Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

Jessica to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Kandydatka Krzysztofa od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów show, ale i sam rolnik już na pierwszym spotkaniu nie ukrywał, że był zszokowany jej wyglądem. 

Na zdjęciach wyglądała bardziej naturalnie niż w rzeczywistości - przyznał szczerze Krzysztof. Ciężko jest mi ją sobie wyobrazić jak doi krowy.

Jak się później okazało Krzysztof ostatecznie wybrał ją do finałowej trójki i już w następnym odcinku programu "Rolnik szuka żony" będziemy mogli zobaczyć, jak Jessica przyjeżdża do domu rolnika. Obecność Jessiki wzbudza spore emocje wśród fanów programu, ale okazuje się,  że niektórzy internauci podejrzewają, że dziewczyna jest podstawiona! Zobaczcie, co piszą o udziale Jessiki w "Rolniku"!

 

Zobacz także: "Odrzucił piękną dziewczynę na rzecz tej pustej lali"! Fani podzieleni po wyborze Jessiki przez Krzysztofa w "Rolnik szuka żony"!

2/4
Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę
Mat. promocyjne

Okazuje się, że niektórzy internauci wciąż nie mogą uwierzyć, że Jessica przeszła do następnego etapu programu "Rolnik szuka żony". Zobaczcie zaskakujące komentarze fanów show! 

Dzesika ewidentnie została NA POTRZEBY PROGRAMU;))

 

Nie uważacie że to może być nieco ustawione pod publikę? Sam twierdził w 2 odcinku że Jessici nie wyobraża sobie jak doi krowy a teraz nagle jedzie na gospodarstwo.

 

A ja zaloze sie ze to ustawka TVP,zadna mu nie podoba sie,ale kontynuowac ma tą farse dla oglądalnosci.Ludzie wlasie dla Dzesiki 😂 beda ogladac to.Skonczy sie tak ze na 100% zadnej nie wybierze- pisali internauci. 

Zobaczcie sami!

Jessica z Rolnik szuka żony- komentarze
Facebook

Jessica z Rolnik szuka żony- komentarze
Facebook

Jessica z Rolnik szuka żony- komentarze
Facebook

Zobacz także: "Jestem rozrywkowa, czytam dużo książek" - Jessica z "Rolnik szuka żony" przekona do siebie Krzyśka? Internauci są bezlitośni!

3/4
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

A Wy polubiliście kontrowersyjną kandydatkę Krzysztofa? Myślicie, że rolnik i Jessica mogą stworzyć szczęśliwy związek? 

Wśród komentarzy na Facebooku pojawiły się jednak głosy, że to własnie Jessica jest najfajniejszą kandydatką Krzysztofa.

No ale z drugiej strony to wydaje sie być całkiem miła, wesoła osoba. Trochę za bardzo jedziecie po niej...

 

Jessica mnie pozytywnie zaskoczyła, jest szczera, nie życzy nikomu zle. Podczas gdy pozostale kandydatki utopilyby jedna drugą w szklance wody- komentowali fani. 

 

Zobacz także: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

4/4
Mat. prasowe
Więcej na temat Rolnik szuka żony