Grzegorz z "Rolnik szuka żony" wybrał Dorotę Rolnik szuka żony: Kogo wybrał Grzegorz?
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" wybrał Dorotę
Już?
1/4
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" wybrał Dorotę

 

Najtrudniejsze wybory rolników już za nimi. Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" zdecydowali bowiem, które dziewczyny są im najbliższe i z którymi z nich chcą spróbować stworzyć związek. Sporo kontrowersji wywołał wybór Marka. Internauci szeroko komentowali także decyzję Grzegorza, który postawił na Dorotkę. Niektórzy zarzucali dziewczynie, że zamotała mu w głowie namiętnymi pocałunkami, podczas gdy on powinien był wybrać Martynę. Teraz pojawiły się nowe rewelacje. Sołtys wsi, w której mieszka Grzegorz sugeruje, że rodzina rolnika niebawem może się powiększyć... O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i poznajcie szczegóły tej historii!

 

POLECAMY: "Rozwodu nie będzie" Zaskakujący wpis Ani Bardowskiej. Para z "Rolnika" przechodziła kryzys?!

2/4
Mat. prasowe

 

Randka Grześka i Doroty upłynęła w romantycznej atmosferze. Dziewczyna skradła nawet rolnikowi kilka namiętnych pocałunków. Nie wszystkim spodobał się ten widok. Niektórzy uważali, że Dorota poszła po najmniejszej linii oporu. Spora część internautów kibicowała bardziej Martynie. Mimo wszystko Grzesiek postawił na znajomość z Dorotą. Czy między nimi narodzi się miłość?

 

Sołtys wsi, w której mieszka znany rolnik, rzucił nowe światło na tę znajomość. Podobno tylko na domu Grześka bociany założyły swoje gniazdo. Co to oznacza?

 

- To znak, że wkrótce tam pojawią się dzieciaki - stwierdza Jan Zalewski, sołtys we wsi Krzemionka, w rozmowie z "Rewią". 

 

Jak myślicie, czy Grzesiek i Dorotka faktycznie założą rodzinę?

 

Zobacz także: "Na szczęście my jesteśmy już daleko od tego fałszu" Byłe uczestniczki "Rolnika" wspierają Paulinę

3/4
Rolnik szuka żony: Kogo wybrał Grzegorz?
screen Rolnik szuka żony

 

Grzesiek od początku miał problemy z wybraniem tej jedynej. Każda z zaproszonych przez niego dziewczyn miała w sobie to coś, co go przyciągało. W pewnym momencie widzowie byli przekonani, że rolnik postawi na nieśmiałą i delikatną Martynę. Dziewczyna w przeszłości została zraniona przez swojego narzeczonego, dlatego miała nadzieję, że teraz się to nie powtórzy. Niestety, Grzesiek odrzucił jej zaloty i postawił na Dorotę. Niedługo przekonamy się, czy postąpił słusznie...

4/4
Mat. prasowe

 

Czy Grzegorz i Dorota pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!