Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony" Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony" Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook
Co piszą fani show?
1/5
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"! Internauci są wściekli na rolnika, który do tej pory wydawał się jednym z ulubionych uczestników czwartej edycji uwielbianego przez widzów programu. Za nami kolejny odcinek hitu TVP, który po raz kolejny przyniósł widzom ogromne emocje. Jak już wiemy, Karol nie wybrał żadnej z kandydatek, która walczyła o jego względy. I chociaż wydawało się, że razem z Sarą mają szansę stworzyć szczęśliwy związek to ostatecznie Karol podjął decyzję, że żadna z dziewczyn nie przechodzi do dalszego etapu programu. Co więcej, rolnik przyznał przed kamerami, że skontaktował się z tajemniczą Jagodą, która również wysłała do niego list. Czy w kolejnym odcinku to właśnie z nią Karol wybierze się na spotkanie?  

Jedno jest pewne - zachowanie Karola wywołało ogromne emocje wśród fanów programu "Rolnik szuka żony"! Internauci mocno krytykują rolnika! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 4": Sara była faworytką Karola, ale odpadła z programu. Teraz komentuje zaskakującą decyzję rolnika!

2/5
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Internauci byli wściekli na Karola. Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawiło się bardzo dużo krytycznych komentarzy. Co pisali fani programu?

Facet zachował się jak pajac...

 

Dorosły chłop a zachowuje się jak dziecko... Najpierw zabujany w Justynie, potem w Sarze a na końcu wyskakuje z jakąś Jagodą. Obrażony, bo czuł się oskarżany. Ludzie powinni rozwiązywać swoje problemy, a nie wszystko przekreślać gdy pojawi się jakaś pierwsza przeszkoda. Z takim tokiem rozumowania jak ma Karol, z żadną dziewczyną mu nie wyjdzie. Kompletnie niedojrzały chłopak. Mówi, że kieruje się tym co czuje w danej chwili. A czy napewno to samo będzie czuł za parę dni gdy emocje opadną? Niestety dla mnie Karol okazał się dużym rozczarowaniem.


Śmiechu warte! Na początku programu Karolek nie dowierzał ile kobiet do niego napisało listów był w szoku! Więc pobawił się uczuciami dziewczyn, a TERAZ dopiero będzie się bawił i przebierał dalej cwaniak w tych listach! - pisali internauci. 

Jak widać, fani programu bardzo ostro zareagowali na decyzję Karola. Pojawiły się jednak głosy broniące rolnika. Niektórzy uważają, że to Sara przesadziła. Sprawdźcie na następnej stronie, co piszą internauci!

Zobacz także: Zauroczenie czy prawdziwa miłość – jak je poznać

Internauci ostro o Karolu z Rolnik szuka żony

Hejt na Karola z Rolnik szuka żony
Facebook

3/5
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Nie wszyscy jednak krytykują Karola. Pojawiły się wpisy, w których dostało się... Sarze!

Chlopie tylko jej nie wybieraj ! Jak juz Ci wypomina naj**ke to co bedzie pozniej ?!! 


Mogła nie pić, a nie teraz płacze. Że nie ogarnął jak się wy""bała 😂😂 jak sie pije do 5 to później ciężko wejść na górę 😂 wystarczy zobaczyć jakie miał oczy. On na kacu a ona go atakuje 😎 powinna mu piwo przynieść


Oboje winni a szukają winy jedno u drugiego. Zrobiłabym wszystko żeby ta sytuacja nie wyszła na światło dzienne w końcu człowiek uczy się na swoich błędach. A tu taka sytuacja i zauroczenie runeło- pisali internauci.

A Waszym zdaniem Karol podjął słuszną decyzję? 

4/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Żałujecie, że Karol nie wybrał Sary?

5/5
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe
Więcej na temat Rolnik szuka żony