Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnika planują drugie dziecko
Instagram
O co chodzi?
1/4
Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnika planują drugie dziecko
Instagram

 

Anna i Grzegorz Bardowscy to para, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Już na początku widać było, że oboje są sobie zafascynowani. W ich przypadku ślub był tylko kwestią czasu. Grzegorz nie zwlekał i niemal od razu poprosił ukochaną o rękę. Dlatego niektórzy wstrzymali oddech, gdy przeczytali najnowszy wpis Ani na Instagramie. O co chodzi i dlaczego użyła słowa rozwód? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Rolnicy wybrali te jedyne. Nie obyło się bez kontrowersji. Jak dobrze oglądałeś 9. odcinek "Rolnika"? Rozwiąż nasz QUIZ i sprawdź swoją wiedzę!

2/4
Instagram

 

Anna i Grzegorz Bardowscy przechodzili kryzys?

 

Do tej pory Anna i Grzegorz Bardowscy prowadzili wspólny profil na Instagramie. Jakie więc było zdziwienie ich fanów, gdy nagle konto zmieniło nazwę na "Ania Bardowska". Żona rolnika pospieszyła jednak z wytłumaczeniem całej tej sytuacji. Bardowska uspokoiła swoich fanów, którzy mogli pomyśleć, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

 

- Rozwodu nie będzie, a zmiana nazwy profilu ma inny powód. Pod nazwą Bardowscy promujemy rolnictwo i wszystko z nim związane. Przeglądając nasze wpisy można zauważyć, że tutaj nigdy nie pokazywaliśmy techniczno-chemicznej strony rolnictwa i ta idea będzie zachowana. Nie zabraknie zdjęć mojego męża i syna na gospodarstwie - to cały mój świat i w żadnej sposób nie chcę nikogo wykluczać. Podsumowując - będzie tutaj rodzinnie, domowo, codziennie, z mojego punktu widzenia - napisała na Instagramie Anna Bardowska.

 

Uf, a już myśleliśmy, że między nimi coś się popsuło...

 

Zobacz także: Najpopularniejsza para z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie synka

3/4
Facebook

 

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Gdy mężczyzna zobaczył zdjęcie swojej kandydatki, niemal od razu się w niej zakochał. Pozostałe dziewczyny nie miały żadnych szans. Grzegorz od początku wodził wzrokiem jedynie za Anią. Finał programu nikogo nie zaskoczył. Grzegorz nie tylko wybrał Anię, ale również poprosił ją o rękę. Para wzięła ślub, a niedługo później na świecie pojawił się ich synek, Jaś. 

4/4
Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Jaś jest teraz całym ich światem. Plotkuje się jednak, że para już teraz stara się o rodzeństwo dla chłopca... Trzymamy za nich kciuki! :)