Jesienią ubiegłego roku Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnika" przekazali wspaniałe wieści - stało się wówczas jasne, że para spodziewa się kolejnej pociechy! Od tamtej pory fani bacznie śledzą przebieg ciąży uczestniczki uwielbianego show. Teraz widzowie mają kolejne powody do radości: właśnie doszło do szczęśliwego rozwiązania i Marta Paszkin urodziła córeczkę!

Reklama

Marta Paszkin z "Rolnika" urodziła. Pokazała córeczkę i zdradziła imię

Uczestnicy poprzednich edycji "Rolnik szuka żony" kontynuują swoje relacje i fani mogą obserwować, jak pięknie rozwijają się uczucia między bohaterami programu. Doskonałym przykładem takiej pary są Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy poznali się w 7. edycji show - para właśnie doczekała się drugiego, wspólnego dziecka!

Jesienią Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" poinformowali, że spodziewają się dziecka, a jakiś czas później przed naszą kamerą wyznali, że niebawem na świat przyjdzie dziewczynka. Teraz doszło już do szczęśliwego rozwiązania: Adaś i Stefania mają rodzeństwo. Paweł Bodzianny pokazał zdjęcie z córeczką:

Dzisiaj powtórzył się najpięknieszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami ♥️ Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania.Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę

Zobacz także: Marta Paszkin zdradziła, ile przytyła w ciąży. Mówi o ciężarze, wszystko przez... drugie dziecko

Świeżo upieczeni rodzice nie kryją radości, a pod wpisem Marty Paszkin pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. Nie zabrakło także miłych słów od innych uczestników i uczestniczek "Rolnika".

Zobacz także
Gratulacje, a przeczuwałam, że to dziś
Gratulacje, dużo zdrówka dla córeczki i żony
Gratulacje
Rolnik szuka żony: Marta Paszkin urodzi bliźniaki?
Instagram @marta_paszkin

Nie jest tajemnicą, że Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wychowują już dwoje dzieci: niespełna dwuletniego synka Adasia i córkę Marty z poprzedniego związku, Stefanię. Jak się okazuje, ten typ rodziny świetnie sprawdza się w przypadku pary znanej z hitu TVP.

To się między nimi przez te trzy lata naturalnie wykształcało. I całkiem fajnie funkcjonuje ten patchwork
- mówiła jakiś czas temu Marta Paszkin przed naszą kamerą.

Jak zmieni się codzienność rodziny Marty i Pawła po przyjściu na świat kolejnej pociechy? O tym fani przekonają się już niebawem. Tymczasem świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy i już czekamy na kolejne kadry z najmłodszą pociechą!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" Paszkin i Bodzianny o rodzinie patchworkowej: "Nie chciałem zastępować ojca Stefanii"

Czy Marta Paszkin z Rolnik szuka żony urodziła
Instagram @marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama