Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" przed kilkoma dniami po raz trzeci została mamą. Na świat przyszła jej córeczka, która otrzymała wyjątkowe imię - Gracja. Kiedy tylko żona Pawła Bodziannego nabrała sił po porodzie, postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie uroczymi kadrami z pociechą. Córeczka Marty i Pawła natychmiast podbiła serca fanów pary.

Reklama

Marta Paszkin po raz kolejny została mamą. Pokazała urocze zdjęcie z córeczką

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" urodziła - ta radosna nowina obiegła media w środę, 21 lutego. Para ogłosiła tę wspaniałą wiadomość na Instagramie publikując pierwszą fotkę Pawła Bodziannego, trzymającego w swoich ramionach malutką córeczkę. Fani już wtedy stwierdzili, że Gracja to z pewnością będzie prawdziwa córeczka tatusia!

Oj już widzę że będzie córusia tatusia
Tato zakochany! Gratulacje! Pomyślności!

Świeżo upieczeni rodzice Gracji przekazali, że poród Marty był ekspresowy i na szczęście obył się bez żadnych komplikacji, a kiedy tylko żona Pawła Bodziannego nabrała sił, zdecydowała się również opublikować uroczy kadr z pociechą. Widzimy na nim, jak mama i córka tulą się do siebie noskami. Uroczy obrazek! Po raz pierwszy też możemy lepiej przyjrzeć się małej Gracji. Wykapana mama? Sami spójrzcie!

Marta Paszkin z córeczką
Marta Paszkin z córeczką Instagram/Marta Paszkin

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Marcie i Pawłowi z "Rolnik szuka żony" i życzymy całej ich rodzince wszystkiego dobrego! Przypomnijmy, że uwielbiana para z "Rolnik szuka żony" ma jeszcze synka Adasia, a także wychowuje córkę Marty z poprzedniego związku. Już nie możemy się doczekać na jakąś wyjątkową sesję całej piątki!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Wielka gwiazda "Rolnik szuka żony" w "Pamiętnikach z wakacji"! Ale zaskoczenie, dostała dużą rolę

Reklama
Reklama
Reklama