Smutna Elżbieta w finale Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta zdradza, co wydarzyło się naprawdę. "Miałam chwilę załamania"!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" podsumowała swój związek z Markiem i pisze wprost o trudnych chwilach. Dziękuje też osobom, które nie pozwoliły jej upaść...

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w finale ósmej edycji poinformowała o rozstaniu z Markiem. Rolniczka powiedziała wprost, że z jej strony jest to ostateczna decyzja, choć mężczyzna deklarował chęć powrotu i mówił wprost, że nadal ją kocha. Elżbieta w programie przytoczyła szokujące słowa, jakie miała usłyszeć od mężczyzny, ale nie zdradziła wszystkich powodów. 

Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks" - powiedziała w finałowym odcinku Elżbieta. 

Teraz podziękowała za wsparcie i miłe słowa, zdradzając, że rozstanie było bardzo trudne, a Marek podciął jej skrzydła i było naprawdę źle...

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska o relacji Adama i Teresy! Są parą?

Elżbieta z "Rolnik szuka żony"  po finale szczerze o rozstaniu z Markiem. "U mnie było źle"...

Elżbieta w fnałowym odcinku zdradziła, że szybko zamieszkała z Markiem, ale ich relacja trwała zaledwie dwa tygodnie. Początkowo wpominali program i było naprawdę miło, ale potem Marek bardzo się zmienił i jak przyznała rolniczka mocno ją rozczarował. Już wcześniej internauci sugerowali, że para szybko się rozstanie, a Marek wydawał się naprawdę zagadkowym mężczyzną, po tym, jak nie zaprosił Elżbiety do własnego domu.

Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - powiedziała Elżbieta. 

Teraz Elżbieta opublikowała w relacji na Instastory wpis, w którym pisze wprost, że w końcu widzowie zobaczyli, jak wyglądała jej relacja z Markiem:

No trudno... Stało się. Zobaczyliście co wydarzyło się naprawdę, chociaż główne powody zostawię dla siebie - pisze wprost Elżbieta.

Wygląda na to, że rozstanie z Markiem było dla rolniczki naprawdę trudne i Elżbieta nie ukrywa, że miała chwile załamania:

Niestety to prawda... Marek podciął mi skrzydła, miałam chwilę załamania i to wtedy, gdy emitowano odcinki, gdzie byłam... po prostu szczęśliwa. Ale już jest lepiej kochani. Od tego czasu minęły 2 miesiące, na szczęście miałam wokół ludzi, którzy mnie wspierali i nie pozwolili upaść. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" 

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" podziękowała za ogromne wsparcie, które bardzo jej pomogło, kiedy - jak sama pisze - "u mnie było źle"!

Dziękuję Wam wszystkim, również Wam - widzom, że piszecie i wspieracie mnie mocno. Nie macie pojęcia jak cudowne były Wasze miłe słowa, które mi pisaliście, kiedy u mnie było źle, a wy nie wiedzieliście, nie mogliście wtedy jeszcze tego wiedzieć. Dziękuję!!! Za wszystko

Elżbieta o Marku z
Instagram / elzbietaczabator

Marek w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" próbował jeszcze walczyć o Elżbietę, ale kiedy ona poinformowała o definitywnym zakończeniu ich relacji, mężczyzna próbował zrzucić winę za rozstanie na rolniczkę.

Jak to możliwe, że jest dwoje ludzi, kochających się nawzajem i się rozchodzą? 
- Ja bym wiedziała, jak mam to powiedzieć, gdybym mogła powiedzieć wszystko. Ja ci powiedziałam, dlaczego my się rozstaliśmy i nie chcę tutaj opowiadać o tym. 
- Dajmy sobie jeszcze szansę
- Nie no szansy, nie możemy sobie dać. Szansę swoją miałeś. 

Marek w finale
screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12

Rozmowa Elżbiety i Marka w obecności Marty Manowskiej była dość oschła. Z kolei zupełnie inaczej wyglądało podsumowanie relacji rolniczki ze Stanisławem. Elżbieta była oczarowana mężczyzną, szczerze się uśmiechała i powiedziała:

Gdyby nie Marek, to nie byłoby żadnych medytacji, bo miał zostać tym wybrańcem.

Co więcej odrzucony wcześniej kandydat przyznał szczerze, że rolniczka nadal mu się podoba:

Podekscytowany czuje się, tak jakby mi krew bardziej buzowała – powiedział Stanisław.

Po tym wyznaniu prowadząca powiedziała wprost: Tutaj to zawiesimy, a Elżbieta dodała: Co będzie to życie pokaże. Tymczasem Stanisław na koniec zdradził, że jest w kontakcie z Elżbietą!

Na razie to damy sobie taki dystans ale będziemy w kontakcie a czas pokaże - dodał na koniec.

O relacji Elżbiety i Stanisława z 8. edycji „Rolnik szuka żony” było głośno jeszcze w trakcie trwania programu, kiedy rolniczka opublikowała ich wspólne zdjęcie. Co prawda wtedy Elżbieta poinformowała o ich przyjaźni, ale uwagę zwróciła emotikona serca, którą dodała do zdjęcia. Teraz po słowach, które para wypowiedziała w finałowym odcinku nie ma wątpliwości, że utrzymują kontakt i być może niebawem rolniczka poinformuje, że dali sobie szansę!

Elżbieta z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie ze Stanisławem
Instagram @elzbietaczabator

 

Elżbieta z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta cierpi po rozstaniu z Markiem. Miłosny zawód to nie wszystko
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" zdobyła się na gorzkie wyznanie. Nie ukrywa, że jest jej ciężko po rozstaniu z Markiem. Co planuje teraz?

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z mediami zdradziła, że nie zamierza już szukać miłości. Rolniczka w poruszających słowach przyznała, że nie wierzy już, że znajdzie tego jedynego, z którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia. Widać, że rozstanie z Markiem bardzo odbiło się na Elżbiecie. Uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki nie ukrywa, że to, co wydarzyło się w programie mocno ją rozczarowało. Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przestała wierzyć w miłość? Elżbieta próbowała znaleźć swoje szczęście w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolniczka zaprosiła do swojego domu trzech kandydatów: Marka, Stanisława i Ryszarda. Ryszard dość szybko opuścił program, a Elżbieta musiała zdecydować, z którym z dwóch pozostałych mężczyzn chce stworzyć związek. W dniu wyborów okazało się, że rolniczka odrzuciła Stanisława i wybrała Marka. Początkowo wszystko wyglądało naprawdę pięknie- romantyczne randki i piękne wyznania. Marek postanowił nawet zamieszkać u Elżbiety.   Niestety, w wielkim finale okazało się, że szczęście Elżbiety nie trwało zbyt długo. Rolniczka bardzo szybko rozstała się z Markiem, który się do niej zwracać w szokujących słowach. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" Już po finale "Rolnik szuka żony" Elżbieta głośno przyznała, że rozstanie z Markiem było dla niej naprawdę trudnym doświadczeniem. Marek podciął mi skrzydła, miałam chwilę załamania i to wtedy, gdy emitowano odcinki, gdzie byłam... po prostu szczęśliwa. Ale już jest lepiej kochani. Od tego czasu minęły 2 miesiące, na szczęście miałam wokół ludzi, którzy mnie wspierali i nie pozwolili upaść- napisała...

Elżbieta z Rolnik szuka żony komentuje sprzedaż domu
Mat. prasowe
TV-Show
„Rolnik szuka żony” 8: Elżbieta pokazała nowe zdjęcie i zaniepokoiła fanów. „Ma Pani smutek w oczach”
Nowe zdjęcie Elżbiety z „Rolnik szuka żony” zaskoczyło widzów hitu TVP. Internauci martwią się o rolniczkę!

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” w finale 8. edycji poinformowała o rozstaniu z Markiem. Nie zaskoczyło to widzów, bo już od jakiegoś czasu spekulowali, że para nie jest razem, ale to co zdradziła w finale wywołało niemałe kontrowersje. Rolniczka powiedziała wprost, że Marek okazał się zupełnie innym człowiekiem  i podciął jej skrzydła. Niestety to prawda... Marek podciął mi skrzydła, miałam chwilę załamania i to wtedy, gdy emitowano odcinki, gdzie byłam... po prostu szczęśliwa. Ale już jest lepiej kochani. Od tego czasu minęły 2 miesiące, na szczęście miałam wokół ludzi, którzy mnie wspierali i nie pozwolili upaść. - pisała Elżbieta na Instagramie. Podsumowując program dodała też, że było jej naprawdę trudno, ale na szczęście miała wsparcie bliskich i jak się okazuje również fanów programu. Nowe zdjęcie Elżbiety z 8. edycji „Rolnik szuka żony” zaniepokoiło jednak internautów. Co się stało? Fani „Rolnik szuka żony” martwią się o Elżbietę Elżbieta Czabator do programu „Rolnik szuka żony” zgłosiła się, aby znaleźć miłość i udowodnić, że w każdym wieku można być szczęśliwym. Od początku jej faworytem był Marek, który wyraźnie ją oczarował. Tuż przed ogłoszeniem decyzji w rozmowie z Martą Manowską rolniczka zdradziła, że być może wybierze Stanisława, ale ostatecznie zdecydowała się kontynuować relację z Markiem, a po wspólnej randce podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu . Niestety, sielanka nie trwała długo, a mężczyzna - według relacji z finałowego odcinka - miał cenić sobie spokój i głównie oglądał filmiki na TikToku. To nie wszystko.  Elżbieta miała usłyszeć też, że powinna zrobić botoks . Tego było dla niej za wiele i choć o wszystkich powodach rozstania...

Elżbieta i Stanisław w finale Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta spotyka się ze Stanisławem? Spójrzcie na to zdjęcie! 
Tuż przed finałem "Rolnik szuka żony" Elżbieta opublikowała zdjęcie na którym widać Stanisława. Czy po rozstaniu z Markiem rolniczka znalazła szczęście u boku innego kandydata?

Wielki finał "Rolnik szuka żony" już za nami! Dziś wieczorem, w niedzielę 5 grudnia, widzowie zobaczyli ostatni odcinek ósmej edycji wielkiego hitu TVP i poznali dalsze losy wszystkich uczestników. Niestety, jak już wiemy, związek Elżbiety i Marka nie przetrwał próby czasu i z relacji rolniczki wynika, że dość szybko podjęli decyzję o rozstaniu. W finale pojawił się również Stanisław, który na początku programu był faworytem Elżbiety- w ostatnim odcinku mężczyzna przyznał, że zamierza utrzymywać kontakt z rolniczką. Teraz Elżbieta opublikowała zdjęcie z restauracji, gdzie obok niej siedzi właśnie Stanisław!  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze Stanisławem Jeszcze tydzień temu, w przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nic nie wskazywało na to, że między Elżbietą a Markiem może dojść do tak potężnego kryzysu. Wydawało się wówczas, że rolniczka i jej wybranek są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Para planowała wspólną przyszłość i głośno przyznała, że chcą razem zamieszkać. Niestety, dziś wiemy już, że sielanka nie trwała zbyt długo. Elżbieta w finałowym odcinku nie ukrywała, że jest rozczarowana Markiem i jego zachowaniem po tym, jak u niej zamieszkał.  Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - mówiła wyraźnie smutna i zdenerwowana Elżbieta. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Marek imprezuje z kandydatkami Stanisława i Kamila! W finałowym odcinku rolniczka powiedziała Markowi, że nie ma już u niej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik