Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jest jedna z najbardziej lubianych par z "Rolnik szuka żony". Zakochani chętnie pokazują, jak układa się ich życie po programie, a teraz zaskoczyli nowymi zdjęciami z wakacji. Największą uwagę przykuwają zdjęcia Marty w stroju kąpielowym. Żona rolnika zaledwie w lutym ponownie została mamą, a teraz pochwaliła się świetną figurą.. Uczestniczka show wygląda fenomenalnie!

Reklama

Marta Paszkin zachwyca w stroju kąpielowym na wakacjach

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny chętnie dzielą się swoją codziennością w mediach społecznościowych i pokazują, jak wychowują wspólnie trójkę dzieci: Stefanię- córkę Marty z poprzedniego związku oraz Adasia i Grację. Ostatnio Marta Paszkin z "Rolnika" na komunii wyglądała jak milion dolarów i chętnie pochwaliła się z internautami zdjęciami z tej wyjątkowej uroczystości. Teraz cała rodzina wybrała się na wakacje do Turcji i chętnie pokazują, jak spędzają ten beztroski czas.

Na Instagramie Marty z "Rolnik szuka żony" pojawiła się relacja z wakacji w Turcji. Rodzina spędza czas w basenie, na plaży czy na zwiedzaniu miasta. Uczestniczka show jest zachwycona słoneczną pogodą i chętnie publikuje zdjęcia w strojach kąpielowych. W lutym ukochana rolnika urodziła córeczkę, a już może pochwalić się świetną figurą.

Jak tam pogoda dziś w Polsce? Mam nadzieje, że w wolny, świąteczny dzień jest ładnie? U nas jest akurat. Zaś od przyszłego tygodnia ma być w Turcji po 37 stopni…
— napisała Marta Paszkin.

Internauci chętnie śledzą nowe post pary w mediach społecznościowych i życzą im udanego urlopu. Wielu z nich nawiązuje również do dzieci i wyraża opinie, do kogo są podobne.

Udanego wypoczynku
Cała trójca podobna tylko do Ciebie
Mała podobna do Adasia. Oboje klony taty
— piszą internauci.

My również życzymy rodzinnie udanego odpoczynku!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Waldemar z "Rolnika" o swojej miłości do kina. Padnięcie jak zobaczycie jego kolekcję płyt

Marta Paszkin
Instagram @marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama