Rolnik szuka żony 4 "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą? Rolnik szuka żony 4 Piotr i Kasia z "Rolnik szuka żony" Piotr i Kasia z "Rolnik szuka żony"
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe
1/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Znamy już decyzje wszystkich uczestników programu "Rolnik szuka żony 4"! W 9. odcinku show rolniczka i rolnicy musieli zadecydować, z którym z kandydatów lub kandydatek chcą kontynuować znajomość. To najważniejsza decyzja w programie! Nie brakowało skrajnych emocji, zaskoczeń, rozczarowań, ale i łez szczęścia. Nie obyło się również bez sensacji! Kogo wybrali Małgosia, Karol i Mikołaj? Czy Zbyszek zdecydował się kontynuować relację z Iwoną? A Piotr nadal jest pewny uczucia do Kasi? 

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony 4": Głosujcie na swojego ulubionego bohatera tej edycji! Na razie prowadzi... To spore zaskoczenie!

 

Zobaczcie relację z 9. odcinka programu "Rolnik szuka żony 4"!

 

Polecamy: Sara z "Rolnik szuka żony" chwali się sexy fotką z wakacji, a fani pytają o finał show! Co odpowiedziała?

2/12
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

W domu Karola doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Po imprezie w gronie rodziny i przyjaciół, Karol i Sara bawili się tylko we dwoje. Niestety doszło do wypadku. Sara się przewróciła. Upadek okazał się na tyle poważny, że dziewczyna wylądowała w szpitalu. Na szczęście ostatecznie nic jej się nie stało. Jednak ta sytuacja zweryfikowała jej stosunek do Karola. Rolnik nie pojechał z Sarą na pogotowie, lecz... poszedł spać. Sara nie kryła swojej wściekłości wobec Karola. Czy wpłynęło to na ostateczny wybór rolnika?

3/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Niestety tak! Karol nie wybrał żadnej z kandydatek. Nie zdecydował się ani na Justynę, która początkowo była jego faworytką, ani na Sarę, którą zauroczył się później. Nie wybrał również spokojnej i stonowanej Ani. To spore zaskoczenie!

 

Więcej: Sara wylądowała w szpitalu i wściekła się na Karola! Czy ostatecznie ją wybrał? Co się stało w "Rolnik szuka żony"?!

4/12
Piotr i Kasia z "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe

U Piotra nie było zaskoczenia. W domu rolnika została tylko jedna kandydatka Kasia, która najwyraźniej skradła jego serce! Piotr wyznał, że chciałby kontynuować znajomość z Kasią i odwiedzić ją w jej domu. A co na to jego wybranka? Zgodziła się?

5/12
Piotr i Kasia z "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe

Oczywiście, że tak! Kasia byłą zachwycona decyzją Piotra. Ta dwójka wyraźnie ma się ku sobie! Rolnik wyznał również, że między nimi doszło do pierwszych pocałunków. Wszystko wskazuje na to, że będzie z tego coś więcej.

 

Zobacz też: Decyzja zapadła! Czy Piotr wybrał Kasię? Zdradził, co wydarzyło się poza kamerami w "Rolnik szuka żony"

6/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

W domu Mikołaja pozostały dwie kandydatki: Janka i Teresa. Obie pani równie mocno zabiegały o serce rolnika. Mikołaj miał twardy orzech do zgryzienia. W poprzednim odcinku jego faworytką zdawała się być Teresa. Czy to właśnie ją wybrał rolnik?

7/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Owszem! Mikołaj zadecydował, że chce spróbować zbudować relację z Teresą. Rolnik z wielką klasą podziękował za udział Janeczce, jednak nie do końca był przekonany, że dobrze wybrał. Jednocześnie cieszył się ze swojego wyboru i smucił, że musiał odrzucić jedną z kandydatek.

8/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Mikołaj postanowił odbyć rozmowę sam na sam z Janeczką. Powiedział jej, że choć teraz wybrał inną kobietę, to sprawę znajomości z nią pozostawia nadal otwartą. Rolnik był wyraźnie zasmucony, że musiał odrzucić Jankę, co zauważyła Teresa. Jak się potoczą losy tej trójki? Dowiemy się w kolejnych odcinkach.

9/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

W domu Małgorzaty pozostało trzech kandydatów: Paweł, Paweł i Dawid. Wszyscy równie mocno zabiegali o serce rolniczki, lecz tylko jednemu z nich się udało! Komu? 

10/12
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Wybór Małgosi był jednoznaczny. Rolniczka zdecydowała się na Pawła (24 l.)! Wyznała, że kierowała się sercem, ale zdradziła też, że Paweł był najbardziej urzekł ją swoimi staraniami, zaradnością i dojrzałością. Rodzice Małgosi byli zadowoleni z jej wyboru. Ojciec rolniczki powiedział wprost, że będzie czekał na rychłe zaręczyny!

 

Więcej: "Rolnik szuka żony 4": Wybór Małgosi był jednoznaczny! "Chyba będzie ślub!"

11/12
Zbyszek z Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Emocji nie brakowało również u Zbyszka! U rolnika była już tylko jedna kandydatka - Iwona. Para odbyła jedna szczerą rozmowę, po której oboje stwierdzili, że nic między nimi nie będzie. Iwona opuściła dom Zbyszka. A on sam pozostał z nadzieją, że uda mu się znaleźć miłość poza programem.

12/12
Zbyszek z Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Zbyszek przyznał, że choć nie znalazł partnerki w programie, to udało się zyskać coś równie cennego - pewność siebie i otwartość na ludzi. Te słowa rolnika sprawiły, że Marta Manowska rozpłakała się ze wzruszenia. Historia Zbyszka zakończyła się jednak optymistycznie, bo rolnik nie traci nadziei, że wkrótce pozna miłość swojego życia.

 

Więcej: "Rolnik szuka żony 4": Nieoczekiwany obrót spraw u Zbyszka! Decyzja rolnika sprawiła, że polały się łzy

Więcej na temat Rolnik szuka żony