TV-Show

Małgosia z "Rolnik szuka żony" spanikowała, kiedy dowiedziała się o ciąży? Marta Manowska powiedziała nam, jak było!

Zobaczcie

 

Ta wspaniała wiadomość dotarła do nas w ostatnich dniach! Rodzina z programu "Rolnik szuka żony" znowu się powiększy! Małgorzata Sienkiewicz oraz Paweł Borysewicz, którzy poznali się w 4. edycji show TVP 1, już niebawem zostaną rodzicami. Na razie nie wiadomo, czy na świecie pojawi się chłopiec czy dziewczynka. Jedno jest pewne: Małgosia i Paweł nie posiadają się z radości!

Marta Manowska w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak dowiedziała się o tej cudownej nowinie. Co prowadząca "Rolnik szuka żony" sądzi o związku Małgosi i Pawła? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: W pierwszym odcinku nowej edycji "Rolnik szuka żony" poznaliśmy uczestników! Kim są?

 

Aż miło na nich popatrzeć!

Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne

AKPA
TV-Show
Oto zwiastun 2. odcinka "Rolnik szuka żony"! Niektórzy kandydaci będą mocno rozczarowani...
Oto zwiastun 2. odcinka "Rolnik szuka żony"! Niektórzy kandydaci będą mocno rozczarowani...

5. sezon programu "Rolnik szuka żony" rozpoczął się już na dobre. Poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się szukać swojego szczęścia za pośrednictwem show TVP1. Jan, Grzegorz, Łukasz, Marek oraz Krzysztof marzą o tym, aby spotkać miłość na całe życie. Panowie na razie przeczytali listy, które wysłały do nich potencjalne kandydatki. Teraz przyjdzie pora na spotkania twarzą w twarz...   Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub?! Zdradził ją jeden szczegół   "Rolnik szuka żony 5": zwiastun 2. odcinka W internecie pojawił się już zwiastun 2. odcinka programu "Rolnik szuka żony 5". Widać na nim kandydatki, które jadą z całej Polski na spotkanie z rolnikami. Jest wśród nich jedna "poetka", która już w autokarze chwali się swoimi umiejętnościami. Okazuje się, że niektórzy rolnicy będą mocno rozczarowani, gdyż niektóre z ich wybranek nie będą wyglądały tak, jak na przesłanych zdjęciach... Czy ta edycja zakończy się happy endem? Trzymamy za to kciuki!     POLECAMY: W pierwszym odcinku nowej edycji "Rolnik szuka żony" poznaliśmy uczestników! Kim są?   Czy któryś z nich znajdzie szczęście w miłości?   Panie przyjechały z całej Polski!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcia z Pawłem
mat. prasowe
TV-Show
Kiedy Małgosia z "Rolnik szuka żony" ogłosiła, że jest w ciąży, prawie się rozpłakała!
To WIDEO wzruszy was do łez

  Paweł i Małgosia z 4. edycji „Rolnik szuka żony”   to jedna z najgorętszych par od pierwszej edycji programu, która wzbudza tyle emocji. Małgosi zarzucano, że jest zbyt oschła i pewna siebie, a Pawłowi - że jest zbyt romantyczny i powinien być bardziej męski. Jak widać, ani Małgosi, ani Pawła takie negatywne komentarze do siebie nie zniechęciły, a wręcz przeciwnie. Ich miłość zwyciężyła wszystko, a teraz para w pierwszym odcinku nowego sezonu "Rolnik szuka żony" ogłosiła wspaniałą nowinę.   Zobacz też:  Marta Manowska zdradza plany Małgosi i Pawła! "Usłyszałam od nich wspaniałą nowinę"   Małgosia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży!   Małgosia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Taką wspaniałą informacją podzielili się Małgosia i Paweł w pierwszym odcinku nowego sezonu programu: Oświadczyłem się Małgosi. Małgosia zgodziła się zostać moją żoną  - mówił Paweł, po czy dodał - Dostaliśmy piękny prezent. Zostaniemy rodzicami! Zobacz koniecznie:  Jak dobrze znasz uczestników poprzednich edycji "Rolnik szuka żony"? QUIZ   Małgosia również nie kryła wzruszenia: To było chyba zwieńczenie naszych wszystkich marzeń. (...) Zostaniemy rodzicami - dodała przeszczęśliwa Małgosia. Więcej:  Grzegorz, Jan, Łukasz, Krzysztof, czy Paweł? Który z uczestników "Rolnik szuka żony 5" najbardziej Wam przypadł do gustu?   My jeszcze raz serdecznie gratulujemy Małgosi i Pawłowi! Oby więcej takich szczęśliwych zakończeń w "Rolnik szuka żony"! ;)   Patrz też:  "Rolnik szuka żony 5" bez żadnej kobiety! Marta Manowska też czuje się rozczarowana? WIEMY!   Tutaj możecie zobaczyć wideo, jak Małgosia i Paweł ogłaszają tę wspaniałą nowinę:   Małgosia i Paweł spodziewają się dziecka.   Gratulacje!

Mikołaj i Marta z Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne
TV-Show
A jednak! Mikołaj z "Rolnik szuka żony" zdradził, kiedy odbędzie się jego ślub z 32 lata młodszą od niego Martą!
Zobacz, co zdradzili!

  Za nami 1. odcinek " Rolnik szuka żony 5 ", w którym poznaliśmy nowych uczestników show. Najwięcej emocji wśród fanów programu wzbudziły jednak krótkie wywiady z Małgosią i Pawłem ( ogłosili, że będą mieli dziecko ) i Mikołajem. Rolnik po raz pierwszy zdradził, kiedy odbędzie się jego ślub!   Zobacz:  Jak dobrze znasz uczestników poprzednich edycji "Rolnik szuka żony"? QUIZ   Ślub Mikołaja i Marty z Rolnik szuka żony    Mikołaj był uczestnikiem 4. edycji show TVP. Choć do swojego domu zaprosił trzy kandydatki - Renatę, Janinę i Teresę, ostatecznie z żadną z nich nie związał się na stałe. Dopiero po zakończeniu udziału w show, Mikołaj zaczął spotykać się... ze swoją sąsiadką. I to o ponad 30 lat od niego młodszą.  – Martę znałem z widzenia przed programem, ale nie śmiałem nawet jej zaczepiać, snuć marzeń o związku, czy proponować cokolwiek – opowiadał Mikołaj. Po programie nabrał jednak odwagi i udało mu się z nią umówić. Od tamtego czasu są parą, ogłosili swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka "Rolnika".  - My jesteśmy szczęśliwi od momentu, gdy się zaręczyliśmy i teraz czekamy na ślub. Odbędzie się za miesiąc - zdradził w 1. odcinku nowej edycji "Rolnika" Mikołaj.  - To ten mężczyzna, ten jedyny dla mnie - mówiła Marta. A Mikołaj dodał: - Marta jest wyjątkowa: spokojna, miła, przyjemna. Mam miłość i przyjaciela jednocześnie. Czy Marta i Mikołaj pasują do siebie? My już nie możemy doczekać się zdjęć z ich ślubu!   Zobacz:  "Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł będą mieli dziecko! "Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami"   Mikołaj i Marta o ślubie: Są bardzo szczęśliwi

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner