Sara z Rolnik szuka żony Sara z Rolnik szuka żony na Facebooku Rolnik szuka żony 4  - impreza u Karola Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą
Sara z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
Co z Karolem?
1/6
Sara z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Sara z "Rolnik szuka żony" pokazała seksowne zdjęcie z wakacji! Gdy za oknami już jesień, Sara postanowiła pokazać na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z wakacji, gdy miała na sobie szorty i koszulę, która odsłoniła jej brzuch. Sara jest kandydatką na żonę Karola, jednego z rolników. Dziewczyna uchodzi za faworytkę, bowiem od kilku odcinków Karol nawet nie ukrywa, że to ona najbardziej mu się podoba. Gdy wybrali się razem na randkę, Karol przytulał ją i całował. Czy to właśnie ją wybierze Karol? Zobacz na następnej stronie, co Sara odpowiedziała na pytania fanów oraz jej seksowne zdjęcie!

ZOBACZ: W "Rolnik szuka żony 4" czas decyzji! Kogo ostatecznie wybiorą rolnicy? Zobacz zwiastun 9. odcinka!

2/6
Sara z Rolnik szuka żony na Facebooku
Facebook

Sara ostatnio pokazała w sieci seksowne zdjęcie z sadu. Dziewczyna miała na sobie szorty, koszulę, kapelusz i szpilki, które wyeksponowały jej seksowne, długie nogi. Fani byli pod wrażeniem figury Sary!

Sara ślicznie 

Kadr prawie jak z raju.

To nasza piękna Polska, nie trzeba jeździć zagranicę - odpisała Sara. 

Co na pytania fanów o program odpowiedziała Sara?

3/6
Rolnik szuka żony 4  - impreza u Karola
Mat. prasowe

Fani pytali Sarę, czy Karol ją wybierze oraz o dalszy przebieg show. Co odpowiedziała im Sara?

Sara z Rolnik szuka żony komentarz
Facebook

4/6
Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą

Karol podczas randki nie mógł oderwać rąk od Sary. Wyglądali na bardzo szczęśliwych!

5/6
Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą

Na samym początku Karolowi w oko wpadła Justyna, ale potem zauroczył się Sarą. Dziewczynie też bardzo spodobał się rolnik, ale znajomi Karola bardziej u jego boku widzą Justynę. Dlaczego? 

6/6
Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą

Znajomi Karola stwierdzili, że rolnik potrzebuje u swojego boku spokojnej dziewczyny, a Sara jest "zbyt szalona". Jednak ostatnie słowo i tak należy do Karola. Kogo wybierze? Przekonamy się w niedzielę!

Więcej na temat Rolnik szuka żony