Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

"Rolnik szuka żony 8": Marta Manowska już na zdjęciach! "Nie mogę uwierzyć..."

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

To fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów "Rolnik szuka żony"! Prowadząca hit TVP od pierwszego sezonu show Marta Manowska poinformowała właśnie fanów i widzów na swoich mediach społecznościowych, że ruszyła na zdjęcia do pilota 8. edycji "Rolnik szuka żony".

Co napisała prowadząca?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Co się stało z zębami Marty?! Nagrania do "Dance Dance Dance" ruszyły, czy uratuje sytuację?

Marta Manowska na zdjęciach do pilota "Rolnik szuka żony 8"

"Rolnik szuka żony" to jedna z najbardziej lubianych produkcji TVP ostatnich lat. Widzowie obejrzeli już 7 edycji sercowych perypetii rolniczek, rolników i ich wybranków. Program przyniósł im nie tylko popularność, ale części - zgodnie z nazwą show - również prawdziwą miłość. Do dziś śledzimy losy choćby Ani i Grześka Bardowskich, czy Małgosi i Pawła Borysewiczów. Być może podobnie będzie z uczestnikami ostatniej, 7. edycji - Martą i Pawłem, którzy trenują właśnie do kolejnego show - "Dance dance dance".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par! Która z nich jest twoją ulubioną?

Tymczasem, jak poinformowała prowadząca "Rolnik szuka żony" Marta Manowska, właśnie rozpoczynają się zdjęcia do 8. edycji show. To świetna wiadomość dla widzów programu - mimo trwającej od roku pandemii, plany TVP nie uległy zmianie i wszystko wskazuje na to, że już na jesieni zobaczymy miłosne przygody kolejnych rolników.

Tymczasem, w co nie mogę uwierzyć ruszyłam właśnie na zdjęcia do pilota 8 ‼️ edycji „Rolnik szuka żony” - napisała Manowska na końcu długiego posta poświęconego pobytowi w Szczyrku.

 

Podobnie jak tysiące fanów programu już czekamy na efekty tych nagrań. Informacja o tym, że TVP szuka chętnych do ósmej edycji pojawiła się jeszcze podczas emisji 7. sezonu show!

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczkiem stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie - apelowała wówczas Marta Manowska.

Będziecie oglądać ósmą edycję programu? Bo my na pewno.

Marta Manowska  podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS.pl

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47