni:  Ja nie wiem, czy ona się w ogóle cieszy z tego wszystkiego. Zwrot akcji miał jednak miejsce podczas spotkania Tomasza z "Rolnik szuka żony" z przyjaciółmi Zuzy, którego się obawiała. Jak się okazało, słusznie. ...

Tomasz K z Rolnik szuka żony 9 pochwalił się nowiną
Screen Rolnik szuka żony 9
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 9: Tomasz K. zaskakuje nowiną. "Mamy dobre wieści"!
Tomasz z "Rolnik szuka żony" zachwycił swoją decyzją Martę Manowską. Prowadząca nie kryła wzruszenia i pogratulowała parze "dobrych wieści"!

Tomasz K. z "Rolnik szuka żony" już w ostatnim odcinku dokonał wyboru i wywołał niemałe emocje, odsyłając Kasię, którą pokochali widzowie. Okazuje się, że rolnik nie żałuje swojej decyzji i spędził z Zuzanną owocny czas, który został poparty poważnymi deklaracjami. Para nie ukrywa, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i już planują budowę domu... Tomasz K. z "Rolnik szuka żony" 9 już planuje przyszłość z Zuzią? Zuzanna i Tomasz w 9. edycji "Rolnik szuka żony"  nie ukrywają, że między nimi zaiskrzyło. Podczas prywatnej rozmowy z Martą Manowską rolnik wyznał, że coś go ciągnęło do Zuzy, a nie czuł tego do pozostałych kandydatek. Podczas spotkania z prowadząca randkowe show Tomasz od razu powiedział: Mamy dobre wieści. - powiedział Tomasz i dodał: Ślub i wesele w miejscu pierwszego spotkania byłoby czymś wyjątkowym i koło by się zatoczyło. Rolnikowi chodziło oczywiście o ich wspólną relację, a Marta Manowska nie ukrywała radości, że dobrze im się układa. Tomasz nie ukrywa, że spędzili wspólnie sporo czasu i oboje bez problemu wygospodarowali go dla siebie: Z Zuzą mam ochotę spędzić trochę czasu, tak zupełnie sami i po prostu nacieszyć się chwilą. Po prostu potrzebujemy pobyć razem, a po tych kilku dniach niestety muszę wrócić do pracy i zajmę się pracą w polu. Co ciekawe, po raz kolejny Zuza i Tomasz wybrali się na działkę rolnika, gdzie chcą zbudować dom, a rolnik zdradził, jakie jest jego marzenie : Jeśli by nam wyszło, jeśli ten czas pokaże, że jesteśmy dla siebie stworzeni to, jak najbardziej myślimy poważnie o tym domu, o naszej przyszłości. (...) Syn, dom, drzewo to są takie moje trzy słowa.    Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Tomasz K. ogłosił swoją wybrankę. Jej rywalka...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik