Marta Manowska na ślubie Kasi i Piotra z Rolnik szuka żony
Instagram

Marta Manowska wrzuca nowe zdjęcia z wesela Kasi i Piotrka! "Nie wszystkie nadają się do publikacji"

Marta Manowska na ślubie Kasi i Piotra z Rolnik szuka żony
Instagram

Marta Manowska w programie "Rolnik szuka żony" pomogła już połączyć się niejednej parze. Na początku lipca "Tak" powiedzieli sobie kolejni uczestnicy tego popularnego show TVP - Kasia i Piotr. Na ślubie i weselu, oprócz innych uczestników programu, nie mogło zabraknąć oczywiście i prowadzącej. Marta Manowska wrzuciła właśnie nowe zdjęcia z tej uroczystości. Na swoim profilu instagramowym zapowiedziała także sporą niespodziankę dla fanów! Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Seweryn z nowej edycji "Rolnik szuka żony" jest bardzo bogaty. Boi się, że będzie przyciągać oszustki?

Nowe zdjęcia ze ślubu Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"

Na instagramowym profilu Marty Manowskiej pojawiły się dziś zdjecia z uroczystości ślubnych. I choć część osób obserwujących jej profil podejrzewało, że może chodzić o kolejny ślub w rodzinie rolników były to nowe zdjęcia z niedawnego ślubu i wesela Piotra i Kasi. 

Przyszły foty z wesela!!!! Nie wszystkie co prawda nadają się do publikacji, co świadczy o tym jak było udane! A na tak na serio To to są właśnie TE momenty - napisała gwiazda TVP na swoim profilu instagramowym.

Marta podziękowała też za "piękny ślub i piękne wesele od serca" Kasi, Piotrowi i ich małemu synkowi Aleksowi.  

Zobaczcie te fotki - by przewinąć galerię kliknijcie strzałkę na zdjęciu:

 

Kiedy relacja ze ślubu Kasi i Piotra

Przy okazji prowadząca "Rolnik szuka żony" zdradziła też niespodziankę dla fanów, którą widzowie show będą mogli obejrzeć już za tydzień.

Relację ze ślubu Kasi i Piotra będziemy mogli zobaczyć już w 1 odcinku @rolnikszukazonytvp 8 września - napisała Marta.

Cieszycie się? Na weselu Kasi i Piotra pojawiło się wiele osób z poprzednich edycji programu. Marta Manowska zdradziła Party.pl czy wszyscy uczestnicy pojawili się z osobami towarzyszącymi. Jak pisaliśmy, Grzegorz Toczyłowski był z nową partnerką, a kilka dni po ślubie poinformował o oświadczynach. 

Kasia i Piotr pobrali się na początku wakacji:

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" w ślubnych stylizacjach
Instagram

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05