Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

Rolnik szuka żony 2. Czym Mariusz zdobył serce Ani?

Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

Ania Michalska (36 l.), czyli rolniczka z Rolnik szuka żony 2, ze wszystkich kandydatów z programu, którzy starali się o jej względy wybrała Mariusza (39). Dlaczego akurat on najbardziej spodobał się rolniczce?

Jak twierdzi tygodnik "Rewia", Mariusz, który pracuje w Londynie, zna trudy samotnego wychowywania dziecka (ma 15-letniego syna) i dla Ani gotów jest porzucić swoje dotychczasowe życie!

Ale nie tylko. Jak pisaliśmy, Ania wyznała, że podoba jej się sposób bycia Mariusza oraz to, że nikogo nie udaje. Przed kamerami jest zestresowany, ale poza nimi jest kochanym, słodkim facetem, który bardzo się stara, żeby ją zdobyć.

Anna ma już za sobą kilka nieudanych związków.

Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie szalałam nigdy na czyimś punkcie. W końcu mam swoje lata. Ale od kiedy urodziłam dziecko, poświęciłam się tylko jemu - wyznała.

Jej syn, 8-letni Mikołaj, nie ma kontaktu z biologicznym ojcem. Ania zastrzegła, że kandydat do jej serca musi pokochać też jej syna. Mariusz deklaruje, że jest na to gotowy, a Ania ma nadzieję, że stworzą kiedyś fajną, dużą rodzinę. A czy rolniczka byłaby w stanie dla miłości porzucić swoje dotychczasowe życie?

Być może nie odnalazłabym się w czterech ścianach na siódmym piętrze, ale domek z ogródkiem można mieć nawet w centrum miasta. Jeśli dwoje ludzi oszaleje na swoim punkcie, to mogą się dogadać w kwestii mieszkania. Nie jestem zamknięta w swoim świecie i wychodzę z założenia, że zawsze można coś zmienić - powiedziała Anna.

Ale chyba nie będzie musiała się wyprowadzać z ukochanej wsi, bo Mariusz świetnie się u niej czuje.

Zobacz: Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?

 

Ania i Mariusz w programie Rolnik szuka żony 2

 

Ania i Mariusz na randce w Rolnik szuka żony 2

 

 

Ania i Mariusz, ładna z nich para?

Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08