Mat. prasowe
1/6
Mat. prasowe

 

Jessica jest niekwestionowaną królową 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". 24-latka od początku wzbudza duże emocje wśród widzów. Początkowo internauci krytykowali ją za dość kontrowersyjny wygląd. Jessica z odcinka na odcinek zyskuje jednak coraz więcej fanów. Widzowie pokochali jej niebanalne historie i powiedzenia. Jessica bardzo szybko stała się także bohaterką memów. Fani programu "Rolnik szuka żony" tworzą coraz śmieszniejsze obrazki, na których znajdują się między innymi nietuzinkowe powiedzonka Jessiki. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Wybierz z nami najsympatyczniejsza kandydatkę do serca rolników!

2/6
Facebook

 

Nie tylko widzowie programu "Rolnik szuka żony" zwrócili uwagę na dość krzykliwy wygląd Jessiki. Krzysiek również miał sporo wątpliwości. Chłopak obawiał się, że dziewczyna nie odnajdzie się na wsi, a jej słabość do długich paznokci i mocnego makijażu weźmie górę. Jessica zapewniła jednak rolnika, że może się "malować bezbarwnym". Czy to nie piękne? :)

 

Zobacz także: Jessica z "Rolnika" przeszła ogromną metamorfozę! Musicie zobaczyć, jak wyglądała w przeszłości ZDJĘCIA

3/6
Facebook

 

Jessica podbiła serca widzów swoim roztrzepaniem. Fani pokochali ją w momencie, gdy przyszła na pierwsze spotkanie z Krzyśkiem. Oboje mieli wtedy problemy z nawiązaniem spójnego dialogu. Czy to strzała amora tak namieszała im w głowie? :) 

4/6
Facebook

 

Nie tylko Jessica stała się ulubienicą widzów. Krzysztof również ma sporą rzeszę fanów. Rolnik zaskarbił sobie sympatię widzów dzięki swoim "pikantnym" powiedzeniom. Niektórzy twierdzą, że Krzysiek to młodsza wersja Zbyszka z 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Pamiętacie go?

 

Zbigniew Pyda z Rolnik szuka żony 3

5/6
Facebook

 

Jessica już w poprzednich odcinkach pochwaliła się, że ma w domu kajdanki z różowym futerkiem. Okazuje się, że dziewczyna weźmie je ze sobą na wieś. Gdy Krzysiek zobaczy ten gadżet, będzie zmieszany, ale zaciekawiony. Szykuje się mocny odcinek! 

6/6
Facebook

 

Macie swoje ulubione powiedzonka Jessiki? Podzielcie się nimi z nami w komentarzach :)