Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów swoim nowym zdjęciem. Od razu zauważyli, że pozbyła się sztucznych rzęs, które miała w programie i nie mogą przestać komplementować jej naturalnej urody:
WIDEO…
No jakie piękne oczy!!! W końcu widać w nich błysk
Zobaczcie nowe zdjęcie Kingi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez sztucznych rzęs
Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Zdecydowała się jednocześnie nie komentować tego, co działo się w eksperymencie, po zakończeniu emisji w TVN. Uczestniczka rzadko udziela się w mediach społecznościowych, ale teraz zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Fani są zachwyceni nowym naturalnym zdjęciem Kingi i zauważyli, że zrezygnowała z noszenia sztucznych rzęs:
Pięknie wyglądaszpisali na Instagramie uczestniczki.

Zobacz także: Aneta ze "Ślubu" dzieli się wieściami o córce. Poruszające wyznanie
Internauci zastanawiają się czy to chwilowa zmiana, czy rezygnacja ze sztucznych rzęs na dłużej, ale postanowili wyrazić swoje zdanie i zasugerować Kindze, by została przy swoich naturalnych, ponieważ są piękne:
Proszę. Nie rób tych rzęs które miałaś w programie. Świetnie wyglądasz.
No jakie piękne oczy!!! W końcu widać w nich błysk
Też uważam, że masz bardzo ładne oczy, a rzęsy je tylko zasłaniają.. Miłego dzionka
Lepiej bez tych sztucznych rzęs
Pięknie wyglądasz
A Wy jesteście fankami swoich naturalnych rzęs, czy może wolicie doczepiać?
Zobacz także: Laura z "Ślubu" musiała rozstać się z pierścionkiem zaręczynowym. Opowiedziała o przykrym zdarzeniu


















