Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Marek nie przyjął Eli w swoim domu! Fani: "Naprawdę zagadkowy facet"

Randka Elżbiety i Marka w "Rolnik szuka żony" była naprawdę romantyczna, ale internauci krytykują kandydata rolniczki za pomysł z obrączką. Dlaczego mężczyzna zaprosił rolniczkę do domu przyjaciela?

Elżbieta i Marek w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wyglądali jak para zakochanych! Rolniczka odwiedziła swojego wybranka w Gdyni, gdzie mieszka i spędzili tam bardzo romantyczny dzień, a Marek zdecydował się nawet na szczere wyznanie i zdradził, że jest zakochany.

Myślę, że się zakochałem. Nawet nie myślę. Ja to wiem! - przyznał Marek. 

Tymczasem internautów zainteresował fakt, że Marek nie przyjął Elżbiety w swoim domu, ale u przyjaciela, gdzie mieszka po stracie żony. Mężczyzna przedstawił poruszającą historię, ale nie wszyscy wierzą w jego tłumaczenia...

"Rolnik szuka żony 8": Elżbiety nie było na ślubie Krzysztofa i Bogusi. Wcześniej straciła bliską osobę

Internauci nie są pewni intencji Marka z "Rolnik szuka żony" wobec Elżbiety 

Marek z "Rolnik szuka żony" od pierwszego spotkania z Elżbietą stał się faworytem rolniczki i nikogo nie zaskoczył fakt, że to właśnie jego wybrała. Podczas rewizyty Elżbieta i Marek doskonale się bawili grając w golfa, spacerując po molo i rozmawiając z przyjaciółmi mężczyzny. To właśnie ten fakt zainteresował internautów, mocno zaskoczonych, że Marek nie przyjął Eli w swoim domu. Kandydat rolniczki szybko wytłumaczył się traumą po stracie żony i wyznał, że nie mógł sam mieszkać w ich domu.

Niektórzy nie do końca wierzą w historię Marka, który już wcześniej brał udział w programie "Kuchenne rewolucje", gdzie w 2014 roku wystąpił razem z żoną. W sieci pojawiły się zaskakujące komentarze dotyczące "zagadkowego" Marka:

Marek, to naprawdę zagadkowy facet, a zapowiadał się dobrze. Nie mieszka u siebie tylko u przyjaciela, pewnie auto też nie jego, tylko przyjaciela. Moim zdaniem facet nie ma nic

On jest nieszczery. Nie zaprosił do swojego domu. Nic z tego nie będzie.

Tylko czeka, żeby go zabrała do siebie bo i nie ma nic ,,jest wolnym człowiekiem bez żadnych zobowiązań,"

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Pierwsze czułe gesty i wyznanie miłości! Relacja Elżbiety i Marka kwitnie

Internauci odnieśli się też do pomysłu Marka, o którym powiedział przed kamerami. Kandydat Elżbiety zamierzał podarować rolniczce obrączkę należącą do zmarłej żony. Choć ostatecznie nie zrobił tego gestu, który dla niego miał być symboliczny - w sieci posypała się krytyka, a internauci stwierdzili, że to było nie na miejscu! 

W sieci pojawia się też mnóstwo głosów wspierających wybór Elżbiety z "Rolnik szuka żony". Niektórzy internauci piszą wprost, że para pasuje do siebie i widać, że między nimi iskrzy, choć rolniczka trochę obawia się szybkiego tempa. Niedawno pojawiły się sugestie, że para nie jest razem po tym, jak Elżbieta opublikowała zdjęcie ze Stanisławem, a tymczasem jedna z fanek programu na instagramowym profilu "Rolnik szuka żony" sugeruje, że niedawno widziała Elę i Marka w Gdyni:

są są widziałam ich niedawno w Gdyni

Czyżby w 8. edycji powstała kolejna para, która przetrwała po programie? Tego dowiemy się w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony"!

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1

 

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek trzymają się za ręce
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Pierwsze czułe gesty i wyznanie miłości! Relacja Elżbiety i Marka kwitnie
Nie ma wątpliwości, że Elżbieta z 8. edycji "Rolnik szuka żony" podjęła słuszną decyzję wybierając Marka. Podczas rewizyty ich relacja weszła na kolejny etap!

Elżbieta z 8. edycji "Rolnik szuka żony" w dniu decyzji ogłosiła, że chce kontynuować relację z Markiem. Jak wiadomo, kolejnym krokiem w programie są rewizyty u kandydatów. Rolniczka wybrała się więc do Gdyni - miasta, które od kilku lat jest bliskie sercu Marka. Jak potoczyło się ich spotkanie po dłuższej rozłące? Jak się okazało, przerwa w spotkaniach zdecydowanie zadziałała na korzyść relacji tej dwójki, bo w minionym odcinku programu Elżbieta i Marek byli w siebie wpatrzeni jak w obrazek! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" Jaka naprawdę jest Elżbieta? Reżyser programu nie ma wątpliwości! "Rolnik szuka żony": Marek jest już pewien uczucia do Elżbiety! "Zakochałem się" Zarówno Elżbieta, jak i Marek z 8. edycji "Rolnik szuka żony" , byli za sobą bardzo stęsknieni i gdy tylko się zobaczyli, od razu wpadli sobie w ramiona. Kandydat rolniczki od samego początku nie szczędził jej czułych słów i zasypywał rolniczkę komplementami. Trzeba przyznać, że chyba po raz pierwszy mogliśmy też zobaczyć lekko zawstydzoną Elżbietę!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta pokazała zdjęcie z wyjazdu z innym kandydatem. Co z Markiem? Rolniczka cieszyła się, że podczas pobytu w Gdyni pozna również bliskich przyjaciół Marka. Elżbieta podczas spotkania z najbliższymi swojego kandydata próbowała wypytywać ich o więcej szczegółów na jego temat. Jak przyznała, wybrała Marka, bo go prawie w ogóle nie poznała! Przyjaciele Marka zapewnili ją jednak, że Marek to zdecydowanie solidny i porządny mężczyzna. - Myślę, że mnie zaakceptowali, że spodobałam im się. Takie moje wrażenie - podsumowała spotkanie Elżbieta.  Elżbieta i Marek w...

Rolnik szuka żony 8: Elżbieta
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta przez przypadek zdradziła, kogo wybrała? Spójrzcie na to zdjęcie! 
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie z wyjazdu i nie zwróciła uwagi na jeden szczegół. Fani rozpoznali, kogo wybrała?!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, a internauci zwrócili uwagę na pewien zaskakujący szczegół. Obserwatorzy podejrzewają, że rolniczka wybrała się do Kazimierza Dolnego z jednym ze swoich kandydatów i to właśnie jego cień widać na zdjęciu z wyjazdu! Kto zdaniem internautów towarzyszył Elżbiecie? Spójrzcie na to zdjęcie i sprawdźcie, co piszą fani "Rolnik szuka żony". Elżbieta z "Rolnik szuka żony" na randce z jednym ze swoich kandydatów? Elżbieta jest jedną z uczestniczek najnowszej, ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo o jej serce walczyło trzech kandydatów, ale ostatnio rolniczka zdecydowała, że Ryszard musi wrócić do domu. Teraz Elżbieta musi zdecydować, czy chce spróbować swojego szczęścia u boku Marka czy Stanisława. W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie mogli zobaczyć spotkanie kandydatów z rodziną rolniczki. Elżbieta nie ukrywała wówczas, że naprawdę nie wie, kogo ostatecznie wybierze.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Gorąco na randce Elżbiety i Marka. Padły przekleństwa Który z kandydatów będzie miał szansę stworzyć związek z Elżbietą? Tego dowiemy się z nowych odcinków "Rolnik szuka żony", ale fani programu zwrócili uwagę na coś, co ich zdaniem może wskazywać na to, że rolniczka w towarzystwie jednego z mężczyzn biorących udział w programie wybrała się do Kazimierza Dolnego.  Elżbieta pokazała swoje zdjęcie z wyjazdu, a internauci zauważyli cień mężczyzny... Kto to jest? Internauci są podzieleni. - Cień faworyta Marka 👏❤️❤️ - Ale zagadka kto zrobił zdjęcie? Czyj to cień? 😊 - Sądząc z postury to zapewne Mareczek. - Stasiu piękne zdjęcia robi....

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta i Marek rozstali się przed finałem?! Niepokojący komentarz rolniczki! 
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" zareagowała na wpis jednej z internautki. Przez przypadek potwierdziła podejrzenia fanów, że jej związek z Markiem to już przeszłość?

Wielki finał ósmej edycji "Rolnik szuka żony" coraz bliżej! Już w najbliższą niedzielę widzowie zobaczą ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. Niestety, tuż przed emisją hitu o poszukujących miłości rolnikach fani zaczęli podejrzewać, że związek Elżbiety i Marka nie przetrwał próby czasu. Czy para rzeczywiście podjęła decyzję o rozstaniu? Tego dowiemy się w finale, ale najnowszy komentarz Elżbiety może sugerować, że plotki dotyczące jej relacji z Markiem są prawdziwe... Elżbieta z "Rolnik szuka żony" już nie jest z Markiem?! Elżbieta jest jedną z rolniczek, która szukała miłości w najnowszym sezonie "Rolnik szuka żony". O jej serce walczyli: Stanisław, Ryszard i Marek.  Elżbieta dość szybko podziękowała Ryszardowi i długo zastanawiała się, czy powinna wybrać Stanisława czy Marka. Ostatecznie serce podpowiedziało jej, że chce poznać bliżej Marka. Para nie ukrywała, że jest sobą zauroczona i już snuła plany na wspólną przyszłość.  - Powiem Ci moje marzenie. Gdybym zamieszkał u Ciebie, chciałbym zrobić ten pierwszy garaż po prawej stronie, na taki warsztat - mówił Marek w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Po emisji przedostatniego odcinka hitu TVP w sieci zawrzało. Fani zaczęli spekulować, że związek Elżbiety i Marka nie przetrwa. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony". Widzowie nie wróżą dobrze związkowi Eli i Marka: "Pół roku nie dadzą rady" Czy sprawdzą się podejrzenia internautów i w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiemy się, że Elżbieta i Marek nie są już razem? W zwiastunie ostatniego odcinka możemy zobaczyć wyraźnie zdenerwowanego partnera rolniczki. -W tej sytuacji jest tylko słowo przeciwko słowu - mówi w zwiastunie zdenerwowany...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner