Roast Kuby Wojewódzkiego

Jest OSTRY zwiastun roastu Kuby Wojewódzkiego! Oberwało się również Podsiadle i Dereszowskiej WIDEO

Roast Kuby Wojewódzkiego

Mamy bardzo ostry zwiastun roastu Kuby Wojewódzkiego, o którym mówi się już o tygodni. Jest to rodzaj antybenefisu, gdzie zaproszeni goście obrażają się nawzajem, ale wszystkie wypowiedzi mają być zabawne i z dystansem. "Roastowany" ma tylko chwilę na ciętą ripostę. W programie Kuby Wojewódzkiego wzięli udział m.in. Dawid Podsiadło oraz Anna Dereszowska. Im również się dostało!

Roast Kuby Wojewódzkiego - pierwszy zwiastun!

W krótkiej zapowiedzi roastu Kuby Wojewódzkiego, który już we wtorek o 22:30, słyszymy kilka ostrych tekstów pod adresem Dawida Podsiadły, Anny Dereszowskiej oraz samego Kuby. Muzyk usłyszał m.in.:

Dawid ma w swojej twarzy tyle ropy, że mógłby zasilić lambo Wojewódzkiego - mówił jeden ze zaproszonych gości.

Abelard Giza, znany kabareciarz, "pojechał" po Annie Dereszowskiej. Czy właśnie z tego powodu po programie popłakała się?

Słyszałem, że gra pani w tenisa, super, ja wspieram każdą minutę w  której pani odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża.  - śmiał się.

Ostro? To dopiero zapowiedź. Teraz wcale nie dziwimy się, że stacja TVN zastanawiała się nad tym, czy w ogóle emitować ten program. Uczestnicy roastu zapewniali, że niektóre żarty były naprawdę kontrowersyjne i nie nadawały się  do pokazania w telewizji. Ostatecznie zatwierdzono emisję show po godzinie 22. To może być prawdziwy hit! A dla przypomnienia mamy dla Was najlepsze cytaty roastów innych gwiazd... Czesław Mozil, Szymon Majewski, Martw Wierzbicka...

 

Zobacz także: Kto najbardziej wkurza Polaków? Wyniki sondażu zdecydowanie wskazują na...

 

Zwiastun show Kuby Wojewódzkiego.

 

 

Już dziś o godz. 22.30 Kuba Wojewódzki zostanie poddany brutalnemu ROASTOWI. Uprzedzamy - program będzie wyjątkowo ostry. Zobaczcie fragment i bądźcie z nami wieczorem! :)

Posted by TVN on 16 luty 2016

 


Anna Dereszowska na planie roastu Kuby Wojewódzkiego.

Anna Dereszowska na roaście Kuby Wojewódzkiego

 

Goście na planie roastu Kuby Wojewódzkiego.

Roast Kuby Wojewódzkiego

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30