Rolnik szuka żony: Justyna i Karol Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony" Justyna, Sara i Karol z "Rolnik szuka żony 4" Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Rolnik szuka żony 4: Karol z Sarą i Justyną
Rolnik szuka żony: Justyna i Karol
Mat. prasowe
Co na to Karol?
1/6
Rolnik szuka żony: Justyna i Karol
Mat. prasowe

Myśleliście, że po niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" dyskusja na temat jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników, Karola, się zakończy? O nie! Dopiero się zacznie! Przypomnijmy, Karol z "Rolnik szuka żony" w programie miał okazję poznać się bliżej z trzema dziewczynami - Sarą, Anią i Justyną. I kiedy na koniec wszyscy byli już pewni, że Karol jest zakochany w Sarze (Rolnik szuka żony: Hejt na Karola za zachowanie wobec Sary! "Facet zachował się jak pajac") i to właśnie ją wybierze, okazało się że rolnik podjął zaskakującą decyzję - zrezygnował z wyboru i wspomniał o... Jagodzie, która również napisała do niego list, co prawda nie przyjechała do programu, ale ich więzi się zacieśniły... na Skypie.

 

Kiedy widzowie się o tym dowiedzieli, nie zostawili na Karolu suchej nitki. Teraz do tych komentarzy kolejny raz przyłączyła się Justyna, która bardzo zabiegała o serce Karola i nie mogła się pogodzić z tym, że jej nie wybrał?

 

Co napisała? I dlaczego tak bardzo mocno wbiła mu szpilę? Sprawdźcie w naszej galerii! 

 

Więcej: "Rolnik szuka żony 4": Sara była faworytką Karola, ale odpadła z programu. Teraz komentuje zaskakującą decyzję rolnika!

 

Sprawdź: "Rolnik szuka żony 4": Rolnicy dokonali swoich wyborów! Sensacja u Karola, zaskoczenie u Zbyszka... A co u pozostałych?

2/6
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Karol, widać było w programie, był bardzo zauroczony Sarą, choć na początku to Justyna podobała mu się najbardziej. Z czasem jednak, kiedy Justyna stawała się coraz bardziej nachalna, rolnika serce zbliżało się coraz bardziej do Sary... Której ostatecznie nie wybrał!

 

Jak jego wybór skomentowała Justyna?

3/6
Justyna, Sara i Karol z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

Adam Kraśko (były uczestnik "Rolnik szuka żony") zasugerował, że Justyna cieszyła się z tego, że Karol jej nie wybrał i stwierdził, że ma jakiś chytry plan. Justyna, poproszona o komentarz, tak odpisała:

(...) co mnie tam obchodzi cudze życie. Nie wybrał to nie wybrał. Szczęścia życzę Karolowi z Jagodą <3O ile nie zmieni zdania i na finał nie przyjedzie z Marysią, bo już w ostatnim odcinku gmerał w stercie listów :) - odpisała z przekąsem Justyna, nawiązując do braku zdecydowania Karola i ostatecznego wystawienia przez niego Sary.

Czy tym komentarzem wbiła Karolowi szpilę?

 

"Rolnik szuka żony 4": Rolnicy dokonali swoich wyborów! Sensacja u Karola, zaskoczenie u Zbyszka... A co u pozostałych?

 

Decyzja zapadła! Czy Piotr wybrał Kasię? Zdradził, co wydarzyło się poza kamerami w "Rolnik szuka żony"

 

"Rolnik szuka żony 4": Sara była faworytką Karola, ale odpadła z programu. Teraz komentuje zaskakującą decyzję rolnika!

4/6
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Przypomnijmy, Karol był już niemal zdecydowany żeby wybrać Sarę. Jednak w nocy przed podjęciem decyzji, doszło do wypadku. Sara upadła, uderzyła się w głowę i trafiła do szpitala. Miała za złe Karolowi, że nie pojechał z nią do lekarza. Karol utrzymywał, że niczego nie pamiętał i nie zrobił tego specjalnie. Ostatecznie stwierdził, że jeśli ktoś go oskarża już na początku znajomości o to czego nie zrobił, to nie wróży dobrze związkowi... Dlatego też nie wybrał Sary.

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

 

Zobacz też: Sara z "Rolnik szuka żony" chwali się sexy fotką z wakacji, a fani pytają o finał show! Co odpowiedziała?

 

Sprawdź koniecznie: "Rolnik szuka żony 4": Przed rolnikami trudne wybory! My też wybieramy! Głosujcie na swojego ulubionego bohatera tej edycji!

5/6
Rolnik szuka żony 4: Karol z Sarą i Justyną
Mat. prasowe

W programie o serce Karola najbardziej zabiegały Justyna i Sara. Ania trzymała się z tyłu.

Więcej na temat Rolnik szuka żony