Elżbieta i Marek nie są razem po programie Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" 

To koniec związku Elżbiety i Marka z "Rolnik szuka żony". Rolniczka ujawniła szokujące szczegóły na temat zachowania Marka po programie.

Niestety w finale "Rolnik szuka żony 8" Elżbieta potwierdziła, że jej związek z Markiem nie przetrwał próby czasu. Rolniczka wyznała, że ich miłość trwała może jeszcze z dwa tygodnie po tym, jak wyjechały od nich kamery. Po tym czasie Marek miał stać się zupełnie innym człowiekiem. 

Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - powiedziała Elżbieta. 

Kiedy Marek próbował przekonać ją do wyjaśnienia, dlaczego nie chce dać mu kolejnej szansy, zdecydowała się na szokujące wyznanie: 

Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks"

Co na to Marek? Zobaczcie, jak próbował wybrnąć! 

Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. W programie zaczął układać sobie życie na nowo

Finał "Rolnik szuka żony": Elżbieta o prawdziwym obliczu Marka 

Wątek Elżbiety w "Rolnik szuka żony" budził emocje już niemalże od samego początku. Widzowie zarzucali rolniczce, że zadawała kandydatom zbyt intymne pytania. Narażała się również swoim zachowaniem na gospodarstwie, gdy wymyślała im coraz to różne przydomowe prace. "My mamy z metra płacone?" - zastanawiali się w jednym z odcinków. Elżbieta początkowo ukazywała się jako mocny charakter, jednak bardzo szybko okazało się, że Marek podbił jej serce i bardzo szybko zaproponowała mu wprowadzenie się do swojego domu. Widzów zastanawiała postać Marka, ponieważ jako jedyny nie zaprosił Elżbiety na rewizytę do miejsca, w którym do tej pory mieszkał. Fani programu sceptycznie podchodzili do związku rolniczki z Markiem i nie wierzyli, że ta relacja przetrwa. W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" ich przypuszczenia potwierdziły się. 

Elżbieta i Marek z "Rolnik szuka żony" nie rozstali się w zgodzie, a rolniczka obawiała się konfrontacji: 

Obawiam się trochę, ponieważ nie wiem co Marek powie - powiedziała już na samym początku. 

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" wyznała, że jej relacja z Markiem zapowiadała się pięknie, a ona sama była w nim zakochana jak nastolatka, jednak ich związkowa idylla trwała zaledwie dwa tygodnie.

- Jestem trochę rozczarowania, że to mnie spotkało. Uwierzyłam, że on jest bardzo za mną, i że uda nam się. Że uwierzyłam w miłość, bo chyba chciałam w to uwierzyć. 
- O co chodzi? - zastanawiali się obecni za kulisami Ryszard oraz Stanisław, pozostali kandydaci Elżbiety.

W dalszej części finału "Rolnik szuka żony" Elżbieta opowiedziała o kulisach rozstania z Markiem: 

Marek wprowadził się po jakimś tygodniu od ostatniej wizyty czy randki. Nie wyszło. To było za szybko zamieszkać z kimś, chociaż jakbym nie zamieszkała to bym też nie poznała go. To było rozstanie takie obopólne. Przynajmniej tak było, gdy się rozstawaliśmy, potem pisze dalej Marek, że mnie kocha i tak dalej ale ja myślę, że to jest definitywny koniec. (...) Ja myślę, że Marek chcąc wypaść dobrze, będzie chciał zrobić ze mnie taką kobietę bez uczuć. Stasiu i Rysiu to są tacy mężczyźni, że nie mam tam żadnych obaw. 

Co takiego przeszkadzało jej w Marku? 

(...) Podciął mi skrzydła, w ogóle się nie interesował mną. Wyjechały kamery i Marek się odmienił. Przed dwa tygodnie jeszcze było fajnie, wspominaliśmy to co przeżyliśmy wspólnie, potem Marek nagle siadł sobie na kanapie i nie interesowałam go, wręcz odwrotnie ciągle szukał we mnie jakiś złych rzeczy. Był innym człowiekiem. (...) Marek się tylko interesował, żeby zjeść, pograć na Tik Toku, pochodzić w szlafroku. Teraz potrzebuje wokół mnie dobrych ludzi, wyciszenia się takiego. (...) Ja byłam silną kobietą a teraz mam takie trochę podcięte skrzydła. 

Elżbieta o prawdziwej twarzy Marka z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Marta Manowska o weselu Krzysztofa i Bogusi! Takich słów nikt się nie spodziewał

"Rolnik szuka żony": Marek obraził Elżbietę. Poszło o jej wygląd

Marek podczas konfrontacji z Elżbietą w finale "Rolnik szuka żony" przedstawiał zupełnie inny obraz siebie. Powitał ją komplementem i różą. Przyznał, że to kobieta, o którą warto powalczyć, prezentując zupełnie inne podejście do znajomości niż to, które chwile wcześniej przedstawiła rolniczka. 

Nie potrafię znaleźć słów, na dobrą sprawę to nie wiem, dlaczego się rozstaliśmy - powiedział do Elżbiety

Marek próbował wymusić na Elżbiecie poczucie winy: 

- Jak to możliwe, że jest dwoje ludzi, kochających się nawzajem i się rozchodzą? 
- Ja bym wiedziała, jak mam to powiedzieć, gdybym mogła powiedzieć wszystko. Ja ci powiedziałam, dlaczego my się rozstaliśmy i nie chcę tutaj opowiadać o tym. 
- Dajmy sobie jeszcze szansę
- Nie no szansy, nie możemy sobie dać. Szansę swoją miałeś. 

Smutna Elżbieta w finale Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" starała się wyjaśnić przed kamerami, dlaczego nie chce więcej kontynuować znajomości z Markiem: 

Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali. 

W dalszej części rozmowy Elżbieta stanowczo oznajmiła Markowi, że ich relacja to już przeszłość. Określiła jego zachowanie po tym, jak wyjechały kamery "Rolnik szuka żony" jako "żenujące", a przyparta do muru, przestawiła jeden przykład: 

- Ja nie będę o tym rozmawiać, chyba nie chciałbyś, żebym o tym rozmawiała. Jesteś dla mnie skreślony
- Czy była jedna sekunda, w której zachowałem się nie z klasą? 
- Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks"
- W tej sytuacji jest tylko słowo przeciwko słowu. Może kiedyś przyjdzie czas na to, że w spokoju omówimy te sprawy - próbował się tłumaczyć Martek
- Ja myślę, że temat definitywnie zamknięty.

Uczestnik wyznał przed kamerami, że próbował ratować związek, ale skoro Elżbieta postrzega go jako wroga to nie chce już z nią wiązać przyszłości: 

Ja jestem facetem na poziomie do licha ciężkiego. Kiedy szedłem tutaj to myślałem sobie, że może jeszcze jest coś do uratowania. Teraz widzę, że jej nie było stać na to, by na mnie spojrzeć jak normalnego człowieka tylko ona patrzyła na mnie jak na wroga. Dzisiaj ja już nie widzę przyszłości z tą kobietą. 

Elżbieta zwiąże się ze Stanisławem po programie Rolnik szuka żony?
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Widzowie zastanawiają się, gdzie zniknął Stanisław i swatają go... z Kamilą!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta związała się ze Stanisławem?

Podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" obecni byli także Stanisław oraz Ryszard, którzy nie ukrywali, że byli zszokowani tym jak w ostatnich miesiącach potoczyły się losy Elżbiety i Marka. Obaj panowie jednocześnie cieszyli się na spotkanie z Elżbietą. Ona również chwaliła ich charaktery. Szczególnie podekscytowany był Stanisław, który zaskoczył widzów wyznaniem: 

Na razie to damy sobie taki dystans ale będziemy w kontakcie a czas pokaże. 

Czy to mała sugestia, że pomiędzy nim a Elżbietą zrodziła się coś więcej? W końcu kilka tygodni temu rolniczka opublikowała wspólne zdjęcie ze Stanisławem z Kazimierza

To, że kogoś wybraliśmy w programie, nie oznacza, że nie możemy się przyjaźnić - pisała wówczas. 

Czyżby wszystko właśnie układało się w nową całość? 

Elżbieta ostro o Marku z Rolnik szuka żony. Nie interesował się nią
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Smutna Elżbieta w finale Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta zdradza, co wydarzyło się naprawdę. "Miałam chwilę załamania"!
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" podsumowała swój związek z Markiem i pisze wprost o trudnych chwilach. Dziękuje też osobom, które nie pozwoliły jej upaść...

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w finale ósmej edycji poinformowała o rozstaniu z Markiem. Rolniczka powiedziała wprost, że z jej strony jest to ostateczna decyzja, choć mężczyzna deklarował chęć powrotu i mówił wprost, że nadal ją kocha. Elżbieta w programie przytoczyła szokujące słowa , jakie miała usłyszeć od mężczyzny, ale nie zdradziła wszystkich powodów.  Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks" - powiedziała w finałowym odcinku Elżbieta.  Teraz podziękowała za wsparcie i miłe słowa, zdradzając, że rozstanie było bardzo trudne, a Marek podciął jej skrzydła i było naprawdę źle... Elżbieta z "Rolnik szuka żony"  po finale szczerze o rozstaniu z Markiem. "U mnie było źle"... Elżbieta w fnałowym odcinku zdradziła, że szybko zamieszkała z Markiem , ale ich relacja trwała zaledwie dwa tygodnie. Początkowo wpominali program i było naprawdę miło, ale potem Marek bardzo się zmienił i jak przyznała rolniczka mocno ją rozczarował. Już wcześniej internauci sugerowali, że para szybko się rozstanie, a Marek wydawał się naprawdę zagadkowym mężczyzną , po tym, jak nie zaprosił Elżbiety do własnego domu. Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - powiedziała Elżbieta.  Teraz Elżbieta opublikowała w relacji na Instastory wpis, w którym pisze wprost, że w końcu widzowie zobaczyli, jak wyglądała jej relacja z Markiem : No trudno... Stało się. Zobaczyliście co wydarzyło się naprawdę, chociaż główne powody zostawię dla siebie - pisze wprost Elżbieta. Wygląda na to, że rozstanie z Markiem było dla rolniczki naprawdę trudne i...

Elżbieta i Stanisław w finale Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta spotyka się ze Stanisławem? Spójrzcie na to zdjęcie! 
Tuż przed finałem "Rolnik szuka żony" Elżbieta opublikowała zdjęcie na którym widać Stanisława. Czy po rozstaniu z Markiem rolniczka znalazła szczęście u boku innego kandydata?

Wielki finał "Rolnik szuka żony" już za nami! Dziś wieczorem, w niedzielę 5 grudnia, widzowie zobaczyli ostatni odcinek ósmej edycji wielkiego hitu TVP i poznali dalsze losy wszystkich uczestników. Niestety, jak już wiemy, związek Elżbiety i Marka nie przetrwał próby czasu i z relacji rolniczki wynika, że dość szybko podjęli decyzję o rozstaniu. W finale pojawił się również Stanisław, który na początku programu był faworytem Elżbiety- w ostatnim odcinku mężczyzna przyznał, że zamierza utrzymywać kontakt z rolniczką. Teraz Elżbieta opublikowała zdjęcie z restauracji, gdzie obok niej siedzi właśnie Stanisław!  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze Stanisławem Jeszcze tydzień temu, w przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nic nie wskazywało na to, że między Elżbietą a Markiem może dojść do tak potężnego kryzysu. Wydawało się wówczas, że rolniczka i jej wybranek są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Para planowała wspólną przyszłość i głośno przyznała, że chcą razem zamieszkać. Niestety, dziś wiemy już, że sielanka nie trwała zbyt długo. Elżbieta w finałowym odcinku nie ukrywała, że jest rozczarowana Markiem i jego zachowaniem po tym, jak u niej zamieszkał.  Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - mówiła wyraźnie smutna i zdenerwowana Elżbieta. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Marek imprezuje z kandydatkami Stanisława i Kamila! W finałowym odcinku rolniczka powiedziała Markowi, że nie ma już u niej...

Marek mocno o wyglądzie Elżbiety z Rolnik szuka żony
Mat. prasoweMat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta gorzko o Marku! "Myślę, że szukał lokum". Co jeszcze powiedziała?
Rolniczka w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Marka. Szokujące wyznanie Elżbiety z "Rolnik szuka żony"! Zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z mediami odniosła się rozstania z Markiem i zdradziła, dlaczego nie wyobraża sobie życia u boku byłego partnera. Rolniczka bardzo stanowczo podsumowała zachowanie Marka i przyznała, że to on naciskał na wspólne mieszkanie. Ale dlaczego ich związek nie przetrwał próby czasu? Sprawdźcie, co zdradziła Elżbieta! Elżbieta z "Rolnik szuka żony" ostro o Marku Elżbieta była jedną z rolniczek z ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta nie ukrywała, że szuka prawdziwej miłości i marzy o partnerze, z którym mogłaby spędzić resztę swojego życia. Do swojego domu zaprosiła trzech kandydatów: Stanisława, Marka i Ryszarda. Na początku faworytem rolniczki był Stanisław, jednak po jakimś czasie przyznała, że zauroczyła się Markiem. Elżbieta odesłała Ryszarda do domu, a w dniu wyboru zdecydowała, że chce spróbować swojego szczęścia u boku Marka. Jeszcze tydzień temu wydawało się, że Elżbieta podjęła dobrą decyzje. Para spędzała ze sobą romantyczne chwile i już planowała wspólną przyszłość. Niestety, w wielkim finale okazało się, że szczęście Elżbiety nie trwało zbyt długo. Rolniczka przyznała, że dość szybko rozstała się z Markiem. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Kamil oświadczył się Joannie w finale! Pierścionek zaręczynowy jest piękny W ostatnim odcinku Elżbieta nie chciała zdradzać szczegółów rozstania z Markiem, ale w pewnym momencie wyznała, jak szokujące słowa usłyszała od byłego partnera. - Czy była jedna sekunda, w której zachowałem się nie z klasą?  -pytał Marek. - Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks"- odpowiedziała Elżbieta. Teraz rolniczka w rozmowie z reporterem...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik