roast Urbański, Wierzbicka, Majewski
Facebook
TV-Show

Będziesz oglądać roast Wojewódzkiego? Zobacz jak nabijali się z Urbańskiego, Wierzbickiej, Majewskiego! Najlepsze cytaty

Przeczytaj mocne żarty na temat gwiazd

Dziś (16.02) roast Kuby Wojewódzkiego. Co to jest roast? To publiczne "przypiekanie", czyli lżenie na wszelkie sposoby, najczęściej przrz znajomych czy kolegów z branży. Dotykanie tematów prywatnych, obśmiewanie plotek w mocny sposób. W Ameryce to bardzo popularna forma, w Polsce istnieje od 2011 roku.

Pierwszą roastowaną znaną osobą był Hubert Urbański. Potem był roast Piotra Kędzierskiego, na którym najbardziej dostało się jego koleżance, Marcie Wierzbickiej. Co powiedzieli na jej temat koledzy?

Zrobiłem 10-minutowy monolog o sraniu i myślałem, że w tym temacie wiem już wszystko. Ale większego gów*** niż twój blog nie widziałem" – stwierdził w obecności aktorki komik Abelard Giza.

Potem było jeszcze mocniej.

Dużo się mówi, że Wierzbicka chce pomniejszyć piersi. Ja czytałem jej bloga i pomyślałem: może chcesz powiększyć swój mózg?;

Marta Wierzbicka już od siedmiu lat musi borykać się z wielkimi, skaczącymi kulami pod jej brodą. Nie mówię o jej piersiach, mówię o jądrach gościa, który przedłuża jej kontrakt w TVN – to inne komentarze.

Ostro? Być może, ale czy chodzi o to, by kogoś naprawdę obrazić? Komicy, którzy w tym występują uważają, że raczej o to, by pokazać dystans do siebie. Główny bohater wieczoru może oczywiście również odpowiedzieć na żarty gości na swój temat Jak zatem zripostowała Marta Wierzbicka kolegów?

Chłopcy śmieją się głównie z moich piersi. Prawda jest taka, że zarobiłam na nich więcej niż oni wszyscy razem wzięci.

Dogryzła Tymonowi Tymańskim, który był gościem Kędzierskiego.

Pamiętam, jak go poznałam. Podjechał taką zajebistą furą pod moją podstawówkę i zapytał, czy chciałabym lizaka. Ja mówię: tak, poproszę. On odjechał, bo podobno nie kręcą go laski, które umieją mówić pełnymi zdaniami.

Przy Piotrze Kędzierskim nie brakowało nawiązań do seksu i przyrodzenia.

Piotr Kędzierski gustuje w starszych gwiazdach. Krystyna Janda, Beata Tyszkiewicz… Agnieszka Szulim - dogryzł mu Hubert Urbański.

Inny uczestnik zdradził, jakie żarty Kędzierski lubi robić najbardziej.

Piotr uwielbia robić psikusy ludziom. Jego ulubiony to wsadzanie ludziom penisa do herbaty. Serio. Abelard ma warunek, że nie napije się tej herbaty, jeśli Kędzior nie wyciągnie z niej penisa.

Słyszałem, że jak byłeś mały wpadłeś do kociołka z gównem. Tam poznałeś Huberta i Abelarda i skończyliście w TVP - brzmiały kolejne roasty.

Piotr Kędzierski odpłacał się roastującym.

Hubert najbardziej lubi poniedziałki, bo wtedy wychodzi Gazeta Praca.

Ogólnie Hubertowi Urbańskiemu mocno się dostało, bo właśnie wtedy nie miał pracy i rozwodził się z żoną Julią Chmielnik. Dlatego komicy mieli z niego ubaw.

Przejdźmy do kogoś biednego. Do Romea tego wieczoru, tylko bez Julii, bo została w domu, a nie… to Hubert zostawił Julii dom.

My ci tak jedziemy, ale prawda jest taka, że zrobiłeś dla telewizji tyle dobrego, ile nie zrobił żaden prezenter. Nic nie zrobiłeś.

Najlepsze momenty z roastu Piotra Kędzierskiego.

 

U Szymona Majewskiego nie było wiele gwiazd, a głównie komicy. Żarty kręciły się wokół banku i jego kontraktu reklamowego.

Czy kolejny program Szymona okaże się gówniany? Macie to jak w banku.

Szymon to specyficzny celebryta, jego kariera nie jest oparta na skandalach, plotkach, ani na talencie.

Mógłbyś konkurować z Urbańskim jak spie*** sobie życie po studiach wyższych, ale Szymon nie ukończył żadnych studiów. Chciałbym zakończyć taką mała parafrazą, Szymon, mamy cię... w dupie - brzmiały wystąpienia komików na roaście Majewskiego.

Cały roast Szymona Majewskiego można zobaczyć w Internecie.

 

Jak wyglądał roast Czesława Mozila?

Ciekawe jest to, że Czesław nigdy nie zdejmuje czapki, a często się obnaża. Jest to dowód na to, że częściej wstydzi się swojego mózgu niż penisa. Wszyscy się zastanawiają, jak Czesław przy swojej aparycji jest takim kochankiem z tyloma dziewczynami na koncie, mało kto o tym wie, ale ma tytanowego penisa z kosmiczną technologią. Dowiedziałem się tego analizując teksty jego piosenek. Najpierw nagrał piosenkę pożegnanie małego wojownika, a potem o swoim nowym magicznym f*** którego nazywa maszynką do świerkania - przypiekali Mozila na jego roaście.

Roast Mozila też można obejrzeć w sieci.

 

Jaki będzie roast Kuby Wojewódzkiego? Specjalnie podgrzewano atmosferę, że żarty były zbyt mocne, aby je puszczać w telewizji. Dziś (16.02) okaże się w TVN o 22.30 o co tyle hałasu...

 

Zobacz też: Kuba Wojewódzki doprowadził Annę Dereszowską do łez! Zobaczcie koniecznie! WIDEO!

 

Roast Huberta Urbańskiego był najmniej obraźliwy. Możecie się o tym przekonać, bo jest również dostępny w sieci.

Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Im nie spieszy się do ślubu!

Kuba Wojewódzki w garniturze na scenie
Instagram
Newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczymy w TVN! Grube żarty kolegów Kuby
Także erotyczne!

TVN waha się czy puszczać roast Kuby Wojewódzkiego. Powód? Żarty, które padły na scenie wykraczają poza granice dobrego smaku. Ale przecież właśnie o to w tym roaście chodzi. Jak podają Wirtualnemedia.pl, powołując się na relacje uczestników, w programie padło też bardzo wiele przekleństw. Były kontrowersyjne tematy - śmiano się z Anny Dereszowskiej, że miała romans z Kamilem Durczokiem, a także z rzekomego romansu Wojewódzkiemu z Tomaszem Kammelem. Pojawiły się także wtręty o charakterze erotycznym. Bohaterami żartów byli także Michał Figurski czy zmarły Bogusław Kaczyński. Kuba, ten roast ewidentnie pokazuje, jaką jesteś silną osobowością i postacią w polskim show biznesie. Spójrz sobie na nich wszystkich. Nie ma ani jednej ważnej osoby, no można jedynie powiedzieć, że świeci tutaj gwiazda Dawida. Co podkreśla tylko profil TVN-u - zaczął Abelard Giza. A potem było jeszcze lepiej. W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje gości, którzy oglądali na żywo pastwienie się nad Wojewódzkim. Kamil Śmiałkowski z naekranie.pl, który śmie wątpić, że TVN zdecyduje się wyemitować tak mocny materiał na swojej antenie, pochwalił Abelarda Gizę , za "grube" żarty. Zdradził, że Piotr Kędzierski nie poradził sobie z występem i wszyscy kolejni goście mieli niezły ubaw robiąc sobie z niego żarty i nazywając go "Norbim roastu". Kolejną gwiazdą wieczoru była Anna Dereszowska – jedyna kobieta na scenie, a do tego aktorka. Wyobraźcie sobie, jakie używanie z tego mieli wszyscy pozostali. Sam nie wiem, czy zabawniejsze były żarty, które ona opowiedziała, czy te wymierzone w nią przez kolejnych roastujących. Najpiękniejszy był ten o słynnym stole z Faktów TVN (i to jeden właśnie z tych, przy których bardzo ciekawy jestem decyzji pana montażysty programu) - czytamy w recenzji Śmiałkowskiego. Podobno to był najmocniejszy żart wieczoru...

Kuba Wojewódzki podpadł ojcu Renaty Kaczoruk
Newsy
Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki
Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki

Rodzina Renaty Kaczoruk czuje się bardzo urażona roastem Kuby Wojewódzkiego! Zwłaszcza tata modelki, Ryszard Kaczoruk, wrocławski biznesmen - nie może zrozumieć dlaczego dziennikarz zgodził się na to, aby w sieci wyemitowano najbardziej kontrowersyjną część roastu, w której nie zostawiono suchej nitki na Renacie. Jest oburzony zachowaniem Kuby! Roast przyczyną kryzysu w związku Kuby Wojewódzkiego? W roaście Kuby Wojewódzkiego obrażano wszystkich jego uczestników. Jednak w części, która nie była emitowana w telewizji, a tylko w sieci, najbardziej dostało się Renacie Kaczoruk. Oto niektóre z wypowiedzi: Szymon Majewski ma żonę i dzieci, a Ty masz tylko narzeczoną, która wygląda jak nakokszony wieszak -  powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski. Jak Kaczoruk wprowadziła się do Kuby, myślała, że to co mają przy łóżku to szklanka wody. Kuba tak się na nią wkurzał, że w nocy z niej piła, bo ona przez lata lachociąstwa tak się przyzwyczaiła, że nie poczuła, jak połyka Twoją sztuczną szczękę - mówił Sebastian Rejtan. Takie żarty nie spodobały się rodzinie Renaty. Jak donosi "Na żywo", ojciec Kaczoruk stracił do Kuby zaufanie. Na początku chwalił wybranka córki, zapewniając, że jego poglądy nie mają wpływu na to, jak go odbiera. Sam jest przychylny prawicy. Doceniał fakt, że Wojewódzki bardzo dba o Renatę. Jednak wszystko zniszczył ponoć roast: Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk. Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. złotych! - twierdzi informator "Na żywo". Gazeta donosi również, że Renata również jest zaniepokojona całą sytuacją. Zastanawia się ponoć, czy Kuba nie chce wykorzystywać ich miłości do celów promocyjnych. Jednak tutaj...

Szymon Majewski skomentował roast Kuby Wojewodzkiego
Newsy
Szymon Majewski skomentował roast Kuby Wojewódzkiego. Zbulwersowały go przekleństwa?
Szymon Majewski skomentował roast Kuby Wojewódzkiego. Zbulwersowały go przekleństwa?

Szymon Majewski na Facebooku skomentował roast Kuby Wojewódzkiego i wygląda na to, że satyrykowi nie spodobał się program TVN. Czyżby poczuł się urażony po tym jak jeden z uczestników show porównał Wojewódzkiego właśnie do Majewskiego. Kuba ostatnio straciłeś program w radiu, więc witamy na jesieni życia Kuby, gdzie spadają liście i programy z radia. Jeszcze tylko spadniesz z TVN-u i kanał youtubowy dzieli cię od tego, żeby stać się Szymonem Majewskim - śmiał się Antoni Syrek-Dąbrowski. Ostre żarty i wulgarne słownictwo najwyraźniej nie spodobały się Majewskiemu. Co satyryk, który przecież sam jakiś czas temu był bohaterem roastu, na którym również padały niewybredne żarty, napisał na Facebooku? Odnośnie "roastu" Kuby w TVN Czyli jak teraz ktoś do mnie krzyknie na ulicy: "Szymon, Ty je...y ch... wyp........ Ty sku.......!!!" To znaczy mam rozumieć, że to roast, że to artysta mnie grilluje? - Szymon napisał na portalu społecznościowym. Myślicie, że Kuba Wojewódzki skomentuje wpis Szymona Majewskiego?   Zobacz także: Prawie jak roast - Kuba w ogniu trudnych pytań Piotra Najsztuba! „ W Polsce, jak zbytnio lubisz siebie, jesteś albo homoseksualistą, albo komunistą”.   Szymon Majewski skomentował roast Kuby Wojewódzkiego. Satyryk obraził się za żarty na swój temat?

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik