Marta Manowska odejdzie z Rolnika?
Zobacz jej wpis!
1/4
Marta Manowska odejdzie z Rolnika?

 

Marta Manowska odejdzie z "Rolnik szuka żony" tylko dlatego, że dostała nowy program? Dziś dowiedzieliśmy się, że prowadząca gwiazda TVP w styczniu poprowadzi kolejne reality show (zamiast "Rolnika...", który pojawia się w jesiennych ramówkach). Fani zaczęli się martwić, że Manowska zrezygnuje z kultowego już formatu właśnie na rzecz "Sanatorium miłości". Czy rzeczywiście? Zobaczcie, co napisała w sieci!

 

Zobacz także: Niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu Małgosi i Pawła z "Rolnik szuka żony"!

 

2/4
Marta Manowska odejdzie z Rolnika?

 

Fani "Rolnika..." mogą być spokojni - Marta Manowska poprowadzi zarówno kolejną edycję show, jak i nowy program o seniorach spędzających czas w sanatorium! 

Nic się nie kończy. Coś się zaczyna. To już moje 5 lat po tej stronie kamery. Pięć sezonów @rolnikszukazonytvp Wspaniali bohaterowie, wspaniale przygody i tacy sami poznani ludzie, przyjaźnie liczę, że na cale życie. Dziękuję Wam. Przed nami szósty sezon @rolnikszukazonytvp A dziś wsiadam na nowy rollercoaster o nazwie #sanatoriummiłości Pełna skupienia, uwagi i radości. Do zobaczenia Marta M @tvp.pl fot/mua: @dagmakeupart - napisała na Instagramie Marta.

A kolejną edycję Rolnika zobaczymy jesienią 2019 roku! Kiedy zaś premiera show "Sanatorium miłości"?

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Agata nie zaprosiła Łukasza do domu! Widzowie są dla niej bezlitośni!

3/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

"Sanatorium miłości" - nowy program TVP zamiast "Rolnika..."

W show zobaczymy 12 emerytów, którzy wybrali się do sanatorium. Spędzą tam trzy tygodnie - mają wówczas zapoznać się ze sobą, przeżyć nowe przygody, a być może zakochać się! 

Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje - mówi Manowska w wirtualnemedia.pl.

Program ma być nadawany w niedzielne wieczory o tej samej porze co "Rolnik szuka żony" od stycznia do marca 2019 roku. Powstanie 10 odcinków show. 

 

4/4
Marta Manowska Rolnik szuka żony
Mat. prasowe