Ania ubrana na biało, Eugeniusz tańczy z Lilianną, Rafał wybiera Justynę
materiały prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony": dziewiąty odcinek za nami. Kogo ostatecznie wybrali na partnerów rolnicy?

"Rolnik szuka żony": dziewiąty odcinek za nami. Kogo ostatecznie wybrali na partnerów rolnicy?

W dziewiątym odcinku "Rolnik szuka żony 2" niektórzy rolnicy już wybrali, z kim chcą poznać się bliżej i odrzucili pozostałe kandydatki oraz kandydatów. Każdy rolnik podkreślił, że wybór był  trudny. Choć może nie u Ani. Jedyna rolniczka w programie już od jakiegoś czasu wiedziała, kogo wybierze. Gdy Marta Manowska zapytała ją o ostateczny wybór, Ania powiedziała, że:

Jakub ma dwie twarze - przed kamerą jest luzacki, uśmiechnięty, zero stresu. Poza kamerą żyje w swoim świecie. I tego właśnie się u niego boję - powiedziała tuż przed ogłoszeniem tego, który z panów zostanie jej chłopakiem.
- Za to Mariusz odwrotnie. Przy kamerach jest zestresowany. A poza nimi jest taki fajny przytulasek - rozpływała się Ania.  Stało się jasne, kogo wybierze.

Szybko i zwięźle przekazała, że wybiera Mariusza.

Co na to Jakub?

To chyba jest facet, jakiego potrzebowała. Myślę, że będą fajną parą i ze sobą szczęśliwi. Ja jestem chyba zbyt przebojowy dla Ani, jesteśmy do siebie bardzo podobni, a dwóch liderów w związku nie może być - powiedział Kuba i odjechał.

Mariusz był bardzo szczęśliwy.

Ania to kobieta mojego życia. Mam nadzieję, że będziemy fajną parą do tego, żeby potem założyć rodzinę - powiedział szczęśliwy Mariusz.

Ania całuje Mariusza tuż po tym, jak powiedziała, że właśnie jego wybrała:

Ania wybrała Mariusza! Zaskoczeni?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 8 listopada 2015

U Rafała było wzruszająco. Mama Rafała żegnając obie dziewczyny - Martę i Justynę - popłakała się, bo bardzo się do obu przywiązała.

Jednak sam Rafał, mimo że wstał rano i nie miał wątpliwości, którą dziewczynę wybierze, Marcie Manowskiej powiedział, że na razie to tylko wybór na potencjalną dziewczynę, bo nie ma mowy o miłości.

To światło w tunelu, potencjał pewien - stwierdził Rafał przed ogłoszeniem swojego wyboru.

A zaczął od tego, że wręczył Marcie maciejki, mówiąc, że ona zrozumie jego wybór. Wybranką została Justyna.

Co na to Marta?

Czuję się odrzucona, co to za tekst, że ja zrozumiem? Justyna jest za spokojna dla niego - powiedziała Marta.

A Justyna?


Nie spodziewałam się. Chciałabym, żeby coś z tego wyszło - powiedziała szczęśliwa dziewczyna.

Rafał i Justyna - dobrana para?

 

Rafał i Justyna ... W powietrzu unosi się zapach miłości :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 8 listopada 2015

U Eugeniusza najpierw była potańcówka przy muzyce specjalnie zaproszonej przez niego regionalnej kapeli. Obtańcował wszystkie panie, a potem dokonał ostatecznego wyboru. Przyznał, że był już w 80% zdecydowany, z kim by chciał dalej się spotykać.

Ze wszystkimi można konie kraść. Krystyna byłaby idealna do przypilnowania interesów. Stasia do zabawy. A Lilianna pilnowałaby uczuć - podsumował swoje kandydatki Genio.

Ale wybrać mógł tylko jedną. Tą  jedyną została Lilianna.

Kibicowałam jej. Pasują do siebie, wybrał najspokojniejszą osobę z naszej trójki - podsumowała Krystyna. A jak zareagowała Stasia? - Kamień z serca. Pasują do siebie, życzę szczęścia.

W każdym wieku warto się zakochać - powiedziała szczęśliwa Lilianna

Eugeniusz i Lilianna razem:

 

Kto kibicował Liliannie :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 8 listopada 2015

Za to Robert powiedział, że przywiązał się do całej trójki. Ale nie chcąc przedłużać sprawy, szybko i zwięźle oznajmił, kogo wybiera. Jego wybranką została Agnieszka!

Wahałem się miedzy Krystyną a Agnieszką - przyznał Robert. - Krystyna to jest inna bajka, wieś okazałaby się dla niej za mała - podsumował rolnik. Joanna jest za spokojna dla mnie. A z Agnieszką mamy takie same pasje i o to chodzi, żeby nie tylko spotykać się na gospodarstwie, ale mieć o czym porozmawiać - podsumował.

Jak zareagowała Agnieszka?

Widzę się jako jego żona, jeśli będzie miłość.

Robert i Agnieszka tuż po wyborze:

 

Robert i Agnieszka tacy szczęśliwi dziś :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 8 listopada 2015

A u Grzegorza i Ani kolejna randka, tym razem na zamku. Para wydaje się być w sobie coraz bardziej zakochana.

Wszystko mi się w Ani podoba. Są motylki w brzuchu - wyznał Marcie Manowskiej Grzegorz.

Ania stwierdziła, że podoba jej się życie na wsi. Spodobali się jej rodzice Grzegorza, czuła się z jego rodziną jak u siebie w domu. Teraz Grzegorz odwiedzi Anię w domu.

Nie obyło się bez łez wzruszenia, Marta Manowska, Ania i Grzegorz mieli mokre oczy ze szczęścia! :)

Ania i Grzegorz - dobrana para?

 

 

Grzegorz i Ania :) Motyle w brzuchu są :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 8 listopada 2015

W następnym odcinku to rolnicy i rolniczka odwiedzą swoich partnerów w ich domach. Jedno jest pewne, będzie się działo! :)

Zgadzacie się z wyborami rolników?

Czytaj także: Uczestniczka pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" trafiła na 3 miesiące do aresztu! Dlaczego?

 

Zobacz także: Jesteś fanem show? Weź udział w QUIZIE

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Postanie trzecia edycja Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Szukają żon i mężów... Kim naprawdę są rolnicy i ich wybranki z hitowego programu
Szukają żon i mężów... Kim naprawdę są rolnicy i ich wybranki z hitowego programu
Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Uczestnicy drugiej edycji programu Rolnik szuka żony
Newsy
Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!
Jest i piękna rolniczka!

  Rolnik szuka żony 2 Już we wrześniu rusza emisja drugiego sezonu programu “ Rolnik szuka żony ”, który stał się wielkim hitem telewizyjnym i dostał Telekamerę dla najlepszego programu rozrywkowego. Do drugiej edycji zgłosiło się mnóstwo rolników oraz… rolniczek. W programie znajdzie się pięć osób, które dostały najwięcej listów od osób zainteresowanych ich ogłoszeniem. Wśród nich znalazła się 36-letnia rolniczka Ania, która samodzielnie prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo oraz wychowuje syna. Czy w programie znajdzie męża? Okaże się już pod koniec emisji drugiej edycji. Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy jesiennej edycji programu “ Rolnik szuka żony ”:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Zapewne oglądając naszą czołówkę, już się zorientowaliście, ale w kolejnych odcinkach #RolnikSzukaŻony2 zobaczycie (w... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  20 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  19 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'',...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik