Paweł z Rolnik szuka żony 7 był w innym show

Paweł z "Rolnik szuka żony 7" pokazywał sporo ciała na Instagramie! W przeszłości brał udział w innym show

Paweł z Rolnik szuka żony 7 był w innym show

KIedy okazało się, że jednym z uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony" jest Paweł, widzowie szybko przypomnieli sobie, że rolnik z Dolnego Śląska brał już udział w innym telewizyjnym show - "Wyspa przetrwania" w Polsacie. Udział w tym programie wymagał od uczestników niezwykłej sprawności fizycznej. A tym Paweł może się spokojnie pochwalić. 

Paweł z "Rolnik szuka żony 7" pokazuje klatę!

38-letni Paweł w show TVP 1 "Rolnik szuka żony" szuka miłości - chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Trzy lata wcześniej mężczyzna wziął udział w "Wyspie przetrwania" na Polsacie - tam sprawdzał swoją siłę fizyczną i psychiczną. Przyjął ksywę "farmer" i ostatecznie zajął szóste miejsce w show. Dzięki programowi schudł aż 8 kilo.

Paweł z Rolnik szuka żony 7 był w innym show

Paweł na Instagramie swego czasu często chwalił się fotkami swojej wysportowanej sylwetki. Produkcja trzy lata temu informowała, że rolnik chodzi na siłownię, trenuje crossfit, biega, gra w squasha i lubi narty. Dzień bez aktywności sportowej jest dla niego dniem straconym.

Paweł z Rolnik szuka żony 7 był w innym show

Pamiętacie Pawła z show Polsatu?

Kibicujecie Pawłowi? W najbliższym odcinku "Rolnik szuka żony" mężczyzna zaprosi do domu trzy partnerki, które spodobały mu się najbardziej.

Paweł Rolnik szuka żony 7
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48