Marta Podbioł to uczestniczka 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie nie znalazła miłości, ale zgromadziła wielu wiernych fanów, którzy chętnie śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła nowymi kadrami opublikowanymi podczas relacji na InstaStories. Była uczestniczka hitu TVN zaprezentowała się w "małej czarnej" i pokazała, jak spędziła miniony weekend. Marcie towarzyszył tajemniczy mężczyzna, którego uwieczniła na zdjęciu. Myślicie, że to coś poważnego?

Reklama

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała, jak spędziła weekend

Marta i Maciej zostali dobrani przez ekspertów w 8. edycji kontrowersyjnego eksperymentu. Ich małżeństwo nie przetrwało, ale uczestniczka zdobyła spore grono fanów, którzy do dziś śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołała poruszenie, gdy pokazała stare zdjęcie- uczestniczka chętnie pokazuje swoją codzienność i często odpowiada również na pytania internautów. W miniony weekend Marta pokazała się w niecodziennej odsłonie. Wystrojona w krótką "małą czarną" chętnie pozowała przed obiektywem. Wyglądała świetnie!

Marta Podbioł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram @martapodbiol1

Zobacz także: Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia przekazała radosną nowinę. Posypały się gratulacje

To jednak nie wszystko! Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała na InstaStories zdjęcie z mieszkania, na którym widać dwie filiżanki kawy i słodkości. W tle jednak nie da się nie zauważyć tajemniczego mężczyzny, który wyłania się z kuchni.

Kawa późną porą
— napisała Marta Podbioł na relacji.
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" pokazała nowe usta. Fani: "Jak pięknie"

Reklama

Kim jest tajemniczy mężczyzna? Czyżby Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła swoje szczęście i drugą połówkę? Mamy nadzieje, że już wkrótce była uczestniczka hitu TVN uchyli rąbka tajemnicy.

Marta Podbioł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skreen/Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama