Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" wybrał Dorotę
TV-Show

Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"?! Sołtys we wsi Grześka nie ma co do tego wątpliwości!

Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"?! Sołtys we wsi Grześka nie ma co do tego wątpliwości!
Już?
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maria Konarowska jest w ciąży
Newsy
Maria Konarowska jest w ciąży! Aktorka pokazała zdjęcie brzuszka
Maria Konarowska jest w ciąży! Aktorka pokazała zdjęcie brzuszka

Wielka radość w rodzinie znanej aktorki! Maria Konarowska ogłosiła właśnie na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Gwiazda "Azja Express" już niedługo zostanie mamą. Maria Konarowska pochwaliła się swoim szczęściem prezentując uroczy ciążowy brzuszek. Jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko? Maria Konarowska jest w ciąży Maria Konarowska długo czekała na ten moment. W końcu jednak spełni się jej największe marzenie. Maria Konarowska ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała tam urocze zdjęcie, pod którym pojawił się pełen miłości wpis. No to ja już się mogę podzielić 🤗Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia ☺️🙌🏻🤰🏼🥰 #MomToBe   #nowyrozdział #newchapter   #babyonboard #babyontheway   #beyondhappy  🌸🦋💗 - czytamy na jej Instagramie. Maria Konarowska na razie nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Przyjaciółka Agnieszki Włodarczyk niewiele mówi też o swoim partnerze. Na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w internecie. Maria Konarowska nie pojawia się z nim także na oficjalnych imprezach. Co prawda kiedyś plotkowano, że aktorka związała się z kolegą z "Azja Express", Ludwikiem Borkowskim, jednak żadne z nich nigdy nie potwierdziło tych doniesień. Szczęśliwej mamie życzymy dużo zdrowia i miłości! Trzymamy za nią kciuki!  

Rolnik szuka żony 5 - Łukasz i Agata
Mat. prasowe
TV-Show
Jak wyglądała w przyszłości Agata, kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony 5"? Mamy zdjęcie!
Bardzo się zmieniła?

  Agata Rusak - to kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony 5" . Dziewczyna już na początku programu wpadła w oko rolnikowi i widzowie byli pewnie, że to właśnie ją wybierze Łukasz. Rolnik jednak długo zwlekał z ostatecznym wyborem, przez co narobił nadziei Paulinie i zdenerwował widzów. A kim jest ta jedyna, dla której rolnik stracił głowę i z którą ponoć jest już zaręczony? I jak wyglądała w przeszłości? Zobacz:  "Powiedział, że jestem zawistna i zazdrosna" W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" Paulina pożegna się z Łukaszem?!   Agata Rusak - kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony 5" - kim jest? Co wiemy o Agacie Rusak? Na stronie programu można przeczytać:  Agata urodziła się pod koniec lat 80 na pięknym Mazowszu. Dumna absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Miłośniczka znakomitej literatury, świetnych filmów, dobrej poezji, puzzli, cukiernictwa, kolarstwa spacerowego, pływania i spacerów.  W programie poszukuje mężczyzny z iskrą, takiego, który będzie się dla niej i o nią starał i kochał ją „choćby nie wiem co”.   Łukasz uznał, że Agata jest idealną kandydatką na jego żonę. Odrzucił za to Paulinę, która bardzo starała się o jego względy. Zresztą rolnik w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" wyznał, że już na etapie czytania listów poczuł, że znalazł tę jedyną.  Jeden list wyjątkowo mnie urzekł, było w nim zawarte wszystko to, czego szukam w kobiecie - zdradził rolnik. -  Mam przeczucie, że już znalazłem tę jedyną.    Agata nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Próżno szukać jej zdjęć na Facebooku albo Instagramie. Internauci znaleźli w sieci tylko jedno jej zdjęcie z przeszłości! Oto one! Bardzo się zmieniła? Plotkuje się, że Łukasz i Agata są już zaręczeni, a nawet spodziewają się...

Rolnik szuka żony odwiedziny w domach
Mat. prasowe
Newsy
"Rolnik szuka żony": odwiedziny w domach kandydatek! Wiemy, która najbardziej tęskniła, a która przygotowywała się całą noc..
"Rolnik szuka żony": odwiedziny w domach kandydatek! Wiemy, która najbardziej tęskniła, a która przygotowywała się całą noc..

  Pojawił się kolejny zwiastun nowego odcinka programu " Rolnik szuka żony "! W zapowiedzi możemy zobaczyć gorące powitania rolników ze swoimi wybrankami. Zobaczcie, na jakie osobiste wyznania zdecydowały się "przyszłe rolniczki"...   Zobacz:  Mamy zwiastun 10. odcinka "Rolnik szuka żony"! Martwi nas brak jednego z bohaterów...   Odważne wyznania kandydatek na żony w programie "Rolnik szuka żony"...   Małgosia podczas rozmowy z Janem wyznała, że nie spałam prawie całą noc. Z kolei Ewelina zdradziła, że jak tylko znów zobaczyła Krzyśka serce mi mocniej zabiło, ale to było takie przyjemne uczucie . Jednak to Agata zdecydowała się na najodważniejszą wypowiedź i powiedziała...   Znalazłam miłość i to najważniejsze - wyznaje w zwiastunie Agata.   Odwiedziny w domach wybranek są związane z ogromnymi emocjami. Wszystkie kandydatki długo się przygotowały do tego spotkania i z pewnością tym wizytom towarzyszyły ogromne emocje, które doskonale widać na ekrenie.   W kolejnym zwiastunie znów nie ma Marka!   Nie trudno zauważyć, że w zwiastunie możemy zobaczyć prawie wszystkich kandydatów. Prawie, bo znów brakuje Marka. Czyżby podejrzenia internautów się sprawdziły i spotkanie Marka i Oli nie doszło do skutku?   Zobacz:   Dlaczego Marek z "Rolnika" nie pojawił się w zapowiedzi nowego odcinka? Widzowie już wiedzą!   Spotkanie Agaty i Łukasza Jan i Małgosia nie szczędzili sobie czułości W odcinku zobaczymy też kolejne pocałunki Grzegorza i Doroty

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner