Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Rolnik szuka żony 4
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook
Sara ma żal do Karola?
1/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Sara skomentowała zaskakującą decyzję Karola i zdradziła, jak wspomina swój udział w programie "Rolnik szuka żony". Ostatni odcinek wielkiego hitu o poszukujących miłości rolnikach przyniósł widzom ogromne emocje. To właśnie wczoraj rolnicy i rolniczka podejmowali decyzję, z kim chcieliby spróbować stworzyć szczęśliwy związek. Jak już wiemy, nie wszystkim uczestnikom udało się znaleźć drugą połówkę. Wydaje się, że najbardziej zaskakującą decyzję podjął Karol, który nie wybrał żadnej z trzech dziewczyn, które walczyły o jego względy! Wydawało się, że to Sara skradła serce rolnika, jednak w programie wydarzyło się coś, przez co Karol zrezygnował z dalszej znajomości z dziewczyną. Okazuje się bowiem, że w trakcie rodzinnej imprezy, podczas której bliscy Karola poznali Justynę, Anię i Sarę doszło do wypadku, po którym Sara trafiła do szpitala. Niestety, kandydatka rolnika nie mogła liczyć na jego wsparcie w trudnych chwilach... Karol poszedł spać w czasie kiedy Sara pojechała do szpitala... Następnego dnia doszło pomiędzy nimi do nieprzyjemnej rozmowy, po której Karol podjął zaskakującą dla wszystkich decyzję.

Jak teraz Sara skomentowała swój udział w programie "Rolnik szuka żony"? Czy napisała coś o Karolu? Sprawdźcie na następnej stronie.

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

2/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Następnego dnia po emisji odcinka programu "Rolnik szuka żony", w którym mogliśmy zobaczyć, jak Sara żegna się z Karolem, w sieci pojawił się wpis byłej już kandydatki rolnika. Jak Sara skomentowała decyzję rolnika i jak wspomina swój udział w show?

Kochani, moja przygoda z rolnikiem właśnie się zakończyła, zobaczymy się jeszcze na finale :). Dziękuje za wszystkie wiadomości , opinie oraz uwagi jakimi dzieliliście się ze mną. Rolnik to coś więcej niż program - to marzenie o miłości , które przez chwile staje się rzeczywistością- napisała na Facebooku. 

Co jeszcze napisała Sara? Cały wpis znajdziecie na następnej stronie. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 4": Głosujcie na swojego ulubionego bohatera tej edycji! Na razie prowadzi... To spore zaskoczenie!

3/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Życie pisze własne scenariusze, więc jak widać mój gdzieś jeszcze na mnie czeka. Co będzie jutro ? - nie wiem, ale żyje dniem dzisiejszym i cieszę się , że wracam do normalnego życia - przyznała Sara.

Żałujecie, że Karol nie wybrał Sary?

Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook
Facebook

Zobacz także: Jakiej kobiety szuka Karol z "Rolnik szuka żony"? Czy Sara, Justyna, Ania w ogóle się nadają?

4/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Byliście zaskoczeni decyzją Karola? My bardzo! Wydawało się, że rolnik rzeczywiście odnalazł swoje szczęście u boku Sary...

Zobacz: Rolnik szuka żony: Karol był na randce z Sarą i Anią! Zobacz naprawdę gorące sceny nad jeziorem

5/5
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe
Więcej na temat Rolnik szuka żony