Córka Ewy Kasprzyk w The Voice of Poland
TVP

Córka Ewy Kasprzyk odpadła z TVOP! „Ty po prostu odśpiewałaś swoje”, „Zabrakło energii”.

Córka Ewy Kasprzyk w The Voice of Poland
TVP

Córka aktorki Ewy Kasprzyk Małgosia Bernatowicz zachwyciła swoją niezwykłą barwą głosu na przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland. Trafiła do drużyny Edyty Górniak. Niestety odpadła podczas bitew. Daniel Cebula, z którym zaśpiewała utwór „Ain't Nobody” przeszedł dalej. Co się stało?

 

Dlaczego córka Ewy Kasprzyk odpadła z The Voice of Poland?

Oprócz Andrzeja Piasecznego - jurorzy byli rozczarowani jej występem. Stwierdzili, że nie pokazała nic więcej niż na blindach - a miała okazję!

Edyta Górniak: Nie chce Ci się, nie uśmiechasz się, to może być Twój ostatni występ.

Maria Sadowska: Stałaś w miejscu, nie wierzysz w to, że jesteś niesamowita, zabrakło mi Twojej energii. Nie lubię jak ktoś nie daje mi energii, bo ja chcę to dostać.

Tomson: Nie wiem czy to wszystko na Twojej barwie się nie kończy.

Baron: Ty po prostu odśpiewałaś swoje.

Edyta Górniak była bardzo rozczarowana swoją podopieczną. Tym bardziej, że Małgosi głos jest wyjątkowy na skalę światową. Nie do podrobienia - jak twierdzi Górniak.

Małgosia, nie posłuchałaś żadnej mojej rady. Masz w głosie najbardziej wyszukaną, wytrwaną, niezwykłą koronkę. Nie wiem, czy masz świadomość, że Twoja barwa jest tak unikalna, że nie wiem, czy jest w ogóle do podrobienia. Ale kolejny etap wymaga kilku kwestii równolegle – trzeba mieć kilka walorów oprócz głosu.  Po dzisiejszm wystąpieniu więcej walorów ma dla mnie Daniel i to on idzie ze mną - powiedziała jurorka. 

Zgadzacie się z nią?

 

Oto wykonanie Małgosi i Daniela. Was też rozczarował występ Małgosi? My chcielibyśmy jeszcze ją oglądać w show. Szkoda, że Andrzej jej nie ukradł :(

 

 

Małgosia Bernatowicz z Ewą Kasprzyk

Ewa Kasprzyk na planie programu Twoja twarz brzmi znajomo
TVP

 

Małgorzata Bernatowicz

Małgorzata Bernatowicz na planie The Voice of Poland
TVP

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26