Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"
Jan Bielecki
TV-Show

"Hotel Paradise 3". Pierwszy odcinek już dziś! Przypominamy największe dramy 2. edycji. O tych awanturach ciężko zapomnieć

Co wydarzy się w najnowszej edycji "Hotelu Paradise" i czy uczestnicy zapewnią nam równie duże emocje, jak ich poprzednicy? W "Hotel Paradise 2" nie zabrakło dram. Przypominamy największe z nich!

Premierowy odcinek 3. edycji "Hotelu Paradise" pojawi się na TVN 7 już dziś, 22 lutego o godzinie 20:30. Nikt nie ma wątpliwości, że nowi uczestnicy zapewnią widzom ogromne emocje, czy jednak wysportowany Marcin "Groszek" Grajoszek, trener personalny Dawid Susicki, temperamentny Krystian Feretti, kochający muzykę Simon Price ze słonecznej Kaliforni, piękna Basia Pędlowska, artystyczna Bogusia Brzezińska, szalona Kornelia Głaszcz czy egzotyczna Luiza Benzouaoua, przeskoczą poprzeczkę, którą tak wysoko postawili przed nimi uczestnicy poprzednich edycji telewizyjnego reality-show? Musimy przyznać, że w "Hotelu Paradise 2" naprawdę się działo! Pamiętacie słowne potyczki Kamila i Magdy, wojnę pomiędzy Sonią i Dominiką czy miłosne zawirowania pomiędzy Dominiką, Bartkiem i Arturem? To zaledwie jedna trzecia dram, które rozgrywały się na oczach całej Polski. Postanowiliśmy odświeżyć wam pamięć i przypomnieć sceny, które wzbudziły w widzach największe emocje!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Sonia rozstała się ze swoim chłopakiem?! Fani mają dowody, a ona... nie zaprzeczyła! 

"Hotel Paradise" 2: Ania i Ivan o wielkiej próbie dla ich uczuć. "Czasami ciężko jest wybaczyć"

"Hotel Paradise 2" - największe dramy sezonu!

„Hotel Paradise” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i musimy przyznać, że nie raz przyprawił nas o prawdziwe wypieki. Odcięci od świata single, którzy walczą nie tylko o poznanie swojej drugiej połówki, ale również o główną nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych, muszą utrzymać się w programie jak najdłużej - knują, kombinują, zawierają sojusze i oddają się miłosnym uniesieniom, co już nie raz doprowadziło do prawdziwych awantur! Pamiętacie je?

Sonia Szklanowska VS Kamil Piórkowski 

To była prawdziwa wojna. Jak się okazało, odrzucenie zalotów Kamila Piórkowskiego przez Sonię, było na mężczyzny nie do przeżycia. Co więcej, postanowił się on odegrać na niej w bardzo przykry sposób i nie szczędził sobie komentarzy odnośnie zachowania dziewczyny. Wszystko trwało dobre kilka odcinków, a 21-latka niemal każdego dnia zalewała się łzami. 

Emocjonująca randka Julii i Kamila

Jak widać kiedy uczucia biorę górę, mogą wydarzyć się różne, nieprzewidywalne rzeczy. Tak też było w tym przypadku. Kiedy Julia Skrodzka i Kamil Piórkowski wybrali się na pierwszą randkę, emocje sięgnęły zenitu - głównie przez to, że kiedy dziewczyna postanowiła przejąć prowadzenie podczas offroadowgo rajdu samochodem, nagle sprawiła, że wylądowali na drzewie.

Wyzwiska i kłótnie Soni Szklanowskiej i Łukasza Karpińskiego

O tej awanturze ciężko zapomnieć, a wszystko zaczęło się podczas "Puszki Pandory" z udziałem Soni Szklanowskiej. Jak się okazuje, ten niewinny z pozoru element, po raz kolejny okazał się pretekstem do kłótni i wielu gorzkich słów. Singielka oskarżyła Łukasza Karpińskiego o to, że nie jest szczery wobec innych i nazwała go "konfidentem"! Cóż, wyzwisk padło o wiele więcej,  a atmosfera zrobiła się naprawdę gęsta. Nie był to jednak ostatni raz, kiedy Sonia dała się komuś we znaki. Nagła zmiana partnerów

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Relacja Soni Szklanowskiej i Roberta Kapicy przyprawiała nas o prawdzie rumieńce - czułe pocałunki, dwuznaczne gesty i głębokie spojrzenia w oczy. Cóż, Sonia przepadła jak kamień w wodę, jednak bez wzajemności. Okazało się, że Robert nie traktował jej zbyt poważnie i z dnia na dzień zmienił swój obiekt zainteresowań. Co więcej, porzucił ją dla Magdy Jankowskiej - jej najlepszej przyjaciółki z programu. Po tym wydarzeniu Sonia już nie otworzyła swojego serca  w programie. 

"Kaczka"

Tych słów widzowie długo nie mogli zapomnieć. Magda Jankowska i Kamil Piórkowski zapisali się w pamięci jako uczestnicy o bardzo silnych, wręcz dominujących charakterach. Jednak jak to bywa w walce - nie wszyscy grają fair play, a mężczyzna postanowił posunąć się o krok dalej i niemal codziennie dogryzał Magdzie, nie zwracając uwagi na to, co sądzą pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu. Doszło do publicznych znieważeń i wyzwisk! Kiedy Kamil przez jej usta zaczął nazywać Magdę "kaczką" dla niektórych było to już za wiele.

Julia powiedziała dość

Przez długi czas Julia i Kamil uchodzili za naprawdę zgraną parę. Nie wszystko było jednak tak kolorowe. Jak się okazało, mężczyzna chciał kontrolować praktycznie każde zachowanie, a także słowa swojej rajskiej partnerki. Cóż, tego było za wiele - kiedy Julia mogła przywrócić go do programu, postanowiła nie skorzystać z przywileju i wróciła do show bez swojego towarzysza. 

Awantura Ani i Ivana

Choć uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par "Hotelu Paradise 2", i w ich przypadku nie obyło się bez nagłych wybuchów. Kiedy w programie pojawiła się Ata, uwagę nowej uczestniczki natychmiast przykuł przystojny Ivan Yevtushenko. Tego widoku Ania Matyasek wręcz nie mogła znieść i postanowiła urządzić swojemu telewizyjnemu partnerowi awanturę jakich mało! Były łzy, a Ania chciała już nawet odejść od mężczyzny. Na szczęście w porę udało się wszystko naprawić, a ta dwójka nadal tworzy udany związek. 

Miłosny zawirowania Dominiki, Bartka i Artura

Emocje, jakich dostarczyła nam ta trójka, aż ciężko opisać. Bartek Graczyk i Artur Sargsayan od początku programu walczyli o względy Dominiki Konował. I choć ta tworzyła parę z Arturem, nie przestawała wysyłać dwuznacznych sygnałów Bartkowi. Kiedy więc ona i Artur wyeliminowali z gry Bartka, nie tylko widzowie, ale i pozostali uczestnicy nie kryli zdziwienia. Jednak nagle nastąpił kolejny zwrot akcji, bo do show dołączyła Ata, dla której Artur rzucił Dominikę! To jeszcze nie koniec... Bartek powrócił do programu i ukoił serce Domi, jednak koniec końców ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Konflikt Kamila i Łukasza

Łukasz Karpiński, który opuścił program podczas pierwszego "rajskiego rozdania", nagle powrócił do "Hotelu Paradise" i zrobił to w wielkim stylu. Co więcej, został sparowany z uczestniczką, z którą wcześniej zdecydowanie żył w konflikcie - Sonią. Jednak kiedy ponownie przekroczył drzwi hotelu, nic już nie było takie jak wcześniej, a Łukasza próbował podporządkować sobie inny uczestnik, słynący z dominującego charakteru - Kamil Piórkowski. Pomiędzy uczestnikami doszło nie tylko do słownych przepychanek, ale i rękoczynów, a Kamil nawet uszczypnął Łukasza w... sutki!

Wojna Soni i Dominiki

Sonia i Dominika na początku show tworzyły naprawdę zgrany duet. Pomiędzy uczestniczkami szybko nawiązała się nic porozumienia, a te stały się swoimi powierniczkami. Dominika jednak wciąż starała się wyeliminować Sonię z gry! Czy tak zachowują się koleżanki? Sonia postanowiła nie być jej dłużna i kiedy w ćwierć finale mogła wykorzystać swój immunitet, zadecydowała, że to Dominika odejdzie z programu.

Ostre słowa Soni o rodzicach Łukasza 

Finał 2. edycji "Hotelu Paradise" budził ogromne emocje nie tylko w jego widzach, ale również uczestnikach. Jak się okazuje, presja była tak spora, że niektórzy powiedzieli słowa, które zdecydowanie woleliby cofnąć. W język nie udało się ugryźć Soni, która w przypływie emocji obraziła rodziców Łukasza!

Kto cię wychowywał, ludzie lasu? – zapytała w trakcie awantury.

Tego mężczyzna na długo nie był w stanie jej zapomnieć. 

 

Sonia w Hotel Paradise 2Sonia w Hotel Paradise 2
TV-Show
Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Sonia już zdążyła pogrążyć Łukasza! 
Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Sonia z Hotelu Paradise 2 Instagram, wiek, wzrost. Sonia Szklankowska z Hotel Paradise 2

W "Hotelu Paradise" zaczyna się dziać! Wczoraj do programu oficjalnie dołączył Artur, który na początku wcielił się w rolę barmana i podsłuchiwał wszystkich. Podczas nauki surfingu Kamila i Łukasza do show dołączyła również piękna Sonia! Kim jest ta uczestniczka? Poznajcie ją bliżej! Sonia w "Hotelu Paradise 2"! Co o niej wiemy? Pojawienie się Artura w programie namieszało wśród par. Chłopak rozbił związek Dominiki i Kamila, przez co Kamil został drugim singlem i zamieszkał w "singlówce" z Łukaszem. A skoro jest dwóch singli, to musiała pojawić się kolejna dziewczyna. A jest to 20-letnia Sonia Szklankowska z Bydgoszczy: Wrażliwa, pozytywnie zakręcona, dobra dusza o niewinnym, dziewczęcym uśmiechu. Posiada własny salon kosmetyczny. Fanka windsurfingu i czekolady. Szeroki, szczery uśmiech to jej znak rozpoznawczy. Sonia jest ciekawa świata, wrażliwa na krzywdę innych. Zawsze pomoże, wysłucha i otrze łzę. Rozweseli każdego, nawet jeżeli sama ma zły dzień. W ekstremalnych sytuacjach bywa nieco wybuchowa. Potrafi wytrwale walczyć o swoje, jednocześnie jest bardzo wrażliwa i łatwo ją zranić i to właśnie uważa za swoją największą wadę. Bardzo dojrzała jak na swój wiek, życiowo zaradna i w pełni gotowa na poważną relację oraz budowanie rodziny. Bezustannie i z ogromną nadzieją, szuka wielkiej miłości. Niedawno rozstała się z narzeczonym, z którym już planowali ślub. W mężczyźnie szuka delikatności, oparcia i poczucia bezpieczeństwa. Nie lubi facetów, którzy kokietują wszystkie kobiety dookoła, są nachalni i się popisują. Jak magnes przyciąga łamaczy serc. - czytamy o Sonii w informacji prasowej. A skoro nie lubi facetów, którzy są nachalni, to na pewno nie dogada się z... Łukaszem! Oczywiście chłopak wpadł w jej oko, ale "czar prysł,...

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2 kiedyś
Newsy
"Hotel Paradise 2": Powrót Magdy wywołał burzę wśród fanów show! "Gorzej być nie mogło"
"Hotel Paradise 2": Powrót Magdy wywołał burzę wśród fanów show! "Gorzej być nie mogło"

W "Hotel Paradise" dzieje się naprawdę dużo! Najpierw niespodziewane odpadnięcie z show aż dwóch uczestniczek, a teraz... powrót Magdy Jankowskiej. Taki obrót spraw zdecydowanie nie spodobał się fanom show! Co więcej, wielbiciele programu stanęli nawet po stronie Soni, która do tej pory nie zbierała zbyt pochlebnych komentarzy. Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy? Powrót Magdy w "Hotel Paradise 2" Ostatnie Rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", było chyba najbardziej zaskakujące w historii całego show! Najpierw wyboru dokonał Robert, za którym stanęły dwie uczestniczki - Sonia i Karolina. Chłopak zdecydował się wyeliminować Karolinę, ale to nie był jeszcze koniec wrażeń. Klaudia El Dursi zapytała dziewczynę żegnającą się z show, kogo chciałaby zabrać ze sobą. Karolina zadecydowała, że to właśnie Julia, partnerka Kamila, ma również opuścić program. To zaskoczyło dosłownie wszystkich.  Kiedy uczestnicy myśleli, że po takim Rajskim Rozdaniu już nic ich nie zaskoczy, wtedy do programu powróciła... Magda! Jej ponowne wejście do "Hotelu Paradise" oznacza kłopoty przede wszystkim dla Soni, która właśnie sparowała się z Robertem i chyba w końcu poczuła, że odnalazła szczęście! Ale niestety jej radość skończyła się wraz z powrotem Magdy, która znów odebrała jej partnera... Magda Jankowska to niezwykle barwna postać, ale też dość kontrowersyjna uczestniczka "Hotelu Paradise". Wielu fanów show jest zawiedzionych jej powrotem i teraz stają po stronie Soni, która znów nie ma szczęścia w doborze partnera.  - Gorzej być nie...

Anna Matyasek i Kamil Piórkowski w "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestniczka konkursów piękności i właściciel agencji hostess. Poznajcie kolejnych uczestników!
"Hotel Paradise 2": Uczestniczka konkursów piękności i właściciel agencji hostess. Poznajcie kolejnych uczestników!

" Hotel Paradise 2 " startuje już 31 sierpnia na antenie TVN 7. Produkcja powoli zdradza nazwiska kolejnych uczestników, których poznamy w trakcie drugiego sezonu hitowego show. Do grona uczestników właśnie dołączyli Kamil Piórkowski oraz Anna Matyasek. Kim są i czy to właśnie oni okażą się najsilniejszym ogniwem programu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2". Oto nowi uczestnicy programu: Dominika Konował i Ivan Yevtushenko Kamil Piórkowski i Anna Matyasek w "Hotelu Paradise 2" Premiera drugiego sezonu "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Czas więc powoli poznawać uczestników, którzy zameldują się w tytułowym hotelu. Poznaliśmy już Magdę Jankowską, którą wielu widzów kojarzy jeszcze z "Bitwy na głosy", Dominikę Konował, Ivana Yevtushenko oraz Łukasza Karpińskiego, który kilka lat temu wystąpił również w programie randkowym "Take me out - umów się ze mną. Czas na kolejne gorące nazwiska. Do ekipy dołączają Anna Matyasek i Kamil Piórkowski. Czas ich poznać!  Anna Matyasek z "Hotelu Paradise 2"  Anna Matyasek ma 25 lat i pochodzi z Wrocławia. Z informacji podanych na stronie programu "Hotel Paradise" dowiadujemy się, że jest finansistką, która na co dzień pracuje w banku. Wcześniej pracowała na giełdzie i zajmowała się kryptowalutami. Interesuje się branżą urodową, tańczy i gra w tenisa. Występowała również w konkursach piękności. Jest finalistką Miss Dolnego Śląska 2019 oraz półfinalistką konkursy Wielkopolska Miss 2018. Jej uroda z pewnością oczaruje pozostałych uczestników!  Annę cechuje elokwencja i spontaniczność. Jest szalona i lubi imprezować.  Jest przyjacielska i umie dogadać się z każdym, kto tylko tego...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner